پادویش

اپل به دلیل وجود بخش معیوب در Apple TV، آن ها را باز پس گرفت

اپل به دلیل وجود بخش معیوب در Apple TV، آن ها را باز پس گرفت

اگر به تازگی Apple TV خریداری کرده اید، ممکن است دستگاه شما نیز جزء آن دسته از دستگاه هایی باشد که مشکلاتی در عملکرد مناسب دارند. اپل به تازگی با چند تن از مشریانش که این دستگاه را، که نسل سوم دستگاه های پخش کننده ی رسانه ی این کمپانی است، خریداری کرده اند تماس گرفته است تا آن ها را از وجود یک قطعه ی معیوب در دستگاه، آگاه کند. این کمپانی گفته است که دستگاه های معیوب به صورت رایگان تعویض خواهند شد.
همچنین به مشتریانی که دستگاه های معیوب را خریداری کرده اند بر چسب های FedEx نیز در کنار تلوزیون جدید ارسال خواهد شد و اگر مشتریان برای پس فرستادن تلوزیون معیوب از آن استفاده کنند، یک گیفت کارت آیتونز دریافت خواهند کرد.
جالب است بدانید که این کمپانی هیچ پستی راجع به این مشکل در وبسایت خود منتشر نکرده و به جای آن تصمیم گرفته که با چند تن از مشتریان تماس بگیرد. این نشان می دهد که این مشکل در تعداد زیادی از این دستگاه ها وجود ندارد و فقط تعداد کمی از تلوزیون های این کمپانی دچار اشکال هستند. خبرگذاری.
این اولین باری نیست که اپل به دلیل یک مشکل نرم افزاری برخی از Apple TV ها را جمع آوری می کند. در سال 2013 نیز زمانی که این کمپانی متوجه مشکلی در اتصال بیسیم دستگاه های پخش رسانه خود شد، شروع به جایگزینی دستگاه ها با یک دستگاه جدید کرد. با این وجود، این بار، این کمپانی مشخص نکرده که دقیقا کجای این دستگاه ها مشکل دارند.
از آن جایی که کمپانی با اشخاصی که به تازگی این دستگاه را خریداری کرده اند تماس گرفته، به نظر می رسد که این مشکل در سری اخیر این کمپانی به وجود آمده است. که از آن جای که اکثرا کمپانی های مختلف برای کنار زدن رقیبانشان حتی ماه ها بعد از عرضه ی یک محصول، بخش هایی از سخت افزار محصولشان را ارتقا می دهند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اپل به دلیل وجود بخش معیوب در Apple TV، آن ها را باز پس گرفت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *