مراحل طراحی لوگوی جدید اینستاگرام + ویدئو

Instagram

اپلیکیشن اندرویدی اینستاگرام یکی از پر طرفدارترین اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند است که امروزه بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند هر کدام یک اکانت در اینستاگرام دارند . این شبکه اجتماعی عکس پس از گوشه گیر شدن فیسبوک از بین کاربران اینترنتی ، اینستاگرام توسط شرکت فیسبوک در آوریل ۲۰۱۲ خریداری شد .

رشد بیش از حد این شبکه اجتماعی تا جایی پیشرفت که رشد فیسبوک با آن غیر قابل مقایسه بود . در این شبکه اجتماعی جدید همه چیز خلاصه شده بود . انتشار عکس و ویدئو ! با گذر زمان که طبع کاربران اینترنتی تغییر کرد . استفاده از ویدئو و عکس در بین کاربران اینترنتی از جایگاه ویژه ای برخوردار شد . از این رو طبیعی بود که استقبال از همچین شبکه اجتماعی بسیار بیشتر از شبکه های اجتماعی سنتی باشد .

این اپلیکیشن پر طرفدار در روز های گذشته لوگوی خود را تغییر داده است . تغییر لوگوی شرکت های بزرگی چون اینستاگرام همیشه با تفکرات و پیچیدگی های بسیار زیادی همراه است . اما ان تغییرات در اینستاگرام مقداری ساده و جالب تر بوده است . در روز های اخیر ویدئویی از نحوه طراحی لوگوی جدید اینستاگرام در دنیای اینترنت منتشر شده است که در شوی زیر این ویدئو را خواهیم دید . با زوم تک همراه باشید تا نحوه طراحی لوگوی جدید اینستاگرام را ببینید.

همانطور که ویدئوی بالا را مشاهده کردید ، مراحل ساخت لوگوی جدید اینستاگرام از ابتدای طراحی تا انتها بصورت کامل ارائه شده است .نظر شما در مورد طراحی لوگوی جدید اینستاگرام چی هست ؟ منتظر نظرات شما عزیزان هستیم .

مقالات مرتبط :

نصب اینستاگرام به کامپیوتر خانگی و لپ تاپ

آموزش اینستاگرام

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  5تا از بهترین برنامه کلاژ برای استوری اینستاگرام در سال 2022

نظرات در مورد : مراحل طراحی لوگوی جدید اینستاگرام + ویدئو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *