پلی استیشن 4 بهتر است یا اکس باکس وان ؟ ( از زبان فيل اسپنسر )

پلی استیشن 4 بهتر است یا اکس باکس وان ؟ ( از زبان فيل اسپنسر )

کنسول های بازی از محبوب ترین گجت های حال حاضر میباشند. هر چند که هم اکنون کمی از محبوبیت آنها کاسته شده اما نمیتوان انکار کرد که لذت بازی در کنسول از تمام محصولات گیم بیشتر است. اما سوال مهم اینجاست که کدام کنسول حال حاضر بهتر است.  در همین رابطه مجله VideoGamer با مدیر بخش اکس باکس شرکت مایکروسافت گفتگوی داشته است.

فيل اسپنسر ، مدیریت اکس باکس مایکروسافت را بر عهده دارد. وی با شخصیت خاص خودش ، این روز های بسیار دوست داشتنی شده  و شاید این محبوبیت را مدیون صداقت خود میباشد. او اصلا عادت ندارد که برای کمپانی های رقیب رجز بخواند در حالی که صداقتش از او یک فرد خاص در میان مدیران حاضر در حوزه ی تکنولوژی ساخته است.

وی به تازگی در یک گپ گفت با مجله VideoGamer حاضر شد. در این میان از وی سوال شده که آیا مایکروسافت میتواند این نسل سونی را شکست دهد ؟ وی با صداقت تمام گفت :«  نمی دانم.»

وی در ادامه اظهارات جالبی داشت: « من نمی دانم ، می دانید ، در طول یک نسل آنها بر تری عظیمی دارند و محصول خوبی هم تولید کرده اند. من محتوا و بازی هایی که داریم را دوست دارم. » وی در ادامه زمان شروع کار خود در سال 2012 پرداخت و گفت :« آن چیزی که من زمان شروع این کار متوجه نشدم این که در دوران عرضه کنسول تیم ما در ردموند ، تیم اکس باکس ، چه تاثیری متحمل شد. »

نخستین کاری که اسپنسر انجام داد ، انرژی بخشیدن به تیم مربوطه قبل از عرضه کنسول جدید بود. کنسولی که عرضه شد ،با آنچه معرفی شد فرق داشت و مردم بیشتری آن را دوست داشتند اما همچنان فضا در ضد مایکروسافت بود.

مهم ترین عاملی که باعث عقب ماندن اکس باکس وان از پلی استیشن 4 شده تفکرات منفی مردم راجب این کنسول بوده است. در حالی که مایکروسافت بسیار خوب عمل کرده اما رسیدن به کنسول پلی استیشن بسیار سخت خواهد بود.

منبع : technobuffalo

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سونی اکسپریا +Z5

نظرات در مورد : پلی استیشن 4 بهتر است یا اکس باکس وان ؟ ( از زبان فيل اسپنسر )

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. بنظر من هم پلی استیشن 4 از اکس باکس وان بهتر است. من از بچگی با پلی استیشن بزرگ شده ام و تصور بازی با کنسول دیگر برایم ممکن نیست. با تشکر از پست زیبایتان

    فولاد مارکت