پادویش

چگونه بازی های Xbox One را به اشتراک بگذاریم؟

• چگونه بازی های Xbox One را به اشتراک بگذاریم

افزایش دانلود دیجیتالی بازی ها، مشکلات عجیبی بوجود آورده است. با کنسول های قدیمی، فقط باید دیسک را می آوردید و آن را درون کنسول قرار میدادید و بازیتان را شروع میکردید. اما با دانلود های دیجیتالی، فقط در صورتی میتوانید بازی کنید که با اکانت درستی وارد بازی شده باشید. اگر در خانه فقط شما اید که بازی میکنید، یا این که تمام اعضای خانوادتان با یک اکانت بازی میکنند، این موضوع مشکلی ایجاد نمیکند، اما اگر هر کسی با اکانت شخصی خود بخواهد پروسه بازی خود را جداگانه دنبال کند.

Xbox One و دنیای جدید شبکه های اجتماعی

این موضوع مشکل ساز خواهد شد. البته در Xbox One یک راه حل ساده برای این موضوع وجود دارد. اگر از چند gamertag روی یک کنسول استفاده میکنید، باید یک ماشین را به عنوان کنسول اصلی انتخاب کنید. اولین باری که وارد Xbox One میشوید و رمز عبورتان را ذخیره میکنید، آن کنسول تبدیل به کنسول اصلی میشود. اما اگر بخواهید میتواتید آن را تغییر دهید. این کار به شما اجازه میدهد بازی ها و محتویات قابل دانلود خریداری شده از Xbox Games Store را با هر کسی که وارد کنسول میشود، به اشتراک بگذارید.

میتوانید اشتراک طلایی اکس باکستان را با هر کسی که وارد همان اکس باکس میشود به اشتراک بگذارید و این شامل بازی های دانلود شده به وسیله اشتراکتان نیز میشود. اساسا، کسی که با کنسول شما بازی میکند، میتواند به تمام بازی هایتان دسترسی داشته باشد. به این روش:

روش اشتراک گذاری : 

  1. اگر Kinect دارید، بگویید "Xbox, go to settings." در غیر این صورت، از بازی ها و برنامه های من، تنظیمات را انتخاب کنید.
  2. از سمت چپ صفحه، اکس باکس من را انتخاب کنید.
  3. خانه اکس باکس من را انتخاب کنید.
  4. این اکس باکس را خانه من قرار بده انتخاب کنید تا این کنسول به عنوان کنسول اصلی تان انتخاب شود.

تمام شد. این به تمام افراد اجازه میدهد تا از تمام بازی های آن کنسول استفاده کنند، حتی اگر با اکانت دیگری وارد شوند. با این روش دیگر نیازی نیست بازی های ذخیره شده را سر و سامان دهید یا به این فکر باشید که مبادا وارد بازی کس دیگری شوید. اما یک نکته هست که باید مد نظر داشته باشید، فقط میتوانید یک کنسول را به عنوان کنسول اصلی انتخاب کنید.

در طول یک سال تا سه بار میتوانید کنسول اصلی را عوض کنید. زمانی که کنسول اصلیتان را عوض میکنید، تمام لایسنس های محتویات دیجیتالیتان به خانه جدید منتقل میشوند و دیگر در کنسول قدیمی نخواهند بود. خاطرات وحشتناکی از حذف شدن بازیتان توسط افراد خانواده آن هم به طور کاملا اتفاقی دارید؟ از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید.

منبع : gadgets.ndtv.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه بازی های Xbox One را به اشتراک بگذاریم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *