پادویش

پیگیری کارت سوخت موتور سیکلت

پیگیری کارت سوخت موتور سیکلت

پیگیری کارت سوخت موتور سیکلت : کارت سوخت یکی از کارتهای است که بعد از سهمیه بندی بنزین به مالکان خودروها و موتور سیکلت ها داده شد. البته طرح کارت سوخت را می توان به عنوان یکی از طرح های بزرگ ملی دانست که بیشتر از یک دهه زمان نیاز بود تا بتوان فازهای مطالعاتی و اجرایی این طرح تعیین گردد.پیشنهاد میکنم مقاله پیگیری کارت سوخت المثنی را هم بخوانید.

کارت سوخت به گونه ی که در ده سال اخیر در ایران در حال اجرا شدن می باشند فقط در کشورهای دیده شده که توسعه یافته هستند. البته نباید فراموش کرد که طرح کارت سوخت مشکلاتی را نیز به همراه داشت که می توان به مواردی مثل اختصاص یارانه به سوخت ، قاچاق سوخت یارانه به بیرون کشور، هزینه های اجرای این طرح در فازهای متفاوت ، عدم نظارت مؤثر در کیفیت بنزین عرضه‌شده، رانت های ایجاد شده زمان عرضه سوخت رایانه ی به واحدهای پخش و عرضه و … اشاره نمود.

هرطرحی بنیادی و ملی که مشخص می شود با توجه به میزان حساسیت و کیفیت و ابعادی که دارد باید هزینه های برای زیرساخت و اجرایی آن تعیین شود که البته باید دستاوردهای کوتاه مدت و بلند مدت این طرح به همراه مزایا آن علاوه بر مدیریت ارزیابی شوند.

استعلام کارت هوشمند موتور سيکلت

اگر می خواهید از آخرین وضعیت کارت سوخت هوشمند سوخت خود آگاهی داشته باشید ، لازم است به واسطه پیام کوتاه شماره وی آی ان را به شماره 1101202040 ارسال کنید. اگر شما بتوانید به شیوه ی صحیحی که در ادامه توضیح داده شده ، عمل نمایید سیستم نرم افزاری به شکل اتوماتیک در همان لحظه برای شما پاسخ ارسال می کند.

برای استعلام کارت هوشمند موتور سیکلت در ابتدا باید حرف M و بعد از آن ستاره و سپس وی آی ان (VIN)  موتور سيکلت موجود در پست کارت موتورتان را وارد کنید مثال : M*IRKV91MN503685988

3.2/5 - (104 امتیاز)

نظرات در مورد : پیگیری کارت سوخت موتور سیکلت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *