زوم شو : جالبترین عکس های سلفی

جذابترین تصاویر سلفی

عکس های سلفی یکی از جدیدترین پدیده های دنیای تکنولوژی می باشد ، البته نمیشه گفت جدید ترین چون این تصاویر از اوایل قرن بیستم در سراسر جهان گرفته می شد ، اما امروزه با گسترش گوشی های هوشمند و دوربین های حرفه ای در این دستگاه های هوشمند باعث شده تصاویر سلفی بیشتر در شبکه های مجازی منتشر شود. در ادامه ابتدا تاریخچه کوتاهی از عکس سلفی بیان خواهیم کرد سپس جالبترین تصاویر سلفی در دنیای اینترنت را با هم به تماشا خواهیم نشست در زوم شو این هفته با ما همراه باشید.

تاریخچه کوتاهی از عکس های سلفی

عکس های سلفی به عکس از خود معروف است ، این تصاویر معمولا توسط دوربین دوم گوشی های هوشمند یا با تغییر زاویه لنز دوربین های عکاسی به سمت خود گرفته می شود ، نکته کلیدی تصاویر سلفی انتشار این تصاویر در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک ، گوگل پلاس و اپلیکیشن های شبکه اجتماعی تصویر به اشتراک گذاشته می شود.

با گسترش این تصاویر حتی ابزار هایی توسط شرکت های مختلف برای گرفتن تصاویر سلفی ساخته شده که در بازار موجود می باشد نمونه ای از ابزار های گرفتن تصاویر سلفی را می تونید در تصویر زیر ببینید.

عکس سلفی

اما نکته های جالبی در مورد تصاویر سلفی توسط روانشناسان مطرح شده است ، براساس نظر روانشناسان دانشگاه بیرمنگام افرادی که تعداد قابل توجهی از این نوع تصاویر را در صفحه فیس‌بوک خود به اشتراک می‌گذارند نشان داد که در سطح پایینی ازنظر حمایت‌های اجتماعی و صمیمت قرار گرفته اند. همچنین این تحقیق نشان داد بخش عظیمی از عکس‌های افرادی که در سنین ۱۸ تا ۲۴ سال سن دارند از نوع سلفی بوده‌است.

در ادامه تصاویر سلفی برگزیده از دنیای اینترنت برای شما عزیزان انتخاب کردیم امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد ، اغلب این تصاویر از وب سایت های برتر جهان انتخاب شده هر تصویر به دلیل خاص بودنش در لیست جالبترین عکس های سلفی زوم شو قرار گرفته است.

جالبترین عکس های سلفی از دنیای اینترنت

جذابترین تصاویر سلفی جذابترین تصاویر سلفی جذابترین تصاویر سلفی جذابترین تصاویر سلفی جذابترین تصاویر سلفی جذابترین تصاویر سلفی جذابترین تصاویر سلفی جذابترین تصاویر سلفیجذابترین تصاویر سلفی

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  مرگ برای عکس سلفی !!

نظرات در مورد : زوم شو : جالبترین عکس های سلفی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *