پادویش

پیگیری کارت سوخت : برای پیگیری از آخرین وضعیت کارت سوختتان کلیک نمایید.

شماره تلفن پیگیری کارت سوخت

شماره تلفن پیگیری کارت سوخت : کارت سوخت دوباره وارد چرخه توزیع سوخت خواهد شد ، براساس اطلاع سخنگوی دولت کارت سوخت دوباره وارد چرخه توزیع سوخت در ایران خواهد شد.

پیگیری کارت سوخت

چگونه می توان کارت سوخت برای وسیله نقلیه مان را دریافت نماییم ؟ به گزارش زوم تک به نقل از وب سایت دولت همراه ، دولت برای راحتی روند دریافت کارت سوخت و پیگیری کارت سوخت یک اپلیکیشن اندرویدی و آی او اس ارائه کرده است ، از این پس برای ثبت نام و دریافت کارت سوخت شما می توانید از اپلیکیشن دولت همراه استفاده نمایید.

برای پیگیری کارت سوخت شما می توانید با وارد شدن به آدرس اینترنتی https://mob.gov.ir/fuel-track با وارد کردن شماره موبایلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید ، از مرحله ای که کارت سوخت شما در آن قرار دارد به شما اطلاع داده می شود. همچنین دومین روش برای پیگیری کارت سوخت می توانید اپلیکیشن دولت همراه را دانلود نمایید.

ثبت نام کارت سوخت

برای ثبت نام برای دریافت کارت سوخت ، شما در ابتدا باید در آدرس اینترنتی https://mob.gov.ir/fuel-register مراجعه نمایید ، با مراجعه به وب سایت پایگاه اطلاع رسانی دولت می توانید با وارد کردن شماره موبایلتان کارت سوخت خودرو خود را ثبت نام نمایید. پس از ورود به آدرس اینترنتی فوق و وارد کردن شماره موبایل یک شماره تایید هویتی به شماره موبایل شما ارسال می شود . پس از وارد کردن کد تایید هویت به شماره موبایل شما می توانید با توجه به تصاویر زیر نسبت به وارد کردن اطلاعات خودرو خود نسبت به ثبت نام خودرو خود اقدام نمایید. شایان ذکر است شماره موبایلی که وارد می نمایید باید بنام خودتان باشد ، یعنی شماره موبایلی که در قدم اول وارد می نمایید باید بنام مالک خودرو باشد.

 

  • قدم اول وارد کردن شماره موبایل

پیگیری کارت سوخت

  • قدم دوم وارد کردن اطلاعات هویتی 

پیگیری کارت سوخت

 

  • پس از این مرحله باید اطلاعات کارت ماشین تان را وارد نمایید ، برای این موضوع باید کد سریال موجود در کارت خودرو تان را یا شماره VIN خود تان را وارد نمایید ، پس از وارد کردن این موضوع ، شما وارد مرحله نهایی خواهید شد ، این سامانه تمامی کارت های بانکی تان را در مرحله بعدی به شما نشان می دهد که باید یکی از آنها را انتخاب نمایید تا کارت سوخت تان براساس آن برای شما صادر شود.

پیگیری کارت سوخت پیگیری کارت سوخت

روش قدیمی برای پیگیری کارت سوخت

کارت سوخت خودرو از جمله کارتهای می باشد که در راستای سهمیه بندی بنزین به مالکان خودرو داده شده است.در این کارتها میزان سهمیه بنزین همراه با جدول اطلاعات مصرفی درج شده است. پیشنهاد میکنم مقاله پیگیری کارت سوخت المثنی را هم بخوانید.

با توجه به اطلاعیه های ستاد اطلاع رسانی کارت هوشمند سوخت ، به دلیل زیاد بودن پرسش های مردمی و پیگیری های آنها میزان خط های تلفن های مردمی افزایش داشته است و البته که این افزایش به منظور راحتی امکان تماس های مردمی بوده است که 30 خط به شماره تلفن ۸۸۶۷۵۱۵۰ اختصاص داشته است.

همچنین ستاد اطلاع رسانی کارت هوشمند در اطلاعیه بیان کرده است که این سی اپراتور از ساعت های هشت صبح تا بیست و چهار آماده است تا به  همه سوالات هموطنان پاسخ بدهد.

در اطلاعیه ستاد اطلاع رسانی کارت هوشمند به همه ی مالکان خودروی که تاکنون کارت هوشمند سوختشان را دریافت نکرده اند ،  گفته شده است که برای پیگیری نمودن آخرین وضعیت کارت سوخت خودروشان با شماره تلفن ۸۸۶۷۵۱۵۰  تماس حاصل کنند یا می توانند به آدرس اینترنتی  www.epolice.ir  مراجعه نمایند.

البته مالکان خودرو می توانند از طریق پیام کوتاه نیز اقدام کنند بدین صورت که شماره پلاک خودروشان را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵۰  ارسال نمایند و منتظر جواب باشند.

وضعيت كارت هوشمند سوخت

اگر می خواهید از وضعیت کارت هوشمند سوخت خود اطلاع داشته باشید می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید و نوع و پلاک خودتان را وارد نمایید و سپس بر روی گزینه پیگیری کارت سوخت کلیک نمایید.

سامانه پیگیری وضعیت کارت هوشمند سوخت خودرو : http://sokht.epolice.ir:7001/index.jsp#

راهنمای استعلام وضعیت کارت هوشمند سوخت از طریق پیامک

اگر می خواهید از پیامک برای پیگیری وضعیت کارت هوشمند سوختتان استفاده نمایید می توانید شماره وی ای ان را به واسطه پیامک به شماره 1101202040 ارسال نمایید. برای استعلام کارت هوشمند خودرو برای شروع باید حرف V و بعد از آن ستاره و بعد (VIN) خودرو موجود در پشت کارت خودرو را وارد نمایید. دقت داشته باشید اگر اطلاع را به همین شیوه به شکل صحیح ارسال کنید سیستم به صورت خودکار برای شما پاسخی را ارسال می کند.به عنوان نمونه :

V*IRPC90VV5I9658742

 با زوم تک همراه شوید…
3.1/5 - (314 امتیاز)

نظرات در مورد : پیگیری کارت سوخت : برای پیگیری از آخرین وضعیت کارت سوختتان کلیک نمایید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *