پادویش

قابلیت مجموعه عمومی پینترست در کدهای اینستاگرام مشاهده شد

قابلیت مجموعه عمومی پینترست

شبکه اجتماعی اینستاگرام به قابلیت های پینترست نیز رحم نکرده و یک برگه از قابلیت های آن را نیز برداشته و با استفاده از قابلیت مجموعه سازی تصمیم دارد تا قدم های بیشتری را به سمت پیرفته تر شدن بردارد. sleuth Jane Manchun Wong در نسخه اندرویدی اینستاگرام متوجه شده است که یک سری کدهایی در میان کدهای این شبکه ی اجتماعی مخفی شده است که بیانگر کدهای قابلیت مجموعه ی عمومی پینترست می باشد.

فرادرس

مجموعه عمومی در اینستاگرام

با استفاده از این قابلیت کاربران علاوه بر اینکه می توانند مقاصد سفرهای و یا مدلینگ خود را با سایر افراد به اشتراک بگذارند، بلکه می توانند با همراهی تمامی افراد دنیا این مجموعه را تکمیل نمایند. در این میان شبکه ی اجتماعی اینستاگرام در طی یک بیانیه پیش تر اعلام کرده بود که قصد ندارد چنین قابلیتی را مورد آزمایش قرار دهد ولی اکنون این قابلیت در کدهای اینستاگرام در نسخه ی اندروید مشهود می باشد. گویا منظور از این بیانیه این است که هنوز تصمیم ندارد چنین قابلیتی را در حالت عمومی مورد آزمایش قرار دهد و به این معنا نیست که در آینده چنین قابلیتی مشاهده نخواهد شد و یا در آپدیت های آینده چنین قابلیتی حضور ندارد.

قابلیت مجموعه عمومی پینترست

این شبکه اجتماعی اهدافی بسیاری به منظور افزودن این قابلیت دارد، زیرا تصمیم دارد تا ویژگی خرید و درآمدزایی را هر چه سریعتر به هدف اصلی این شبکه اجتماعی مبدل نماید و ساخت یک مجموعه ی عمومی می تواند به این موضوع کمک شایانی نماید. اکنون برندهای می توانند با بهره گیری از مجموعه ی عمومی می توانند یک فروشگاه مجازی بیسار گسترده ای در اینستاگرام ایجاد نمایند و تبلیغاتی در سطح وسیع به انجام برسانند. در حال حاضر شبکه اجتماعی پینترست در مقابل اینستاگرام با 1 میلیون کاربر، تعداد کاربر کمتری دارد و با افزوده شدن این قابلیت رقابت میان آن ها سخت تر خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: engadget

3/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : قابلیت مجموعه عمومی پینترست در کدهای اینستاگرام مشاهده شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *