ساخت کانال تلگرام : آموزش تصویری و قدم به قدم

ساخت کانال تلگرام

قابلیت هایی که یک ساخت کانال تلگرام ارائه می دهد،بسیار بیشتر از قابلیت Broadcast است که پیشتر برای رفع نیازهای مشابه در این برنامه ارائه می شد. در نظر داشته باشید برای استفاده از این قابلیت باید تلگرام شما (چه نسخه موبایل چه نسخه دسکتاپ) به روز باشد. کانال ویژگی های خوبی دارد که هر وب سایت، شرکت و… می تواند خبرنامه ای داشته باشد که مدیریت آن به شدت آسان تر از گروه تلگرامی است،چرا که کاربران عضو آن می شوند ولی نمی توانند پیامی برای سایر افراد ارسال کنند و یک مسیر یک طرفه برقرار است و کاربران فقط می توانند پیام های شما را بخوانند.
این مطلب را نیز بخوانید : چگونه اکانت تلگرام خود را حدف کنیم؟

ویژگی های ساخت کانال تلگرام چیست؟

۱- چند مدیره بودن: افزودن مدیر به گروه تلگرام امکان پذیر نیست ولی برای کانال می توانید مدیر اضافه کنید.
۲- تعداد مشاهده: در گروه این قابلیت وجود ندارد ولی در کانال تلگرام تعداد خواندن پیام ها نمایش داده می شود آن هم برای تک تک اعضا
۳- قابلیت حذف پیام: در گروه پیام ارسالی به هیچ وجه حذف نمی شود ولی با ساخت کانال تلگرام مدیر می تواند پیام را هم حذف کند.
۴- لینک عمومی و منحصر به فرد: شما می توانید کانالی داشته باشید که عمومی باشد و مخاطبین عمومی برای خود جذب کنید.
۵- عدم نمایش پیغام ترک گروه : در کانال، اگر کسی خارج شود یا بپیوندد هیچ پیامی برای سایر افراد نمی رود و این گونه مزاحمت نسبی کمتری هم دارد.
۶-غیر قابل مشاهده بودن اعضا: اعضا نمی توانند اعضای دیگر را ببینند! چیزی که در گروه خیلی ها را آزار می داد؛ در ساخت کانال تلگرام فقط مدیریت می تواند اعضا را مشاهده کند.

مرحله اول ساخت کانال تلگرام

در نظر داشته باشید که برای ساخت کانال تلگرام، اپلیکیشن شما باید به روز باشد.حال در قسمت option روی گزینه زیر کلیک کنید.با انتخاب گزینه More از منوی بالای صفحه،به این قسمت دست پیدا کنید.ساخت کانال تلگرام

پس از انتخاب گزینه New Channel، در صفحه جدید برای ساخت کانال تلگرام خود تصویر و نامی تعیین کنید و در صورت تمایل در قسمت Description توضیحات بیشتر در مورد کانال بنویسید و تیک بالای صفحه را بزنید.ساخت کانال تلگرام

مرحله بعدی ساخت کانال تلگرام

در قسمت بعدی دو گزینه Public Channel و Private Channel نمایش داده می شوند که گزینه اول برای ساخت کانال عمومی و گزینه دوم برای ایجاد کانال خصوصی است.
Public Channel برای کسانی مناسب است که می خواهند بعد از ساخت کانال تلگرام، برای عموم مردم قابل مشاهده باشد و تمامی کاربران تلگرام بتوانند به آن ورود و از آن بهره ببرند که در صورت انتخاب این گزینه کاربران میتوانند با تایپ نام کانال شما در قسمت Search (طریقه جستجو از طریق آیدی را در بخش ترفندهای مخفی تلگرام توضیح دادیم) تلگرام آن را بیابند. همچنین میتوانید در قسمت Link برای کانالتان یک آدرس مشخص کنید که آن را برای همه اعضای تلگرام ارسال و افراد را به کانال خود دعوت کنید.ساخت کانال تلگرام
Private Channel برای کسانیست که می خواهند ساخت کانال تلگرام خصوصی و مخفی باشد و برای عموم دیده نشود و تنها راه اضافه کردن افراد خارج از لیست مخاطبین آدرسی باشد که در قسمت Link به شما از طرف تلگرام داده میشود.پس از انتخاب نوع کانال خود تیک بالای صفحه را بزنید تا به مرحله بعدی بروید.

ساخت کانال تلگرام

اضافه کردن مخاطبان به کانال

در این قسمت برای شروع افرادی را می بایست از لیست مخاطبین (Contacts) خود به کانال خود اضافه کنید پس از تعیین ،تیک بالای صفحه را بزنید.

ساخت کانال تلگرام

کار ساخت کانال تلگرام به اتمام رسیده است و صفحه زیر به شما نمایش داده خواهد شد. حال می توانید مطالب مورد نظر خود را برای مشاهده اعضا ارسال نمایید.

telegram new channel 6

آموزش مدیریت ساخت کانال تلگرام

حال در ادامه با نحوه مدیریت ساخت کانال تلگرام و Option های مختلف آن با شما خواهیم بود.کانال ایجاد شده شما نیاز دارد تا مخاطبانی را برای خود پیدا کند.حال بسته به هدف شما از ایجاد این کانال و خصوصی و یا عمومی بودن آن، می توانید با تبلیغات گسترده افراد بیشتری را به سوی این کانال جذب کنید.
این مطلب را از دست ندهید : آموزش استفاده از تلگرام تحت وب / داشتن چند تلگرام به صورت همزمان

مرحله اول مدیریت بعد از ساخت کانال تلگرام

برای افزودن افراد جدید به کانال، ابتدا سه نقطه بالای صفحه را انتخاب کنید و Change info را انتخاب کنیدساخت کانال تلگرام

سپس Members را از لیست موجود تعیین و Add member را از صفحه جدید انتخاب کنید تا این گونه بتوانید افراد مورد نظر خود را از لیست مخاطبین تلگرامتان به کانال اضافه کنید.ساخت کانال تلگرام
برای حذف یک کاربر از کانال،مراحل گفته شده در قسمت قبلی برای رسیدن به قسمت Members را طی کنید تا صفحه بالایی باز شود سپس برای حذف کاربران بر روی نام آن انگشت خود را چند ثانیه نگه دارید که Remove from channel ظاهر شود تا با انتخاب آن، کاربر از ساخت کانال تلگرام شما بی بهره بماند!ساخت کانال تلگرام

اضافه کردن مدیر یا مدیران برای اداره کانال

برای اضافه کردن یک مدیر جدید به کانال،ابتدا مراحل گفته شده در قسمت  اضافه کردن افراد جدید به لیست کانال در تلگرام را طی کنید تا صفحه مربوط به گزینه Change info باز شود.سپس Administrators را از لیست برگزینید و Add Administrators را از صفحه جدید تعیین کنید تا بتوانیید شخص مورد نظر (مدیر جدید) را از لیست مخاطبینتان به بخش مدیران کانال اضافه کنید.ساخت کانال تلگرام

 

ساخت کانال تلگرام
برای حذف یک مدیر،در ابتدا مراحل گفته شده در قسمت قبلی برای رسیدن به قسمت Administrators را طی کنید تا صفحه بالایی باز شود سپس برای حذف مدیر مورد نظر، انگشت خود را چند ثانیه بر روی آن نگه دارید که Remove ظاهر گردد تا با انتخاب آن کاربر از ساخت کانال تلگرام حذف شود.


مقالات برتر :

بررسی دلایل تمام شدن سریع حجم اینترنت | رازهایی از هک مودم وایرلس که هکرها دوست ندارند بدانید!


 

اعمال تغییرات در ساختار کانال

برای ایجاد تغییرات و ادیت کانال خود،بر روی نام کانال در صفحه اصلی کانال تپ کنید سپس سه نقطه بالای صفحه را برگزینید و Edit را انتخاب کنید. در صفحه باز شده میتوانید نام ، تصویر و متن توضیحات کانال را تغییر دهید همچنین قادر هستید آدرس کانال خود را عوض کنید.

ساخت کانال تلگرامهم چنین برای عوض کردن آدرس ساخت کانال تلگرام، بر روی آدرس فعلی آن کلیک کنید.

ساخت کانال تلگرام
برای حذف کانال،توضیحات گفته شده برای رسیدن به قسمت تنظیمات را طی کنید تا صفحه مربوط به Edit باز شود سپس Delete Channel را انتخاب کنید تا کانال شما از تلگرام حذف شود.

ساخت کانال تلگرام
برای قطع کدن صدا و هشدار انتشار پست و مطلب یک کانال تنها کافیست در کانال مربوطه بر روی دکمه Mute کلیک کنید.این گزینه در پایین ترین قسمت کانال قابل مشاهده است.

ساخت کانال تلگراماشتراک گذاری مطلب در ساخت کانال تلگرام

و در آخر برای اشتراک گذاری مطلبی از یک ساخت کانال تلگرام ایجاد شده، فعلا تنها راهی که تلگرام برای اینکار در نظر گرفته است فوروارد (Forward) کردن مطلب برای دیگران است.با استفاده از این قابلیت که شبیه دکمه Share فیس بوک و.. می ماند میتوانید مطلب یک کانال را با گروه یا یک شخص به اشتراک بگذارید.برای اینکار در کانال مطلب خود را انتخاب و بر روی آن کلیک راست یا Hold (در موبایل چند ثانیه پست را انتخاب نمایید) کنید و سپس گزینه Forward Message را انتخاب و از لیست مخاطبین خود فرد یا گروه مورد نظر را جهت اشتراک گذاری مطلب انتخاب کنید.

ساخت کانال تلگراممنبع : زوم تک

 

3.9/5 - (33 امتیاز)

نظرات در مورد : ساخت کانال تلگرام : آموزش تصویری و قدم به قدم

318 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام کجایه تلگرام نوشته که کسب درآمدم چقدره کانتل زدم عضو اوردم وکلیپ و متنم زیاد گذاشتم ولی نمیدونم درآمدم کجاش نمشته میشه کمکم کنید؟

 2. مرسی هر کاری کردم نتونستم توی تلگرام کانال ایجاد کنم لطفا آموزش اضافه کردن مخاطب به تلگرام را هم بزارید.

 3. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید.ممنون از راهنمایی تون .
  من یک سوال داشتم _ با اینکه تلگرامم رو آپدیت کردم و نسخه اصلی هستش ولی گزینه کانال رو نداره
  گزینه گروه رو داره ولی چیزی به اسم کانال وجود نداره.
  و جالبه که هفته پیش مشاهده کردم این موضوع رو و بود .و الان لازم دارم می‌خوام کانال بزنم اصلا همچین گزینه ای نداره..
  بنظرتون باید چکار کنم؟؟؟

 4. سلام من با کانال تلگرام تونستم نزدیک 2000 ممبر جذب کنم و محصولات آرایشی رو بفروشتم و بعدش سایت رو در کنارش زدم و به اعضای کانال تخفیف دادم که بیان از سایتم که اسمش سوراو نام دامنه (suraw.com) گذاشتم خرید کنن. چون محصولات اصل ارایش و بهداشتی را داشتم نتیجه خوبی گرفتم و پیشنهاد میکنم حتما در همه شبکه های اجتماعی فعال باشید.

 5. از زحمتتون قدردانی می کنم. از بین چند سایت درباره ساخت و ویرایش کانال در تلگرام، این از همه بهتر بود. بهرحال ساختم.

  t.me/riaziat_execise_solver

  بازم ممنون.

 6. سلام.
  من یک کانال private برای مطالبی که خودم میخواهم داشته باشم ساختم و لینک آنرا به کسی هم ندادم و پس از نوشتن آن و گذشت چند ساعت تعداد بازدید آن پست ۴تا شد درحالیکه فقط خودم عضو آن کانال هستم.
  در ضمن من هم با گوشی وارد آن کانال شدم و هم با دسکتاپ ولی با یک اکانت. پس چطور ممکن است تعداد بازدید ها از تعداد ۱ بیشتر شود؟ با تشکر

 7. برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی با بهترین و ارزان ترین قیمت به فروشگاه اینترنتی مو تن رو یه سر بزن
  از ویژگی های مهم مو تن رو اصالت کالا یا همون تأیید مجوز بهداشت ، گارانتی بازگشت ، ارسال رایگان و مشاوره تخصصیه .
  مشاوره تخصصی که عالیه و البته رایگان هم هست !!
  میتونی در ساعت های کاری با فروشگاه اینترنتی مو تن رو تماس بگیری (021-88542210 و یا خط ویژه 43389) و یا به وبسایت مو تن رو mootanroo.com بری و بصورت آنلاین با مشاوره صحبت کنی و سؤالاتتو بپرسی .
  در موتن رو هر روز کالاهای جدید میاد و تخفیف هایی فعال میشه که میتونی ازش استفاده کنی و همیشه بهترین محصولات با بهترین قیمت و کیفیت تازه اونم از جایی مطمئن مثل مو تن رو بگیری.
  خلاصه خیلی در مو تن رو جات خالیه ، منتظرت هستیم

 8. با عرض سلام و خدا قوت خدمت شما
  من یه کانال تلگرلم داشتم که با حذف اکانت تلگرامم کانالم هم پاک شده ایا امکان برگشت کانالم هست؟ممنون

 9. سلام.ممنون از مطالب مفیدتون
  من چطور میتونم نام کاربری خودم یا کانالم رو زیر یک متن اضافه کنم؟ مثلا شما یک متن رو از جای دیگه فوروارد میکنید توی کانالتون و زیرش نام کاربری شما zoomtech@ میاد

 10. درود
  داداش توروخدا جواب بده کانال تلگرامم فیلتر شده ولی من اصلا مطالب غیر اخلاقی نزاشتم دو سه بارم دیدم کانالای ممبر بالا اشتباه فیلتر شدن ولی بعد از چند روز یه کاری کردن ازاد شد
  هیچکس نیس ک جواب بده چیکار کنم یه نفر گفت باید اایمیل بدی به تلگرام…… به زور بردمش تا 20kفیلتر کردن،

 11. سلام.من میخوام یه چنل بزنم ولی بعد از انجام دادن مرحله‌ی اول یعنی بعد از این که اسم و عکس چنل رو انتخاب کردم تأیید رو که میزنم اتفاقی نمیوفته همونجا میمونه لطفا کمک کنید ممنون میشم.

 12. سلام من کانال درست کردم ولی زیر مطالبی که میزارم آدرس کانالو نمیذاره .آدرس هم داره ولی زیرمطالب گذاشته نمیشه تا کسی بخواد وارد کانال بشه.امضاش روهم فعال کرد ولی فقط مطالب رو بدون آدرس نشون میده باید چکارکنم؟

  1. سلام
   چرا قسمت توضیحات بیشتر از چند جمله نمیتوانم بنویسم مثلا نوشتن توضیحات تا یه اندازه ای میشه نوشت همه جملاتی که میخواهم بنویسم نمینویسه علت آن چیست؟
   لطفا اگه زحمتی نیست و امکان دارد راهنمایی کنید.
   با تشکر فراوان از شما عزیزان

 13. سلام من چنل ميسازى گوشيم ايفون هست وقتى مخاطبين رو انتخاب ميكنم ميان داخل چنل ولى وقتى از چنل ميرم بيرون و بعدش ميام داخل كانال كسى اضافه نشده ميشه بگيد جريانش چيه

 14. سلام . من کانال زدم ولی نتونستم بیشتر از 8نفر اد کنم وقتی بقیه را اد میکنم پیغام میده ازاین بیشتر نمی توانید اد کنیددر ضمن باسیستم داخل تلگرام هستم

 15. سلام

  تشکر از مطلب کامل و جامع شما

  مطالب سایتتون بسیار مفیده , خدا خیرتون بده

  آموزش های تلگرام در سایت شما بسیار کامل توضیح داده شده

 16. سلام
  من چگونه میتوانم کانال تلگرام آگهی بسازم.اگرممکن نحوه مدیریت و جذب آگهی و درج آگهی در کانال اعلام فرمائید.
  بسیار سپاسگذارم

 17. آیا راهی برای اضافه کردن اعضای جدید به کانال در صورتیکه ما شماره آنهارو در گوشیمون سیو داشته باشیم ولی اونها شماره مارو سیو نداشته باشن وجود داره

 18. سلام من کانال رو ساختم ولی برای اضافه کردن عضو های جدید یک پیغام میده که حتما” باید دو طرفه همدیگر رو سیو داشته باشیم در غیر اینصورت امکان اضافه کردنشون نیست آیا راهی داره که شماره های سیو در گوشی من به گروه اضافه بشن؟ در صورتی که اونا شماره من رو سیو نداشته باشن؟

 19. با انتقال تلگرامم به گوشی جدید اکنون، نمی توانم حتی به کانالهای قبلی هم که عضو بودم وارد بشم. گروهها و مخاطبین مشکلی ندارد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 20. سلام مجدد آقاي حجاري نسخه تلگرامم ورژن جديد موبوگرامه وهمچنان اعضا رو براي من ك ادمينم نشون نميده حتي گزينه ي ادممبر هم ندارم با اينكه هنوز سقف عضويت به 200نرسيده ازطرفي كانال مربوط به شركت و در ارتباط بامشتريانه و امكان حذفش رو ندارم ممنون ميشم كمكم كنيد

  1. سلام، با تشکر از نظر شما
   بنده تاکنون از هیچ نرم افزاری به جز خود تلگرام استفاده نکرده و اطلاعی ندارم! حتما از آخرین نسخه خود تلگرام استفاده کنید و بعد در مورد نتیجه اینجا مشکلتون رو مطرح کنید تا حتما راهنماییتون کنم

 21. واسه من رو حالت پرایوت هست و با یه شماره دیگه غیر از مدیر وارد کانال شدم و تعداد ممبر ها رو نشون داد.
  چکار کنم نشون نده

 22. سلام من يه كانال عمومي در تلگرام دارم كاعضا رو برام نشون نميده و اصلا گزينه اد ممبر هم ندارم ممنون ميشم كمكم كنيد

 23. سلام وقتتون بخير من يه كانال عمومي براي شركتمون ساختم اما الان اعضا رو برام نمايش نميده و اصلا گزينه ي اد ممبر هم ندارم ممنون ميشم كمكم كنيد

 24. سلام یک سوال دارم
  ما کارکنان شرکت، یک گروه در تلاگرام داریم وهر کسی که از طریقی وارد شده.
  این گروه ادمین نداره.میشه ادمین این گروه شد؟

  1. سلام
   این دست شما نیست، ادمین باید یوزرنیم خودش رو برای ارتباط مستقیم باهاش قرار داده باشه.در قسمت های مختلف کانال اعم از پیام مربوط به مسابقه و همچنین قسمت توضیحات کانال بگردید تا ببینید آیا اثری از یوزرنیم ادمین هست یا نه

 25. سلام من گوشیم آیفون هستش و کانال دارم میخوام تعداد اعضا معلوم نباشه چند نفر هستن بایستی چیکار کنم اخه در آیفون گزینه Privite نیست

 26. سلام . خواستم ببینم چطور میشه در قسمت اطلاعات کانال آی دی خودم رو بصورت لینک آبی بنویسم تا مشتری راحت تر به اکانت من وارد بشن هر طور مینویسم نمیشه

  1. شخصی که میخواید ادمین کنیدو اول تو کانال ادد کنید بعد ادمینش کنید
   خودم نمیدونستم چیکار کنم اینکارو کردم جواب داد

 27. سلام نیاز یه یک شخص علاقمند به سینما وانیمیشن وگیم برای همکاری در یک کانال تلگرام دارم ، تماس بگیرید
  @ER170

 28. سلام من مدیر یه گروه هستم ولی 1 هفته اس کسی نمیاد یعنی منبر هام یکیه چرا اضافه نمیشن ممنون میشم جواب بدین

 29. سلام من کانال ساختم وحالا میخوام طوری باشه که اگه کسی سوالی یاسفارشی داشتم بتونه به شخصیه من پیام بده من جطوری میتونم این کارو بکنم چون کاربران میگن من ای دی ندارم تو کانال که بتونن بهم پیام بدن

  1. شما در قسمت تنظیمات تلگرام باید برای خودتون یوزرنیم تعریف کنید.بعد از اون در قسمت توضیحات کانال یوزرنیمتون رو با اضافه کردن @ به اولش میتونید قرار بدید

 30. سلام یک کانال من دارم چچوری میشه کاری کرد وقتی کسی واردکانال میشه لازم نباشه دکمه جوین یا همون عضویت بزنه با تشکر

 31. با سلام یه سوال داشتم اینکه من مدیر یه کانال ۶۵۰۰ نفری هستم فقط میتونم ۲۰۰ نفر اعضا رو مشاهده کنم چطور میتونم همه اعضا رو مشاهده کنم ؟؟؟

 32. سلام من موقع اضافه کردن ادمین به کانال با این پیام مواجه میشم: you can’t add this user to channel because of user’s privacy settings. دلیلش چی هست؟

 33. سلام ممنون از مطالب بسیار مفیدتون
  میخواستم بپرسم اینکه میگن پیامتون رو به ادمین بفرستین ، چطور میشه این کار رو کرد
  من که هر چی توی منوهای کانالها و گروههای تلگرام گشتم همچین امکانی رو ندیدم
  لطفا راهنمایی بفرمایید ، متشکرم

 34. با سلام ، میخواستم بدونم در قسمت نمایش ممبر ها در کانال تلگرامی ، چه تعداد رو حداکثر نمایش میده؟
  اخه من کانالم یه اماری رو نشون میده و بعد تعداد رو ک میشمارم یه تعداد کمتری هست ، ممکنه کاربر مجازی باشه اما من بعد از این فرض یک نفر حقیقی رو ادد کردم اما تو لیست نیومد اسمش و فقط تعداد رفت بالا
  مشکل چیه ؟ ممکنه تعداد نمایش اسم ها یه حدکثری داشته باشه
  خیلی ممنون میشم پاسخ بدید

 35. سلام
  يه سوال
  ايا مدير كانال ميتونه متوجه بشه كه چه كسي مطالب يا وويساي تو كانال را فوروارد كرده؟

 36. سلام ببخشید من یکبار کانال تلگرم راه اندازی کردم و در پیج اینستاگرامم لینک ادرس رو در قسمت Website در Edit Profile اینستاگرام راه اندازی کردم بعد از مدتی خواستم در اطلاعات مربوط به تلفنم در اینستاگرام تغییر بدم که اینستاگرام پیغام Error میداد بعد که آدرس کانال رو از اینستاگرام قسمت Edit profile حذف کردم تونستم تغییرات مربوطه را اعمال کنم بعد از ائن دیگه کانال تلگرامم فعال نیست و هر کانالی می سازم قسمت Website در اینستاگرام قبول نمی کنه و Error میده لطفا من رو راهنمایی کنید

  1. سلام… دلیلش اینه ک اینستاگرام دگ اجازه نمیده از لینک مستقیم تلگرام تو بیو استفاده کنی… ولی روشایی هست برای دور زدن این محدودیت تلگرام ک ساده‌ترینش اینه لینکتونو ب این شکل ⇩
   /tlgrm.me
   بزارین بعدش اسلش لینک کانالتونو بزارین اکی میشه

 37. درود بر شما
  من مدیر یک کانال هستم لطف میکنید به من بگین که چطوری میشود که من لیست کاربرام رو ببندم که کسی نتواند بیند که چه تعداد کاربر در کانال هستش سپاسگذارم اگه کمکم کنید

 38. سلام / من مدیر یک کانال در تلگرام هستم و بخاطر رقابت در کسب و کار با رقیبان / بعضی اوقات بازدید یک پست ما از اعضای کانال بیشتر است . ایا امکانی هست ک فقط اعضای کانال کالا براشون قابل رویت باشه . چون اکثرا میتونند وارد نشوند ولی از کانال بازدید کنند همچین امکانی هست ک فقط با وارد شدن به کانال محصولات قابل بازدید باشه

 39. سلام من دوتا سوال دارم.
  اول: چطور میتونم بخشadd member رو در گروه که ادمین هستم ببندم و فقط خودم بتونم بقیه رو عضو کنم .
  دوم: چطور میتونم پیام ها رو پاک کنم که کلا از گروه پاک بشه و بقیه هم پیام رو نبینند.
  ممنون

 40. سلام . من وقتی کاربر کانال رو ریموو می کنم کاربری همچنان میتونی پیام ها رو بخونه و توی کانال بیاد فقط join نمیدونه بشه . حتی بلاک هم فایده ای نداشت . چکار باید بکنم که کاربر حذف بشه و دیگه نتونه توی کانالم بیاد و پیامها رو ببینه ؟

 41. سلام چطور میشه رفت توی گروه خصوصی.من مدیر گروه بودم درومدم و الان نمیتونم برگردم و کسی هم نمیتونه اضافم کنه و از طریق لینک اینامکان وجود نداره

 42. باسلام.
  من تلگرامم رو روی کامپیوترم نصب کردم و از طریق تلگرام دسک تاپم کانال تبلیغاتیم رو درست کردم اما از طریق گوشیم نمیتونم تبلیغاتم رو توی کانالم بذارم لطفا راهنماییم کنید.

 43. با سلام
  من روی گوشی یک کانال تلگرام دارم الان با همون شماره آخرین ورژن تلگرام دسکتاپ رو نصب کردم.پیغامهایی که برام ارسال میشه رو میبینم اما کانال و اعضای اون قابل مشاهده نیست. چگونه به جزییات کانالم از طریق دسکتاپ دستیابی داشته باشم؟
  ممنونم

 44. من از طرفداران پر و پا قرص سایت شما هستم.خیلی از سایتتون استفاده میکنم.امیدوارم روز به روز موفق تر بشید، سایت شما رو به هر جا تونستم معرفی کردم.
  با سپاس

 45. با سلام تشکر ازبابت سایت خوبتان
  بعد از نوشتن نام کانال و توضیحات آن وقتی تیک را می زنم به مرحله بعدی نمی رود، این کار چقدر طول می کشد، منظورم ورود به مرحله دوم است

   1. سلام
    من یک کانال برای معرفی محصول نرم افزاریم ساختم و میخواهم تمام مشتریهام رو توش اد کنم ولی اگر شماره من تو گوشی مشتری ذخیره نباشه اجازه نمیده که توی کانال ادش کنم. راهی برای حل این هست؟؟؟

 46. سلام
  من کانال ساختم یعد ساختنش دوباره میخوام افراد وارد گروه کنم ولی ارور زیر و میده
  Sory,you can only add mutual contacts to groups at the moment
  ممنون اگه مشکلشو بگین.چیکار کنم درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی مهم و لازم و حیاتیه

 47. سلام. جدیدا در کانالهای تلگرام میبینم پیامهایی که توسط ادمین منتشر میشه قسمت پائین مطالب اونجایی که تعداد بیننده را نمایش میده اسم ادمین یا انتشار دهنده مطلب هم نمایش داده میشه. میخواستم بدونم این امکان چطوری برای ادمین بوجود میاد؟

  1. سلام
   هر کاربری میتونه داخل تنظیمات تلگرامش برای خودش یوزرنیم درست کنه که مثلا داخل گروه های با اون یوزرنیم اون فرد رو صدا میزنن یا اصطلاحا Mention میکنند.حالا کاربر دیگه ویزرنیم داخل کانال هست و اگر انتها یا هرجای دیگه نوشته یوزرنیم خودتون رو به صورت username@ بنویسید مخاطبا می تونند با شما ارتباط داشته باشند.(بعد @ جای username یوزرنیم خودتون رو بنویسید)

 48. من در یک کانال مشاوره عضوم و می‌بینم ادمین، پرسش‌هایی توسط افراد درج میکنه و بعد ادمین که مشاوره، پاسخ میده. من چطوری میتونم از ادمین سوال بپرسم؟

  1. شما اگر روی نمایش اطلاعات کانال بزنید تو توضیحات نوشته راه ارتباط با ادمین که آیدی رو داده بطور مثال @admin شما ابتدا آیدی رو واسه یکنفر ارسال کنید بعد رو اون بزنید تا بتونید باهاش چت کنید

  2. سلام
   ادمین ها یا داخل مطالبشون یا داخل توضیحات کانال ایدی خودشون رو اگر بخواند قرار میدند تا بقیه باهاشون ارتباط داشته باشند.ببینید ایدی مدیر به صورت username@ کجای کانال قرار داده شده.در ضمن اون طرح سوالم میتونه ساختگی باشه،چه اطمیناتی هست!!!

  1. کانال میتونه تعداد نامحدود عضو داشته باشه،محدودیت فقط اینه که میتونید دویست نفر از مخاطبای خودتون رو بطور مستقیم اضافه کنید،بیشترازاون رو باید بهشون لینک کانال رو بدید تا خودشون جوین شند

 49. سلام دوست مهربان.
  دوستم یه کانال درست کرده و 100 عضو داره.سازنده دوستمه.
  حالا خسته شده و میخواد کانال رو انتقال بده به من که مدیر هستم.فقط کانالشو میخواد انتقال بده.نه اکانت تلگرام رو به سیم جدید.
  میشه فقط کانالشو بهم انتقال بده.
  خواهشا راهنماییم کنید.

 50. سلام ، من می خوام افرادی رو وارد کانالم کنم که با این پیغام مواجه می شم. Sory,you can only add mutual contacts to groups at the moment
  البته یه هفتس که این مشکلو پیدا کردم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  1. سلام
   این ارور میگه تنها کسایی رو میتونید ادد کنید که اون هم شماره تلگرام شما رو ذخیره دارند، نه اینکه فقط شما شماره اون ها رو دارید.این محدودیت برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت های احتمالی با ادد شدن های ناخواسته به یک کانال اعمال شده

 51. سلام ، من می خوام توی گروه اعضای جدید اضافه کنم این پیغام رو میده Sory,you can only add mutual contacts to groups at the moment
  البته یک هفته هست که این مشکلو پیدا کردم . ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

 52. سلام
  چند روزه میخام کانال بزنم ولی با این ارور مثله اقا مهرداد رو برو میشم لطفا کمک کنید بعید میدونم مربوط به قعطی موقت یا لحظه ایی تلگرام باشه چون گروه هم نمیتونم درست کنمhttp://s7.picofile.com/file/8246232200/telegram.PNG

 53. سلام
  من کانال ساختم یعد ساختس دوباره میخوام افراد وارد گروه کنم ولی ارور زیر و میده
  Sory,you can only add mutual contacts to groups at the moment
  ممون اگه مشکلشو بگین

 54. سلام
  من وقتی میخوام ادمین اضافه کنم اینو مینویسه
  Sorry,you can only add the first 200 members to a channel.note that an unlimited number of people may join via the channel’s link
  الان چیکار کنم؟ توی کانالم ۵ ادمین هست
  لطفا مشکلمو حل کنین

  1. چون کسی که میخواد ادمین بشه باید عضو کانال هم باشه و از طرفی سقف 200 نفر شما پر شده، نتونستید اینکار رو کنید.با فرستادن لینک دعوت اون فرد روبه عضویت کانال دربیارید بعد ادمینش کنید

 55. سلام
  میخواستم بدونم که چطور میشه توی کانال تصویر و فیلم گذاشت که متن و یا لینک مورد نظر چسبیده باشه به عکس یا فیلم لطفا راهنمایی کنید متشکرم

  1. برای فیلم این امکان نیست، فیلم هایی هم که این روزها تو تلگرام میبینید در واقع عکس هایی هستند که فرمت GIF دارند.
   برای (به قول شما) چسبوندن متن به عکس، بعد از زدن دکمه گیره مانند و انتخاب گالری، وقتی وارد عکس هاتون میشید، به جای انتخاب دکمه گرد بالا گوشه سمت راست عکس، روی خود عکس کلیک کنید،بعد از اون صفحه مانند عکس زیر باز میشه که باید مورد T رو برای نوشتن متن انتخاب کنید.
   http://s6.picofile.com/file/8246869918/photo_2016_04_12_09_58_15.jpg

 56. سلام.کانال ساختم اماالان میخوام اکانت شخصیمودلیت بزنموگوشیموعوض کنم.بخاطره همین هم کانالموازدست میدم لطفاراهنمایی کنیدچطورمیتونم دلیت اکانت بزنموگوشیموعوض کنم اماکانالموداشته باشمو.تنهاادمینش هم خودم باشم؟؟راهنماییم کنیدممنون

  1. سلام
   اگ میخواید گوشیتون رو عوض کنید نیازی به زدن دیلیت اکانت نیست.شما تلگرام رو روی یک لپتاپ یا کامپیوتر شخصی نصب کنید و بعد اون رو از روی گوشی پاک کنید (یعنی اپلیکیشن رو پاک کنید، و نه اینکه پروسه پاک کردن اکانت رو دنبال کنید)
   گوشیتون رو که عوض کردید اگر تلگرام بریزید و شمارتون رو وارد کنید اکانتتون برمیگیرده

 57. باسلام خدمت شما ، لطفا بفرمایید امکان داره گروه و یا کانالی در تلگرام تشکیل بدم که اعضاء بتونند مطالب خودشوند بزارن و اگه عضوی مطلب اشتباه و یا نا بجایی گذاشت بتونم اون مطلب را طوری پاک کنم که از گوشی اعضای دیگه هم پاک بشه و کسی نتونه اونو ببینه ؟
  از شما متشکرم

  1. سلام
   این ویژگی رو سوپر گروپ به شما ارائه میکنه، سازنده میتونه تمامی مطالب و سایر کابرا مطالب خودشون رو میتونن پاک کنند که کلا حذف میشه
   کانال هم این ویژگی رو داره ولی خب کلا تعداد محدودی میتونند داخلش مطلب ارسال کنند (کلا 50 تا ادمین میتونه داشته باشه که قادرند مطلب ارسال کنند)

 58. ببخشید دوست عزیز، من ی گروهی دارم در تلگرام که سوپر گروه هست و قبلا تعدادی از افراد رو ادمین کردم، حالا از بین این ادمین ها دو سه نفر دیلیت اکانت کردن، و هنوز تو قسمت administer مونده و پاک نمیشن چکار باید بکنم؟؟

  1. سلام
   بنده خودم این مشکل رو دارم، یعنی ادمین سوپر گروپ هستم ولی چندتا عضو عادی Deleted Account رو نمیتونم پاک کنم و جزء تعداد اعضا گروه هم شمرده میشند!به نظر میاد یه باگ باشه تو تلگرام که باید رفع بشه

 59. سلام من مدیر کانال هستم که تازه این کانال را تشکیل دادم و تقریبا 420 نفر عضو دارد ولی فقط 200 نفر را بنده میتوانم مشاهده کنم لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور میشود این محدودیت مشاهده را برداشت. ایمیل بنده alireza.asvadi1358@gmail.com

  1. سلام، این محدودیت قابل دور زدن نیست و بیشتر از 200 تا از مخاطبای گوشیتون رو نمیتونید ادد کنید به کانال
   برای عضوگیری بیشتر باید با فرستادن لینک کانال اون ها رو دعوت کنید.

 60. درود فراوان
  هیچ راهی وجود نداره که بشه بعد از دیلت اکانت دوباره ادمین کانالم بشم؟!
  من تنها ادمین بودم و الان بعد دیلت اکانت شدم یک کاربر معمولی!!!

 61. سلام خدمت شما
  من creator کانال بودم با یک ادمین که وقتی اکانتمو داشتم حذف میکردم به این خیال ادمین به صورت خودکار creator میشه اما نشد قبلاً هم این سوال پرسیده شده بود ولی با توجه به این مشکل پیش اومده هیچ راه ارتباطی با تلگرام وجود نداره که حداقل دوباره خط قبلی یا ادمین فعلی رو creator کنه؟؟؟؟

  1. خیر، اگر حذف کردید اکانتتون رو دیگه دیگه دسترسی ندارید به قدرت creator و این امکانی که میگید یعنی ارتباط با تلگرام برای بررسی موضوع و… هم وجود نداره، لااقل من مشاهده نکردم
   شاید بتونید تو سایت های خارجی یا خود سایت تلگرام چیزی در موردش پیدا کنید

 62. با سلام چگونه می تونم در زیر فیلم هایی که در کانال خود آپلود میکنم لینک کانال خود را همراه با فیلم مورد نظر در یک پست قرار دهم تا اگر یکی از اعضای کانال فیلم مورد نظر را فوراد کرد لینک کانال نیز همراه با فیلم فوروارد شود. در مورد عکس این مشکل را ندارم فقط در مورد فیلم

  1. سلام
   چنین امکانی فعلا وجود نداره، اون فیلمهایی که اخیر تو تلگرام زیاد مشاهده میشه در واقع فایل های تصویری با فرمت GIF هستند که جزء عکس محسوب میشند و میشه بهشون متن یا همون Caption اضافه کرد

 63. سلام لطفا کمک کنید تعداد اعضای کانال من قابل مشاهده نیستند و فقط نوشته کانال عمومی و اینکه الان نفر هم نمیتونم اضافه کنم علت چی میتونه باشه؟سپاس فراوان.

 64. سلام خسته نباشید،من یه کانال دارم،تا الان میتونستم تعداد اعضا همینطور خوده اعضا رو ببینم یک دفعه به جای تعداد اعضا نوشته شدpublic chanel،تعداد اعضارو هم صفر نشون میده درصورتی که مطلب میذارم نشون میده اعضا هنوز هستن تو کانال
  مشکل چیه؟!من باید چکار کنم؟!

 65. سلام مدیر سوپر گروهم نمیتونم عضو گیری کنم این پیغام رو میده sorry you can only add mutual contacts to groupsat the moment لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام
   این ارور میگه تنها کسایی رو میتونید به گروهتون اضافه کنید که علاوه بر اینکه شما شماره اون ها رو در گوشی ذخیره دارید (عضو مخاطبای تلگرامتون هستند) اون ها هم شماره شما رو ذخیره دارند

 66. با سلام
  سوال من اینه که بعضی از کانال ها تعداد اعضای بیش از 200 نفر دارند با توجه به محدودیت تعداد اعضا در کانال و نیز محدودیت اضافه کردن افرادیکه شماره ما رو ندارند به چه صورت این امر صورت گرفته است.
  ممنون از راهنمایی شما

  1. سلام
   محدودیت 200 نفر برای “اضافه کردن مخاطبان تلفن همراه فرد سازنده” به کانال هست
   پس برای داشتن تعداد اعضا بیشتر باید از طریق لینک کانال اقدام کرد، به عبارتی دیگه بقیه رو دعوت میکنید و اونها میتونند که عضو کانال بشند (یا نشند!!)
   بانوشتن مطالب جذاب هم کاربرا مطالب رو برای هم فوروارد میکنند و اینجوری هم اشخاص به سمت عضویت کانال شما جلب میشند.

 67. سلام و وقت بخیر
  بنده یک کانال جدید ساخته ام که دارای 9 نفر اعضا میباشد
  اعضا را هم در member تعریف کردم و هم در admin تا بتوانند هر کدام پیام بگذارند ونفرات دیگر را نیز اضافه کنند
  حال هرفردی که پیغام میگذارد نام ان در پیغامش نشان داده نمیشود و معلوم نیست این پیام متعلق به کدام کاربر است
  لطف بفرمایید راهنمایی نمایید متشکرم

  1. سلام
   بعد از ورود به کانال اون سه نقطه سمت راست بالا رو بزنید (channel info)
   تو صفحه بعد هم همینکار رو انجام بدید (edit)
   تو صفحه که باز میشه یه گزینه هست به اسم “Sign Messages” که اونو اگر فعال کنید از اون به بعد هرفردی که مطلبی منتشر میکنه اسمشو میزنه زیرش
   در ضمن آپدیت کردن تلگرام به آخرین نسخه فراموش نشه

 68. سلام،خسته نباشید
  1.من یک کانال ساختم ولی تو قسمت سرچ وقتی به دوستام میگم سرچ کنن برای بعضیا کانال پیدا نمیشه،چیکار باید بکنم؟
  2.چجوری میشه به اخر ادرس کانال bot_ اضافه کرد که برای هرکس سرچ کنه بدون مشکل کانال پیدا بشه؟

  1. سلام
   قسمت سرچ خیلی ضعیف عمل میکنه، ضمن اینکه باید مطمئن باشید تا کانالتون عمومی یا همون Public باشه چون کانال خصوصی داخل جستجوها یافت نمیشه.
   بهترین کار اینه که از طریق لینک دوستاتون رو دعوت کنید.

  1. تلگرام برای جلوگیری از آزار و اذیت های احتمالی (!) بیشتر موارد از اضافه کردن افرادی که شما شماره اون ها رو دارید ولی اون ها شماره شما رو ندارند جلوگیری میکنه.از اونجایی که محدودیت عددی تلگرام برای اضافه کردن اعضاء 200 نفر هست و نه 5 نفر، شاید مشکل شما همینه

 69. یا عرض سلام و خسته نباشید
  یه مشکلی داشتم قسمت public cannel هر ایدی که تایپ میکنم قبول نمیکنه و میزنه این نام قبلا انتخاب شده حتی قاطی ام که تایپ کردم قبول نمیکنه درخواست کمک فوری دارم.
  با تشکر

  1. سلام
   این مشکل جدید هست و کسی تا حالا بهش برخورد نکرده، پیشنهاد میکنم تلگرامتون رو آپدیت کنید و دوباره اسم های دیگه ای رو امتحان کنید.وقتی یک اسم رو می نویسسید کمی بیشتر صبر کنید تا بیشتر اون رو با اسم های موجود مقایسه کنه

 70. سلام
  من یه کانال درست کردم و خط دیگه ام و دوستم رو ادمین کردم بعدا اکانت تلگرامم رو حذف کردم یعنی سازنده ی کانال حذف شد
  الان میخوام یکی دونفر دیگه روهم ادمین کنم اما برای من اضافه کردن ادمینو نمیاره چیکارش کنم؟؟؟

  1. سلام
   تلگرام بارها تاکید میکنه که در صورت پاک کردن اکانت سازنده کانال، دسترسی به اون سلب میشه، اگر خود کانال تا حالا حذف نشده و شما هنوز ادمین هستید نمیتونید کسی رو اضافه کنید، چون اضافه و کم کردن ادمین رو فقط creator میتونه انجام بده

 71. سلام من یه کانال دارم اما فقط ۲۹نفر را میشه اورد الان هرچی از ممبر میخوام کسیو اضافه کنم یه پنجرع باز میشه و به صفحه تلگرام میره جریان چیه ایا؟

  1. تلگرامتون رو آپدیت کنید از بازار به آخرین نسخه، شاید پنجره ای که باز میشه مربوط به اون باشه.
   اما در مورد اضافه کردن اعضاء، احتمالا اون کسایی رو که نمی تونید ادد کنید شماره شما رو ذخیره ندارند، چون این محدودیت توسط تلگرام اعمال میشه و در بیشتر موارد اجازه نمیده کسی رو اضافه کنید که فقط شما شماره اون شخص رو دارید، نه بالعکس

 72. سلام میخواستم بپرسم ک پست هایی ک تو چنل میزاریم بعد از چن روز بدون فروارد کردن تعداد تیک هاش رفته بالا
  سوالم اینه که چجوری تیک میخورن؟

 73. سلام
  ممنون از مطالب خوب و مفيدتون
  چطورى ميشه تعداد اعضاى كانالو پنهان كرد؟
  بعضى از كانالا بالا فقط زده channel تعداد اعضاشو نشون نميده فقط بازديدارو نشون ميده
  چطورى ميشه اينكار كرد؟
  ممنون ميشم راهنمايى كنيد

  1. سلام
   اگر کانالتون خصوصی یا همون Private باشه، تعداد اعضاء نشون داده نمیشه.
   برا خصوصی کردن کانال بعد از ورود به قسمت channel info و سپس edit ، اسمی رو که مقابل telegram.me نوشته شده پاک کنید.

 74. سلام مهندس.
  یه سوال ذهنمو بدجور مشغول و کارم رو بدجوری لنگ کرده، لطفا راهنمایی کنین. ممنون.
  با توجه به شلوغی بیش از حد اکانت تلگرامم در طول نزدیک به یکسال استفاده، قصد دیلیت اکانت تلگرامم رو داشتم و میخواستم بعد از دیلیت دوباره نصبش کنم. بنابراین اکانت رو دیلیت و دوباره نصبش کردم. حالا گروههام خیلی اهمیتش پایینتره. اما دسترسی سازنده بودن به کانالام رو از دست دادم و فقط میتونم مثل یه عضو عادی جوین کنم. آیا راهی داره بتونم دوباره به عنوان سازنده اصلی باشم؟ ناگفته نماند قبل از دیلیت اکانت، خودم یه شماره دیگه خودم رو همینجوری ادمین تعریف کردم که پس از نصب مجدد اکانتم اون بتونه منو مدیر کنه. اما گویا بین سازنده و ادمین و عضو عادی دسترسی ها متفاوته و نمیشه.
  ضمنا من خیلی وقت گذاشتم و هزینه کردم برای تبلیغ این آدرس کانالام و نمیخوام یک آدرس جدید بسازم. ممنون میشم راهنمایی کنین.
  مرسی

 75. سلام
  اگر کانالی چند ادمین داشته باشه، آیا همه اددمین ها میتونن ممبر اد کنند؟
  تا اونجا که من فهمیدم فقط سازنده چنل میتونه ممبر اد کنه!
  اگه اینطوره، آیا راهی واسش هست؟
  ممنون

 76. من مدير يك كانال در تلگرام هستم و براي اينكه افراد بتونن به تلگرام خصوصي خودم پيام بدن بايد چه جوري ادرس بدم؟؟

 77. درود . من مدیر سه کانال بودم که اکنون Administrators ان برای من غیر فعال شده و مثل اعضا شده ام یعنی نمی توانم مطلب بزارم و … چار باید کرد

 78. سلام، من مدیر یه کانال هستم و میخوام بعضی مطالب رو از کانال پاک کنم بصورتی که برای اعضا هم پاک بشه. چیکار باید بکنم؟

 79. سلام
  ایا راهی هست بیش از 200 شماره در کانال خصوصی تعریف کنم یا خیر ؟ 1700 شماره دارم و یک کانال خصوصی. اما نمیتوم ادد کنم. چه کنم؟

 80. سلام
  من حدود ۷۰۰ شماره دارم که می خوام دعوت کنم به کانال عمومی خودم. آیا راهی وجود داره که همه رو با هم invite کنم؟ چون وقتی می خوام member اضافه کنم گزینه select all نداره.

  1. سلام، دو تا محدودیت برای این کار وجود داره
   اول اینکه ببشتر از 200 نفر نمیتونید ادد کنید تو کانال از این طریق (یعنی شماره های ذخیره ای که دارید)
   دوم اینکه باید دونه دونه انتخاب کنید و اضافه کنید، در ضمن به احتمال زیاد اجازه اضافه کردن اشخاصی که شما شماره اون ها رو دارید ولی اون ها شماره شما رو ندارند بهتون داده نخواهد شد.

 81. یک کانال جوک ساختم می خوام آدرس کانال رو به انگلیسی زیر کلیه پست ها به صورت اتومات ثبت شود چگونه می توانم این کار را انجام دهم . بعضا دیدم که آدرس کانالشان در سه قسمت در پست ها شان ثبت می گردد این چگونه می باشد . لطفاراهنمایی بفرمایید

  1. سلام
   اگر مجدا یه اسمی اونجا تایپ کنید عمومی میشه
   ولی اگر میخواید خصوصی بمونه، در قسمت add members قسمتی وجود داره به اسم invite by link روی اون کلیک کنید تا ساخته شه لینک کانال خصوصیتون

 82. سلام.ببخشید من چند روزه وقتی لینک کانالمو وارد قسمت وبسایت اینساگرام می کنم ارور میده علتشو می دونین؟
  و یک سوال دیگه.کانالی که پابلیک هست رو میشه دوباره شخصی کرد یا خیر؟ممنون میشم پاسخ بدید

 83. با سلام. من هر کاری میکنم کانال ساخته نمیشه!
  و همون در قسمت اول که channel new ایست کرده و به مرحله دیگه نمیره!
  اما در گوشی اعضای خانواده عمل میکنه! نمیدونم مشکل کجاست ؟ چندین بارم گوشی رو خاموش روشن کردم ولی نشد.

 84. سلام من یه کانال دارم ولی بیش از 200 نفر نمیتونم اضافه کنم میشه راهنمایی کنین که بتونم بیش از 200 نفر هم بتونم اضافه کنم

 85. سلام
  من یک کانال تلگرام ساختم برای شرکتم
  بعد از اپدیت تلگرامم گزینه members از قسمت chanel info پاک شده!
  نه میتونم کسی رو اضافه کنم و نه حذف کنم و نه اصلا لیست اعضا رو ببینم
  برای امتحان یک کانال جدید ساختم اونم همین مشکل رو داشت
  لطفا کمکم کنید
  ممنون

  1. سلام
   در channel info تب Members اضافه کردن یا حذف کردن و به طور خلاصه مدیریت اعضا انجام میشه
   اگر مشکلتون هنوز حل نشده از صفحه مربوطه اسکرین شات بگیرید و بعد از آپلود تویه جایی، لینکش رو اینجا بزارید تا بهتر بتونم کمکتون کنم

 86. با سلام من کانال تلگرام دارم و مشکلم اینه که وقتی بعضی از افراد کانتکتم رو اد میکنم میزنه an eror occured
  برای چند تاشون هم میزنه sorry,you cannot addahmadi to channels because of ahmadi’s privacy settings

  1. سلام، در آپدیت جدید تلگرام در قسمت تنظیمات بخشی اضافه شده که کاربر تو اون میتونه تعیین کنه چه کسانی بتونند یا نتونند اون را به گروه (ها) و یا کانال (ها) اضافه کنند.کاربر مورد نظر حتما این قسمت رو تنظیم کرده و فقط میتونید از طریق مسالمت آمیز و ارسال آدرس کانال اون ها رو دعوت کنید!

 87. با سلام
  من یه کانال عمومی ساخته م و مخاطبای زیادی هم دارم.وقتی می رم تو قسمت add member، همه ی افراد رو نمی تونم invite کنم.این خطا رو میده.:sorry u can add only mutual contacts to groups at the moment درحالیکه این شخص قبلا تو لیست مخاطبای من وجود داه…مشکل از کجاس؟ممنون می شم جواب بدین

  1. سلام
   این مشکل رو خیلی از کاربرا دارند.این پیغام میگه فقط کسایی رو میتونید اضافه کنید به کانال که اون ها هم شماره شما رو ذخیره دارند تو گوشیشون،چون در این صورت شماره شماهم تو لیست تلگرامشون میاد که برای اون دسته از مخاطبایی که شمارتون رو ندارند اینطور نیست.
   به هرحال محدودیتیه که وضع کرده تلگرام

 88. سلام و خسته نباشید
  من یک کانال پابلیک دارم
  الان نمیتونم افرادی رو که شمارشونو تو گوشیم ندارم عضو کانال کنم
  جالبیش اینه که حتا نمیتونم برای کسایی که شمارشونو دارم ولی اونا شماره منو ندارن پیام بفرستم
  علتشو نمیفهمم
  برام این پیامو میاره
  SORRY. you can only send ,masages to mutual contact at the moment
  شما میدونین علت چیه؟
  کلی شماره از مشتریام گرفتم که وارد کانالشون کنم ولی نمیتونم

  1. سلام
   بله پایین تر هم مشکل چند کاربر این مطرح شد که دقیقا مشکل شما رو داشتند.
   این پیغام میگه فقط کسائی رو میتونید ادد کنید که علاوه بر اینکه شما شماره اون ها رو دارید،اون ها هم شماره شما رو ذخیره دارند تو گوشیشون.
   بهترین روش اینکه که با نوشتن یه مطلب خوب و ادرس کانال و فرستادن اون، افراد مورد نظر رو دعوت کنید به کانال.
   احتمالا این مدت از تلگرام زیاد استفاده کردید و برای شما محدودیت داشتن شماره شما برای طرف مقابل حتی برای فرستادن مسیج هم اعمال شده

   1. ممنون از جوابتون آقای حجاری
    ولی اگه دقت کنید عرض کردم خدمتتون که نمیتونم مطلب بفرستم برای سایرین که بخوام دعوتشون کنم به کانال
    بعد همین الان یه سوال برام پیش اومد
    پس این شرکتایی که تبلیغات تلگرامی دارن
    اینا مثلا 100 تا کانال 1000 نفره دارن.
    چطور میتونن این تعداد رو اضافه کنن به کانال؟

    1. سلام،ممنونم
     دقیقا به همین دلیل هست که این محدودیت ها توسط تلگرام اعمال میشه، تا شما مثل اون شرکت ها به خرید پنل تلگرام برای تبلیغات روی بیارید.
     اگر تو اینترنت بگردید شرکت های که در ازای مبالغی این کار رو براتون انجام میدن پیدا می کنید.
     موفق باشید

 89. سلام
  من یک کانال خصوصی دارم که فقط خودم در آن عضو هستم ولی تعداد بازدید از برخی یادداشتها به 10 تا هم می رسد!!
  علت چیست؟
  آیا کسی به یادداشتهای من دسترسی دارد یا بالا رفتن تعداد بازدید نتیجه بازدیدهای مجدد خودم هست؟
  ممنون از راهنمایی پیشاپیش

  1. سلام
   اگر مطمئن هستید که لینک ادرس کانال رو ایجاد نکرده و برای کسی نفرستادید،به طور حتم شخص دیگه ای جز خودتون ندیده کانال رو تا به امروز
   اما موضوعی که خود تلگرام ب اون اقرار میکنه اینه که شمارش میزان بازدید از مطالب منتشر شده تو کانال ها به درستی صورت نمیگیره و اشتباه زیاد داره، حالا این هم میتونه از بازدید چندباره خودتون باشه هم خطای تلگرام

 90. سلام ممنون از پاسخوگییتون
  طبق فرمایش شما جلوی عبارت
  Telegram.me
  اسم کانال را نوشته ام
  ولی هنوز پریویته
  یعنی هر کسی میخواهد کانال را ببیند اول باید جوین بشه
  میخواهم افراد بدون اینکه اول اجباری جوین بشن بتونن کانال را ببینند
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. ممنون از حضور شما
   فکر میکنم هنوز تعریف درستی از کانال پابلیک و پرایوت ندارید.کانال پابلیک رو میتونید از دو راه جستجو و همچنین ادرسش پیدا کنید.
   اما کانال پرایویت فقط از طریق ادرسش یافت میشه،که ادرسشم تو قسمت add members گزینه create link ساخته میشه.

   اما هر دوشون رو وقتی از راه های گفته شده پیدا کردید، باید روی گزینه جوین کلیک کنید تا وارد شید.

   در کل به اون معنی کانالای پرایویت خصوصی نیستند،مثلا یه عضوش یه مطلب برای شخصی دیگه ارسال کنه به راحتی اون کانال قابل دسترسیه و…

 91. سلام وقت بخیر
  در قسمت description :@lovefashion زدم و در قسمت share link.https:telgram.me/princessmn که میشه نام خود کانال ولی وقتی میخوان وارد قسمت سفارش که همون des میشه .وارد نمیشه ؟؟؟؟؟

  و سوال دیگه اینکه چند کانال تلگرام میشه داشت؟؟؟؟

  ممنون وسپاسگزار

  1. سلام
   نمیدونم موقع قرار دادن آدرستون هم این غلط املایی رو انجام دادید و یا فقط زمان نظر گذاشتن تو سایت این اتفاق رخ داده، اما در صورت الان من مشکل رو تو نحوه نوشتن آدرس دیدم
   جای telegram.me نوشتید telgram.me
   یکم بیشتر هم در مورد مشکلتون توضیح بدید بهتر میتونم راهنمایی کنم
   با تشکر

   1. ببخشید اینجا اشتباه نوشتم این قسمت که میشه ادرس خود کانال !درسته؟
    مشکل من بخش ادرس هست که گذاشتم برای سفارش یا همون des . ومن با چند کانال دیگه هم که مقایسه کردم انها هم به همین شکل است و وارد میشه ولی از من نمیشه ؟

    1. بنده روی یوزرنیم داخل بخش Description کلیک کردم یه کانال باز شد،درحالی که شما باید یوزرنیم خودتون رو قرار بدید.یعنی باید یه یوزرنیم کاربر باشه تا بشه باهاش صحبت کرد نه یوزر یه کانال

 92. سلام وقت به خیر یه کانال تلگرام ساخته ام و متأسفانه در ابتدا به استباه پریویت ساخته تم الان میخواهم پابلیکش بکنم ولی نمیتوانم ممکن است راهنماییم کنید ممنون

  1. سلام
   در قسمت channel info بر روی گزینه edit کلیک کنید.
   فیلد سوم نوشته:
   telegram.me/…
   اگر جلوی این عبارت چیزی تایپ کنید،اون میشه ادرس کانال پابلیک شما،در غیر اینصورت کانال پرایویت میمونه.مثلا
   telegram.me/zoomtechchannel

 93. سلام وقت بخير
  من يه يك كانال تلگرام دارم و پابليك هم هستش و در قسمت تو ضيحات كانال ،يه ادرس گذاشتم براي سفارشات ولي نمي توانند وارد شوند وهر كاري ميكنم مشكلش بر طرف نميشه ؟؟؟؟و چطور بايد در كانال ها و گروه ها تبليغ كنم ؟؟؟؟؟
  لطف ميكنيد راهنمايي كنيد ،ممنون

  1. سلام
   آیا یک یوزرنیم تلگرام قرار دادید برای گرفتن سفارشات یا یک لینک؟
   در مورد تبلیغات هم باید تبادل انجام بدید.بیشتر کانال ها آدرس ارتباط با ادمین رو ت پروفایل قرار میزارن و میتونید باهاشون برای تبلیغات تعامل کنید

 94. سلام من یک کانال فروش میخوام بزنم برا گرفتن سفارش ودریافت پول چه روشی آسونتر و کم هزین تر هست ؟میشه به لینک وصل نباشه؟

  1. سلام
   کانال امکانات خیلی کمی رو به شما ارائه می کنه و میتونید صرفا جهت ” معرفی ” محصولات از اون استفاده کنید.اگر کسب و کارتون سطح بالا است و ترافیک زیادی رو جذب می کنه، می تونید با هزینه ای پایین یک سایت برای خودتون طراحی کنید و داخل کانال به وب سایت خودتون محصول معرفی شده رو لینک بدید، چون تو وب سایت قابلیت های نامحدودی از جمله وصل کردن درگاه بانکی و پرداخت آنلاین خواهید داشت.
   اگر نه، میتونید یک وبلاگ بسازید و تو قسمت نظرات سفارش بگیرید و شماره کارت برای دریافت سفارش قرار بدید.
   برای طراحی سایت خودتون میتونید به این وب سایت مراجعه کنید.

  1. سلام
   این محدودیتی هست که تلگرام برای هر کانال که کدی منحصربفرد برای خودش داره اعمال میکنه، یعنی راه دور زدنی وجود نداره و بعد از اون فقط باید با فرستادن آدرس و مطالب کانال سایرین رو دعوت کنید

 95. با تشکر از توضیحات دقیق شما
  میخواستم بپرسم توی کانال هرکسی که توسط لینک دعوت میشه و میاد به کانال پیغام های قبلی کانال هم براش هست یا پست های بعد از جوین شدنش رو میبینه فقط؟؟؟

  1. تو گروه شما میتونید تعریف کنید که فردی که میخواهید اضافه کنید به چندتا پیام قبل تر دسترسی داشته باشه.
   ولی تو کانال به دلیل قابلیت قرار داشتن تعداد زیادی از افراد چنین امکانی وجود نداره و کاربر اضافه شده تمامی مطالب رو از اول ساخت کانال میتون بخونه و براش load میشه

 96. با سلام و تشکر
  من میخوام یه کانال بزنم و یه سوالی داشتم…
  من واسه هر مطلب که از اینترنت میخوام بزارم کانالم مثلا میخوام یک عکس بزارم باید برم با فتوشاپ لوگو کانالم رو واسه تبلیغ کانالم بزارم رو تصویر و بعده این هردفعه لینک کانالمو زیر تصویر بنویسم…خب این خیلی کار وقت گیری هستش…
  میخواستم بپرسم آیا نرم افزار بخصوصی واسه اینکار هست هست تا خودش اینکارو انجام بده ؟؟؟نرم افزار اندروید یا پی سی باشه فرق نداره…

  1. سلام
   شخصا چنین نرم افزاری ندیدم تا حالا
   ولی یه چیز مشخصه که برای هر عکسی که از اینترنت میگیرید باید این کار رو انجام بدید، دونه به دونه و راه دیگه ای نیست.

 97. سلام
  من دوتا کانال در تلگرام دارم
  وقتی دیلیت اکانت کردم کانالها پاک نشده
  حالا وقتی از طریق سرچ کانالها رو میارم دیگه مدیریت کانال دست من نست و فقط جوین میده
  ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری میتونم دوباره کانالها رو خودم مدیریت کنم
  سپاسگذارم

   1. خیر
    تا جایی که یادم هست فقط خودم بودم
    تو تنظیمات هم نرفتم که بخوام کسی دیگه رو ادمین کنم
    موندم چیکار کنم .هر چی فکر میکنم اصلا منطقی نیست این مشکل
    خیلی برام سوال هست که چرا اینطوری شده

    1. مورد استثناییه مشکل شما، چون مطمئن هستید که کانالی هم که پیدا میشه همون کانال خودتون هست و نه کانال دیگه ای.
     متاسفانه تلگرام خیلی امکانات پایه ای برای کانال در نظر گرفته و بسیاری از تنظیمات مورد نیاز براش تعریف نشده.
     در هر صورت چیزی که خود تلگرام میگه اینه که بعد پاک کردن کانال راه برگشتی نیستت!

 98. سلام.من میخوام یک کانال ایجاد کنم ولی هرکاری میکنم اعضا زیاد نمیشه و مدام پیغام sorry you can only add mutual contacts to groups dt the moment.واقعا کلافه شدم.لطفا کمکم کنید

   1. خوب باید چیکار کنیم راه حلش چیه. من یه کانال عمومی زدم همش ۳۴ تا عضو کردم این ارور رو میده. با یه شماره ایه که همه ندارنش و احتمالا سیو نیست تو گوشیشون. ولی من شنیده بودم کانال پابکیک محدودیت عضو نداره منم حدود ۲۰۰ تا شماره اس که میخام عضو کنم چجوری باید اینکارو بکنم?

    1. بله درسته،محدودیت عضو نداره
     اما، بررای ادد کردن اعضا توسط شما محدودیت داره به طوری که هزار تا شماره تلفنم داشته باشید که اون ها هم شماره شما رو دارند فقط می تونید دویست تاشون رو اضافه کنید.بهترین راه اینه که اون ها رو دعوت کنید به کانال چون حتی بتونید اددشونم بکنید، اگر دلخواهشون نباشه میاند بیرون طبیعتا

 99. سوال و تشکر از شما…یک سوال: من تعداد زیادی کانال و گروه عضو هستم…میتونم اینها را دسته بندی کنم و از هم جدا بشن تا دسترسی به آنها راحتتر و منضم تر صورت بگیره؟ البته در تلگرام موبایل از برنامه موبو گرام استفاده میکنم ولی در تلگرام کامپیوتر نمیدونم چکار باید کرد و از چه برنامه ای استفاده کرد…ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام، من تا حالا از موبوگرام استفاده نکردم اما اونطور که شما میگید کارایی جالبی باید داشته باشه.
   اما در هر صورت توی نسخه پی سی چنین قابلیتی وجود نداره و اپلیکیشن جانبی ای هم برای در دسترس نیست

 100. سلام.یه کانال ساختم.حالا چطور بفهمم آدرس لینکمو؟؟که بزارمش تو گروه ها..و تبلیغات بیشتر…چطور ادرس لینک کانالو فوروارد کنم تو گروه ها

 101. سلام.خسته نباشید.ی کانال ساختم.حالا میخوام ادرس لینک کانالمو تو گروه ها بزارم.تا با اد کردن.ب کانال جوین بدن؟؟؟چطوری باید اینکارو بکنم؟ یابیشتر تبلیغ کانالمو بکنم

  1. سلام
   اگر کانالتون پابلیک هست که ادرسش این میشه : telegram.me/username جای یوزرنیم میشه یوزر نیم کانال شما
   اگر پرایویت یا خصوصی هست باید در قسمت ادد کردن اعضاء گزینه create invite link رو بزنید تا ادرس کانال رو بهتون نشون بده

 102. سلام خسته نباشید
  ما یه کانال ساخته ایم وچند نفر مدیر ان هستیم
  ولی تنها کسی ک ابتدا کانال را ساخته میتونه دوستانشو تو کانال اضافه کنه وبقیه ی مدیرها نمیتونن عضو اضافه کنند. لطفا راهنمایی کنید ک چگونه همه ی مدیرهای کانال,میتونن عضو اضافه کنند
  با تشکر

  1. سلام
   این موردی که شما به اون اشاره کردید گزینه ای نیست که دست ما باشه و تلگرام این امکان رو فقط برای سازنده کانال فراهم کرده که به نظر میاد باید تو آپدیت های بعدی رفعش کنه
   بقیه میتونند با ارسال لینک کانال اون ها رو دعوت کنند و جز این راهی نداره

 103. سلام. چه طور میتونم یه کانال درست کنم که یک طرفه باشه و افراد فقط بتونن پست های ارسالی رو ببینند؟

  1. سلام
   کانال یک طرفه یک جورایی بی معنی هست، چون ماهیت و کارایی کانال کلا یک طرفست.
   یعنی فقط سازنده مطلب میزاره و بقیه میبینند، برعکس گروه که هرکسی عضوشه میتونه پیام بفرسته

 104. با سلام, من کانال تلگرامم بالا دوهزار نفر اعضا داره
  میخوام چند نفر رو توی کانالم حذف کنم اما اسمشون توی لیست اعضا بالا نمیاد, فقط اسم دویست نفر که اخرین بار انلاین بودن دردسترس هست, بقیه افراد نمیشه دید یا حذف کرد

  ممنون میشم راه و روشی برام بگی که بتونم پیداشون کنم توی لیست افراد کانالم؟؟
  یاحق

 105. با سلام
  یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین
  من یک کانال عمومی ساختم و مخاطبانه تلفنمو دعوت کردم آیا مخاطبانم میفهمن که من کانال رو ساختم؟

 106. سلام ،یه کانال خصوصی درست کردم،و فقط میخوام افرادی که داخل کانال خودم عضوشون کردم ،مطالب رو ببینند،….ولی یه مشکلی که هست اگه یکی از اعضا یکی از پست ها را برای کس دیگه ایی فوروارد کنه،اون شخص می تونه از طریق اطلاعات بالای پست ،وارد کانال من شده و مطالب اونو بخونه،،،،،، میخواستم ببینم میتونیین راهنمایی بفرمایین،میشه یه کاری کرد که اعضا نتونن پیام ها رو فوروارد کنن؟؟

 107. سلام دو نفر deleted accont توی کانال من هستن که هر کاری میکنم نمیتونم حذفشون کنم. افراد دیگه رو میشه حذف کنم بجز این دوتا. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چکار انجام بدم!

  1. سلام
   پاک کردن deleted accountها هم مثل کاربران عادی هست،اما اگر میگید نمیشه و از ظرفی این قضیه اذیتتون میکنه، با یکبار log out کردن به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

 108. سلام
  من 3000 تا مخاطب دارم
  اگر بخام اینجوری دونه دونه اظافه کنم که 5 روز طول میکشه !!!
  راهی نداره که بخام سلکت کنم تو لیست کانتکت بعدش ادد بزنم یه هو ؟؟؟

  1. دقیقا این امکان فراهمه، میتونید توی لیست کانتکت هاتون اون هایی رو که می خواید انتخاب و با هم به کانال اضافه کنید، اما یادتون باشه تلگرام برای مواقعی مثل شرایط شما محدودیت ایجاد کرده ( توکامنت ها ببینید این مشکل یک دوست عزیز دیگر هم بوده)تلگرام اجازه میده فقط کسائی که اون ها هم شماره شما رو دارند داخل گوشیشون به کانال اضافه کنید، پس امکان اضافه کردن 3000 مخاطب سلب میشه به احتمال زیاد

 109. (تو قسمت توضیحات کانال و یا زیر تمامی مطالبی که پست می کنید نام کاربری خودتون رو با @ بنویسید تا اینطوری کاربران بتونند باهاتون تماس برقرار کنند.
  اگر هم از نظر یک کاربر میگید باید مدیر کانال این امکان رو براتون فراهم کرده باشه،وگرنه نمیتونید باهاشون صحبت کنید)
  باسلام ،درزمینه امکان فراهم ساختن تماس و یا ارسال پیام توسط کاربران به مدیر کانال لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه باید عمل کرد؟با تشکر مدنی

  1. سلام
   این امکان هست تا در تب channel info و گزینه edit ،در قسمتی که می تونید توضیحاتی در مورد کانال بنویسید، یوزرنیم مدیر کانال رو با @ قرار بدید
   مثلا
   username@
   همین کارو می تونید داخل مطالب ارسالی در کانال انجام بدید و یوزر نیم خودتون رو انتهای مطالب بنویسید

 110. با سلام من یه کانال درست کردم که خودم حدود 1000 کانتکت دارم و میخواستم دعوت کنم که بعد از اینکه 40 نفر رو دعوت کردم این خطا رو میده :sorry u can only add mutuoal contacts to gruops at the moment میشه کمکم کنید؟؟

 111. سلام خسته نباشید
  یکی از دوستام کانال درست کرده و من رو هم به عنوان یکی از مدیران کانال انتخاب کرده. آیا من هم میتونم اعضای لیست خودم رو به کانال اضافه کنم یا فقط کسی که کانال رو ساخته میتونه اعضا رو اضافه کنه؟
  با تشکر

  1. بله، در قسمت تنظیمات کانال اگر جلوی عبارت telegram.me/ عبارتی رو تایپ کنید، اون میشه ادرس کانال عمومی شما
   اگر این ادرس رو پاک کنید کانال خصوصی میشه و برای گرفتن لینک ادرس باید در قسمت اضافه کردن اعضاء invite via link رو بزنید تا ادرس کانال خصوصی شما نمایش داده بشه

 112. با عرض سلام و ادب فراوان .
  قبل از هر چیز از مطالب مفیدتون ممنونم.
  من می خواهم یک کانال بزنم که یکطرفه باشد ولی مخاطب داشته باشد (یعنی فقط پست های آن را خودم بگذارم و دیگران فقط خواننده باشند)، چگونه باید این کار را انجام دهم ؟؟؟
  سپاس از راهنماییتان..

  1. سلام
   با تشکر از نظر لطف شما
   این کاربری که شما خواستید دقیقا دلیلی هست که تلگرام بخاطرش اقدام به راه اندازی قابلیت ساخت کانال کرده
   یعنی کانال یک طرفه یک جورایی بی معنی هست، چون ماهیت و کاربرد کانال کلا یک طرفست و بقیه فقط مطالب شما رو میخونند، بالعکس گروه که همه مطلب ارسال می کنند داخلش
   شما میتونید با راهنمایی گرفتن از همین مطلب کانال خودتون رو بسازید

  1. سلام
   تو قسمت توضیحات کانال و یا زیر تمامی مطالبی که پست می کنید نام کاربری خودتون رو با @ بنویسید تا اینطوری کاربران بتونند باهاتون تماس برقرار کنند.
   اگر هم از نظر یک کاربر میگید باید مدیر کانال این امکان رو براتون فراهم کرده باشه،وگرنه نمیتونید باهاشون صحبت کنید

  1. سوالتون کمی نامفهوم هست
   اگر منظورتون ارسال مطلب برای مدیران هست،یعنی با سایر مدیران مکاتبه کنید،باید بگم همچین امکانی وجود نداره داخل کانال
   اگر هم منظورتون طریقه ارسال مطلب برای مدیران هست،اگر شما مدیر یک کانال باشید با ورود بهش تکست باکس به شما نشون داده میشه تا داخل اون مطلبی رو نوشته و ارسال کنید

 113. سلام
  من یه کانال زدم هنگام ساختن تیک اون رو روی خصوصی گزاشتم خاستم ببینم راهی هست که کانل رو عمومی کنم
  سپاسگزارم

 114. با سلام
  یه سوال داشتم
  من یه کانال دارم که هنگام ساخت تیک آون رو روی خصوصی گزاشتم خاستم ببینم میشه اکنون که کانال ساخته شده کانال رو عمومی کنم
  لطفا راهنمایی کنید
  سپاسگزارم

  1. سلام
   وقتی که کانال خصوصی میسازید،تو قسمت اضافه کردن افراد به کانال یه گزینه وجود داره برای ساخت لینک که یک ادرس طولانی خودش براتون میسازه (اصطلاحا Generate) میکنه
   اگر میخواید کانالتون رو عمومی کنید در قسمت ویرایش اطلاعات کانال روبرروی قسمت telegram.me اسم مورد نظرتون رو بنویسید

 115. سلام یه سئوال که از خدممتون دارم اینه که من کانالی ایجاد کردم که در اون فقط 2 عضو وجود داره و همینطور کانال که که فقط برای خودمه و عضوی نداره (حالت انباری داره مطالب کپی میکنم داخلش که بعدا بخونم یا مینویسم که داشته باشم) الان که تعداد بازدید (همون که با نماد چشم پایین مطلب هست ) رو نگاه میکنم میبینم اون کانال که 2 عضو داره بازدید بعضی عکساش شده 5 یا 4(و به جایی فوروارد نشدن) و کانال خودم که یه عضو داره پست هاش بازدید 3 هست(و به جایی فوروارد نشدن) خواستم بدونم یعنی کسی جز من دسترسی به حساب کاربری تلگرامم داره؟یا دلیل دیگه ای داره (داخل active season فقط گوشی خودم فعاله )

  1. سلام
   نکته مهم اول اینه که حتما بخاطر نوع استفاده ای که دارید، نوع کانالتون رو به شخصی (Private) تبدیل کنید تا کسی نتونه پیداش نه مگراینکه شما لینشکو بدید بهشون.
   و بعد اینکه خیلی از افراد در مورد نحوه شمارش پست های داخل کانال های تلگرام که به صورت یک چشم نشون داده میشه گله مندند چون دقیق عمل نمیکنه خیلی

 116. سلام
  اگر اعضای کانال بخواهن با مدیر ارتباط برقرار کنند چکار باید بکنن
  من یه کانال دارم می خوام ادمین بسازم تا بتوانن با من در ارتباط باشن چکار باید بکنم؟
  بسیار ممنون

  1. داخل محتوایی که داخل کانال قرار میدید، و یا قسمتی که تو تنظیمات در مورد کانال توضیح دادید،یوزرنیم خودتون رو قرار بدید (از قبل باید بسازید برای خودتون یوزرنیم،کار سختی نیست و یک دقیقه هم زمان نمیبره)
   به این صورت @username
   جای username یوزر نیم خودتون رو قرار بدید داخل متن های کانال

 117. سلام و عرض ادب.
  آیا امکان اد کردن گروهی افراد در کانالوجود داد یا فقط تک تک امکانپذیر هست؟

  1. سلام
   همانطور که می دونید فقط سازنده یا همون Creator کانال میتونه مخاطبانش رو داخل کانال ادد کنه
   به این منظور هم میتونه چندتا از مخاطبانش رو تیک بزنه و باهم داخل اضافه کنه

 118. سلام
  خسته نباشین
  من خودمcreator یک کانال هستم
  میخوام یک فرد دیگه رو جای خودم بذارم
  یعنی تمام اختیارات creator داشته باشه
  چی کار باید بکنم؟

  1. سلام،چنین امکانی در تلگرام تعریف نشده و شما فقط میتونید یه ادمین با اختیارات کمتر از خودتون تعریف کنید.اگر هم حساب کاربری خودتون رو پاک کنید کانال پاک میشه

 119. سلام
  در ایفون فایو اس در کانال در چت ستینگ میریم پاک مکنیم مطالب کانال را پاک میشود کرد ولی دوباره بر میگردیم کانال مطالب هست لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

 120. سلام لطفا به این سوالم پاسخ بدید
  من کانال زدم حدودا 1000نفر عضو داره ولی توی قسمت members فقط 200تا از اعضا قابل مشاهده و مدیریت هستن چرا اینطوریه؟ از یکی دو نفر دیگه هم پرسیدم اونا هم همین مشکل رو دارن ممنون میشم اگه جواب بدید

 121. سلام
  من یک کانال ساختم ولی زمانی که افراد را اد میکنم فقط تعداد کمی از افراد وارد کانال میشن علت چی .
  مثلآ از ۵۰۰ نفری که اد میکنم فقط ۴۰ تا وارد کانال میشن و توی ممبر ها هستون

  1. تنها دلیلی که به شخصه از مورد ذکر شده شما تجربه کردم این بوده که افرادی که اضافه نمی شدند،از قبل داخل کانال بودند
   این ها مواردی هستند که ممکنه تو آپدیت های جدید تلگرام اضافه شده باشه،مثلا اینکه کسانی رو که اضافه کردید اگر از گروه بیاند بیرون دوباره نتونید اون ها رو اضافه کنید یا…

 122. با سلام چگونه در کانالی که ساخته ایم بفهمیم کدام یک از مدیرانی که گذاشته ایم مطلب گذاشته
  از کجا بفهمیم مطلب گذاشته شده برای کدام یک از مدیران است

  1. تو آپدیت جدید تلگرام انگار این قابلیت حذف شده و فقط کسی که کانال رو ساخته میتونه مخاطبای خودش رو داخل کانال اضافه کنه
   ادمین دوم و به بعد یعنی هر ادمینی به جز Creator که ساخته کانال رو فقط میتونه پست بزاره
   شما فقط میتونید با ارسال آدرس کانال برای هرکسی که میخواید اون ها رو به کانال دعوت کنید

 123. سلام
  یک کتنال ساختم و نمیخام اعضای کانال از گروه بیرون برن . باید چیکار کنم
  راهی هست که گرینه خروج از کانال رو حذف کنم؟
  ممنون از همکاریتون و خسته نباشید

  1. سلام،ممنونم
   چه در مورد گروه و چه در مورد کانال اینکه کاربر اضافه شده بتونه بیرون بره یک “حق” هست که نمیشه کاریش کرد و این چیزی که شما گفتید شدنی نیست

  1. سلام
   فقط اولین ادمین که کانال رو ساخته میتونه یه ادمین دیگه اضافه یا کم کنه و سایر ادمین ها فقط میتونند مطلب منتشر کنند یا اینکه کسی رو داخل کانال اضافه کنند