پادویش

تلویزین هوشمند جدید Mi TV 5X شیائومی در راه است

تلویزین هوشمند جدید Mi TV 5X شیائومی در راه است

شیائومی در نظر دارد بزودی تلویزیون هوشمند Mi TV 5X را به عنوان محصولی جدید در هندوستان رونمایی کند. بازار بزرگ تلویزیون های هوشمند این شرکت چینی که هرسال محصولات جدیدی عرضه می شود.

فرادرس

شیائومی هند در حال برگزاری رویدادی به نام “زندگی هوشمندتر 2022” است که قرار است محصول جدیدی به نام Mi TV 5X را روانه بازار کند. این دستگاه صفحه تخت جدید قبلاً مشخص شده است که دارای بلندگوهایی با قدرت 40 وات (W) قدرت صوتی است. OEM همچنین به شدت به یک تجربه “همه جانبه” در این تلویزیون جدید Mi اشاره کرده است.

بخش هندی شیائومی در حال تبلیغ رویدادی به نام Smarter Living 2022 است. این رویداد ، همانطور که از نامش پیداست ، به احتمال زیاد بر روی وسایل شخصی جدید متمرکز می شود که دارای ویژگی مفید و مرتبط هستند. بر این اساس ، OEM اعلام کرده است که این نمایش “مجموعه تلویزیونی Mi Premium جدید” را به نمایش می گذارد.

نماینده اولیه آن 5X نامیده می شود: یک صفحه نمایش هوشمند “طبقه بندی کننده ، منحصر به فرد” Xiaomi India در حال حاضر دارای ظاهری “بدون قاب بدون فلز درجه یک” است که ممکن است غوطه ور شدن در محتوا را افزایش دهد. مصرف روی دستگاه همچنین در حال حاضر به عنوان بلندگوهای استریو 40W شناخته می شود.

این مشخصات ممکن است بیشتر افزایش یابد زیرا Mi TV 5X دارای پشتیبانی از Dolby Vision و Dolby Atmos است. سپس دوباره ، OEM جزئیات دیگری را در مورد دستگاه آینده ، نوع پنل و اندازه های آن ، به تصورات خود در این مرحله واگذار کرده است.

این نسخه به میزان فعلی در کانال توییتر Mi TV India پیش نمایش شده است ، که آن را در کنار گرافیک های اضافی ارائه کرده است که به معرفی حداقل 1 لپ تاپ جدید و شاید یک گروه هوشمند در همان نمایش اشاره می کند. برنامه ریزی شده است که ساعت 12:00 IST (08:30 CET) در 26 آگوست 2021 شروع شود و ممکن است در mi.com/in مشاهده شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تلویزین هوشمند جدید Mi TV 5X شیائومی در راه است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *