اینستا فالو | بهترین اپلیکیشن جذب فالوور اینستاگرام

اینستا فالو | بهترین اپلیکیشن جذب فالور اینستاگرام : اینستاگرام یکی از برنامه های محبوبی است که افراد بسیاری برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و کلیپ هایشان از آن استفاده می کنند. اگر شما از این دسته افراد هستید حتما به برنامه اینستا فالو نیاز خواهید داشت. پس توصیه می شود ادامه این پست را مطالعه نمایید. با بخش آموزش اینستاگرام زوم تک همراه شوید…

اینستا فالو InstaFollow

این اپ به شما کمک های زیادی را خواهد داشت و بر روی دنبال کنندگان شما ، نظارت خواهد کرد و هر زمانی که به بروزرسانی استاتوس های نیاز باشد این کار را انجام میدهد. اگر قصد دارید از نسخه کامل این اپ استفاده نمایید باید هزینه ی را در گوگل پلی پرداخت نمایید اما برای اپ محدودتر شما می توانید اینستا فالو را رایگان در اختیار داشته باشید.

شاید پیش از هر چیزی به خودتان بگویید که این برنامه تنها می تواند امار کسانی را به شما نشان دهد که فقط شما را دنبال می کنند اما قابلیت های دیگری نیز داشته است که می توانیم به افرادی اشاره نماییم از لیست دنبال کنندگان شما جدا شده اند یا به عبارت ساده تر افرادی که قصد نداشته اند شما را فالو کنند یا شما را دنبال کرده اند.

یکی از جالب ترین قابلیت های که این برنامه دارد ، نمایش افرادی است که شما آن را دنبال کرده اید ولی او به شما توجهی نداشته باشد. البته اینستافالو از افرادی که شما تمایل ندارید آن را دنبال کنید لیستی برای تان آماده می کند. اگر می خواهید از اینستا فالواستفاده نمایید باید پیش از آن حساب کاربری تان را فعال نمایید و به واسطه نام کاربری و پسوردتان ،وارد حسابتان شوید .

اپلیکیشن اینستافالو

اپلیکیشن پرکاربرد اینستا فالو

اینستافالو برای کاربرانی که در هر ساعت دنبال می کنید محدودیت های را در نظر می گیرند و این میزان برای شما 160 نفر می باشد. خوشبختانه محیط کاربری این اپ بسیار زیبا طراحی شده است که نظر هر کاربری را به خود جذب می نماید. این برنامه قادر است تا بیست هزار فالوو را برایتان ردیابی نماید. همانطور که اشاره کرده ایم رابط کاربری زیبا این برنامه با رنگ های به کار برده در آن ، جز اصلی ترین ویژگی های برنامه به شمار می روند.

بیشتر بخوانید  نحوه ی مشاهده ی پست های اینستاگرام بدون ورود به حساب کاربری

اگر می خواهید به صورت حرفه ی و وسواس فالورهای خودتان را دنبال کنید، نسخه کامل این برنامه را دریافت نمایید ولی در غیراینصورت نسخه لایت می تواند برای شما مفید باشد.

برای دانلود کلیک کنید

شما پس از دانلود و نصب اینستافالو می توانید در اینستاگرام، اطلاعات کابری کامل خودتان را دریافت نمایید که می توان به تعداد ویدئوها، تصاویر ،فالورها، فالویینگ ها و … اشاره نماییم.

ویژگی های برنامه اینستا فالو

اینستا فالو | بهترین اپلیکیشن جذب فالور اینستاگرام : می توانیم اینگونه بگوییم که برای بروزماندن اطلاعات شما از دنبال کنندگانتان نیاز است که این برنامه را دانلود و نصب نمایید. این برنامه می تواند اطلاعات مثل مشخصات کسانی که دنبال می نمایید، افرادی که شما را دنبال می نمایند، آن های که شما علاقه ی ندارید دنبالشان کنید با اینکه آن ها شما را دنبال می کنند ، افرادی که شما را دنبال کرده اند ولی پس از مدتی دیگر شما را دنبال نکرده اند ، را در یک لیست برایتان اماده نماید.
InstaFollow
این برنامه یکی از محبوب ترین ابزارهای مرتبط با اینستاگرام است که تاکنون ۵۰٬۰۰۰+ نصب فعال داشته است و توانسته امتیاز خوبی را از میان دیگر اپ ها بدست بیاورد. فراموش نکنید که این برنامه قابل اعتماد است و زمانی که شما در حال نصب آن می باشد مجوزهای را از شما درخواست میکند که پس از تایید آن ها می توانید از اپلیکشن استفاده نمایید مثل دسترسی داشتن به اطلاعات اولیه شما مثل نام کاربری ، پروفایل و …
4.5/5 - (2 امتیاز)

نظرات در مورد : اینستا فالو | بهترین اپلیکیشن جذب فالوور اینستاگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *