رکورد شکنی تازه شبکه استیم

رکورد شکنی تازه شبکه استیم : از زمانی که شبکه استیم اعلام کرد که حدودا 60 ملیون کاربر فعال دارد 9 ماه گذشته و الان بعد از 9 ماه در آمار و ارقامی جدید که توسط گیب نویل مدیر عامل شبکه استیم اعلام شده است ؛ تعداد کاربران فعال این شبکه را 100 میلیون اعلام کرده اند . همراه با این خبر اعلام شده است که 3700 بازی در استیم وجود دارد و 1300 عنوان از عناوین موجود نیز طی 9 ماه گذشته به شبکه استیم افزوده شده اند که همین نشان از پیشرفت فوق العاده استیم دارد . در سایر بیانات مدیر عامل این شرکت اعلام شده است که روزانه 7 میلیون کاربر در این شبکه بزرگ جهانی آنلاین هستند . 

رکورد شکنی تازه شبکه استیم

توجه داشته باشید که مدیران شبکه استیم تعداد کاربران فعال این شبکه را 100 میلون نفر اعلام کرده اند . در صورتی که تعداد کل کاربران این شبکه چیزی حدود 200 میلیون کاربر می باشد که آنها به طور مثال ماهانه چند بار به حساب کاربری خود سر زده و این دسته از کاربران طبیعتا جزو کاربران فعال محسوب نمی شوند . چنین لفظی ( یعنی همان کاربر فعال ) در مورد کاربران اکس باکس لایو و پلی استیشن نتورک هم کاربرد دارد .

به هماره این خبر آپدیت هایی نیز در شبکه استیم به وجود آمده است . خوب است بدانید که پلتفرم آنلاین استیم که در وهله‌ی اول برای گیمر‌های رایانه‌های شخصی و در کنار آن برای کاربرین لینوکس و Mac OS X است . پلتفرم آنلاین استیم در سپتامبر سال ۲۰۰۳ میلادی توسط شرکت والو برای کاربرین ویندوز منتشر شد و در سال 2013 برای کاربران لینوکس و Mac OS X نیز منتشر شد .

کاربران این شبکه می توانند از امکانات زیادی که در اختیارشان قرار داده می شود نظیر خرید آنلاین بازی ، شبکه اجتماعی و … بهره ببرند و استفاده از این شبکه به هر گیمری شدیدا توصیه می شود !

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  دو سیستم فوق العاده حرفه ای برای گیمر ها

نظرات در مورد : رکورد شکنی تازه شبکه استیم

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. با کامپیوتر که میرم به این شبکه چیزی باز نمیکنه فقط یه نوشته دو خطی میاد و وارد سایت نمیشه خودتون امتحان کنید میبینید چطوری باید وارد سایت بشم و از امکاناتش اسفاده کنم؟