اپل سال آینده گوگل را از مرورگر سافاری حذف میکند

اپل سال آینده گوگل را از مرورگر سافاری حذف میکند: انگار همه دنیا دست به دست هم داده اند تا بر علیه گوگل کارهایی را انجام بدهند بعد از حذف جستجوگر گوگل از مرورگر فایرفاکس، این بار نوبت به اپل می رسد که اعلام کند سال آینده در برنامه ای که پایه ریزی شده است گوگل از مرورگر سافاری حذف خواهد شد.

طبق توافق نامه ای که توسط گوگل و اپل در سال های گذشته صورت گرفته بود، اپل از گوگل به عنوان جستجوگر در بین سال های 2007 تا 2015 استفده میکند که سال آینده تاریخ انقضاء آن به پایان خواهد رسید و خبرها حاکی از آن است که جستجوگرهای بینگ و یاهو جایگزین گوگل خواهند شد.

این فرصت باعث آن شده است تا بسیاری از شرکت های مختلف ارائه کننده جستجو در اینترنت مانند مایکروسافت و یاهو به این بازی بیایند و سعی میکنند تا با رقابت با یکدیگر جای گوگل را در اپل بگیرند و این نشان می دهد که گوگل در حال منزوی شدن است.

تجربه ثابت کرده است که با تغییر مرورگر اینترنتی در دستگاه های زیادی از جمله اپل، کاربران به دلیل وابستگی و ساده بودن گوگل سعی می کنند تا از راه های مختلفی حتی روت کردن گوشی و دستگاه خود مرورگر اینترنتی خودشان را به گوگل تغییر دهند تا بسیاری از کارهای خودشان را انجام دهند.

همچنان جنگ بر علیه گوگل در فضای مجازی ادامه دارد و باید منتظر دید نفر بعدی که گوگل را حذف میکند چه کسی خواهد بود اما این کارها چیزی از محبوبیت جستجوگر گوگل کم نخواهد کرد و کاربران زیادی به این جستجوگر وفادار هستند.

منبع : theverge

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اپل حافظه ی دردسر ساز آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را تغییر می دهد

نظرات در مورد : اپل سال آینده گوگل را از مرورگر سافاری حذف میکند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *