استعلام بیمه براساس شماره پلاک

استعلام بیمه براساس شماره پلاک

استعلام بیمه براساس شماره پلاک : افرادی همواره سوال می کنند که آیا این امکان وجود دارد که بتوانند از روی شماره پلاک ماشین متوجه شوند که ماشین بیمه داشته است یا خیر و در جواب باید بدانید که سامانه ی در نظر گرفته شده تا در خصوص بیمه اطلاعاتی را به افراد بدهد و افراد با مراجعه به سامانه و وارد کردن اطلاعات می توانند نتایج جستجو را مشاهده کنند.

خدمات مختلفی در رابطه با بیمه ارائه می شود که یکی از آنها استعلام بیمه براساس شماره پلاک می باشد.این سامانه شامل شرکت های بیمه خصوصی و عمومی می باشد.بیمه مرکزی نیز تلاش کرده است تا خدمات الکترونیکی را به صورت اینترنتی ارائه بدهد.

سیستم استعلام اطلاعات بیمه خودرو

اگر می خواهید استعلام بیمه براساس شماره پلاک خودرو را انجام بدهید می توانید وارد سیستم استعلام اطلاعات بیمه خودرو : https://www.centinsur.ir/index.aspx?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=306 شوید و سپس در صفحه ی که برای شما باز می شود باید در کادر مورد نظر پلاک خودرو را وارد کنید تا بر اساس آن استعلام شما انجام شود و همچنین گزینه های زیر را مشاهده می کنید:

  • شرکت بیمه
  • نوع بیمه
  • مورد جستجو :شامل گزینه های مختلفی است که عبارت اند از : شماره پلاک خودرو ،شماره موتور خودرو،شماره شاسی خودرو، شماره بیمه نامه.

پس از آن باید گزینه ی جستجو را کلیک نمایید تا نتایج جستجوی که برای استعلام بیمه براساس شماره پلاک انجام داده اید برایتان نشان داده شود.

نکته) لازم است بدانید که خدمات این سایت به صورت رایگان ارائه میشود.

شماره پلاک خودرو

مثلا اگر شماره پلاک خودرو به شکل 111ج14 وارد می شود.یعنی اول شما باید سه عدد سمت راست 111 را وارد کنید بعد ج و بعد از آن دو رقم سمت چپ14 را وارد نمایید. اگر می خواهید استعلام بیمه براساس شماره پلاک انجام شود نیازی نیست سری پلاک یا شهر پلاک را وارد کنید برای مثال اهواز14 یا شیراز78 و …

3.4/5 - (90 امتیاز)

بیشتر بخوانید  بیمه بیکاری به چه کسانی تعلق می گیرد ؟

نظرات در مورد : استعلام بیمه براساس شماره پلاک

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام اگر فروشنده ماشین سند قطعی بنام نزده باشد فقط بیمه بنام او باشد میتواند با تعویض پلاک تخفیف بیمه رو برداره تو سندی که من خریدم اصلا اسم اونیست وکالتی خریده و فروخته