پادویش

آموزش کامل دریافت رمز دوم پویا بانک تجارت

آموزش کامل دریافت رمز دوم پویا بانک تجارت

آموزش کامل دریافت رمز دوم پویا بانک تجارت : عزیزانی که از مشتریان بانک تجارت هستند برای فعالسازی رمز دوم پویا نیاز دارند که نرم افزار همراز را دانلود کرده و سپس فرایند فعالسازی رمز دوم پویا بانک تجارت را انجام بدهند. دقت داشته باشید تقریبا مراحل فعالسازی برخی از بانک ها با یکدیگر مشابه است و تنها تفاوت های کمی با یکدیگر دارند. اگر میخواهید که برای کارتهای بانک تجارت خود رمز دوم پویا بگیرید و از این به بعد تراکنشهای اینترنتی خود را با موفقیت انجام بدهید حتما ادامه این پست را مطالعه کرده تا با روند فعالسازی آشنا شوید. زوم تک همواره تلاش می کند تا بهترین و بروزترین مطالب و آموزش ها را در اختیار کاربران عزیز قرار بدهد.

فعال سازی رمز دوم پویا بانک تجارت

اول از هر چیزی بهتر است بدانید که نیازی به مراجعه حضوری شما برای فعالسازی رمز دوم پویا وجود ندارد و خیلی ساده میتوانید رمز دوم پویا خود را فعال نمایید.مراحل به صورت خلاصه شامل گزینه های زیر است:

 • به یکی از خودپردازهای بانک تجارت مراجعه کرده و گزینه سایر خدمات و پس از آن فعال سازی رمز پویا را انتخاب کنید.
 • در این مرحله به شما یک رسید و یک پیامک داده می شود.
 • در اینجا باید به وب سایت بانک تجارت مراجعه کرده و نرم افزار همراز را دانلود و نصب می کنید و سپس به برنامه ورود پیدا می کنید.
 • پس از ورود به اپلیکیشن همراه ، گزینه افزودن کارت را زده و بعد از شما می خواهد که شماره سریال و شماره توکن را وارد کنید.
 • دقت کنید که شماره سریال در رسید و رمز توکن در پیامک برایتان ارسال شده است.
 • به همین سادگی در کوتاه ترین زمان ممکن شما می توانید رمز دوم پویای خودتان را فعال کنید.
 • از این پس هر بار که شما بخواهید تراکنش اینترنتی و خرید اینترنتی و یا خدمات غیرحضوری را انجام بدهید که نیاز به رمز دوم داشته باشد وارد برنامه همراز شده و سپس رمز پویا خود را در چندثانیه تولید می کنید.

فعال سازی رمز دوم پویا بانک تجارت

روش ساده برای فعالسازی رمز پویا بانک تجارت (کد USSD)

بانک تجارت برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال روش های ساده تری برای فعالسازی رمز پویا هستند نیز راهکاری را معرفی نموده است :

 • کافیست که شما با هر گوشی که دارید چه هوشمند و چه گوشیهای ساده کد ستاره 788 ستاره 88 مربع را شماره گیری کنید و سپس گزینه رمز پویا انتخاب کنید و بعد برای بالا بردن امنیت از شما درخواست می کند که یک رمز 5 رقمی به دلخواه وارد کنید. بعد رمز خودتان را وارد کرده و سپس گزینه ثبت نام را انتخاب می نمایید.
 • حالا از شما می خواهد که شماره کارت بانکی ، شماره ملی و شماره رمز دوم ایستا ( در واقع همان رمز دوم قبلی است) را وارد نمایید. پس از آن رمز شما فعال می شود و از این به  بعد شما می توانید برای دریافت رمز گزینه دریافت رمز را انتخاب کنید.

روش ساده برای فعالسازی رمز پویا بانک تجارت 

نکته) توجه داشته باشید که در این روش دیگر نیازی نیست که شما به دستگاه خودپرداز بانک تجارت مراجعه نمایید و مراحل به صورت غیرحضوری انجام خواهد شد. بانک تجارت در راستای ایجاد رفاه و اسایش مشتریان عزیز خود و صرفه جویی در زمان اقدام به معرفی این راهکارها نموده است.

دریافت رمز پویا با کد USSD

عزیزانی که تصمیم دارند از کد دستوری استفاده کنند و رمز پویا را دریافت کنند باید پس از انجام مراحل فوق از روش های زیر برای هر بار دریافت رمز دوم پویا یا همان رمز یکبار مصرف استفاده نمایند:

 • کد دستوری ستاره 788 ستاره 88 مربع را با گوشی همراه خود شماره گیری کرده و پس از آن گزینه سوم یعنی سامانه رمز پویا را انتخاب نمایید
 • در اینجا باید رمز دلخواه خود را برای ورود به برنامه وارد کنید تا بتوانید گزینه های مرحله ی بعدی را مشاهده نمایید
 • حالا گزینه چهارم یعنی گزینه دریافت رمز پویا را انتخاب نمایید
 • از شما می خواهید کارت بانک تجارت خودتان را انتخاب کنید. در واقع این کارتها از قبل توسط شما ثبت شده اند و شما با هر کدام که می خواهید خرید کنید و به رمز دوم نیاز دارید را انتخاب می نمایید.
 • رمز پویا برای شما نشان داده می شود که می توانید برای خریدهای اینترنتی خود از آن استفاده نمایید. کاربران عزیز بخاطر داشته باشید که هر رمز پویا که شما آن را دریافت می کنید تنها برای 40 ثانیه معتبر خواهد بود و پس از آن نیاز است که مجدد مراحل فوق را تکرار کرده و رمز دوم پویا بگیرید.

دریافت رمز پویا با کد USSD

فعالسازی رمز یکبار مصرف بانک تجارت

اگر شما بخواهید که رمز دوم یکبار مصرف را با استفاده از نرم افزار هر بار دریافت کنید نیاز است که به یکی از دستگاه های خودپرداز مراجعه نمایید تا فعال سازی رمز پویا با موفقیت برای شما انجام گردد که البته در طی فرایندها با استفاده از اپلیکیشن به توکن و شماره سریال نیاز داشته اید.

ولی آن دسته از عزیزانی که تصمیم می گیرند هر بار از کد دستوری استفاده کنند هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارند و تنها با استفاده از گوشی موبایل و شماره گیری کد دستوری معرفی شده می توانند هر بار برای خود رمز دوم پویا دریافت نمایید.

مراحل فوق اصلا پیچیده نیست و کافی است که شما هر مرحله را به صورت دقیق انجام بدهید تا با موفقیت رمز پویا یا همان رمز یکبار مصرف را دریافت کنید.

مایکت

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آموزش کامل دریافت رمز دوم پویا بانک تجارت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *