پادویش

آپدیت جدید WhatsApp / افزوده شدن قابلیت مکالمه تصویری در این پیام رسان

whatsapp video call

سایر پیام رسان ها که حتی ویژگی های بیشتری نسبت به WhatsApp دارند،نمی توانند جای خالی آن را در گوشی های هوشمند و تبلت ها پر کنند.این پیام رسان قدیمی با محیط کاربری بسیار جذابش، جای خود را در دل کاربران همیشگی کرده است.با این وجود،بعد از این که این پیام رسان تحت مالکیت فیس‌بوک درآمد، توسعه آن متوقف نشد و مدت ها قبل ابتدا قابلیت برقراری مکالمه صوتی و مدتی پیش نیز دو قابلیت جدید بسیار کاربردی به آن اضافه شد.

حالا نوبت به یک آپدیت بزرگ دیگر رسیده که ورای تمامی پیشرفت های انجام شده در این پیام رسان تاکنون است،و آن چیزی نیست جز چت ویدئویی که خیلی‌ها به دنبال آن بوده و در انتخاب یک پیام رسان مناسب برای خود و اطرافیانشان آن را ملاک قرار می دادند.
بر اساس اخبار رسمی منتشر شده در آلمان،به زودی ابتدا کاربران iOS وسپس کاربران اندروید قادر خواهند بود تا هم از طریق Wi-Fi و هم از طریق اینترنت همراه،اقدام به برقراری مکالمه تصویری با مخاطبان خود کنند.

whatsapp video call2یک پنجره کوچک در قسمت بالایی تعبیه شده که به کاربر اجازه می دهد تا تصویر خود را نیز هنگام مکالمه مشاهده کرده این پنجره را به طور دلخواه به هر طرف جابجا کند.
علاوه بر این،کاربر قادر است تا بین استفاده از دوربین جلو و دوربین پشتی انتخاب داشته باشد.
از دیگر امکانات این سرویس امکان قطع کردن میکروفون در حین مکالمه است.

این نسخه جدید از WhatsApp که امکان برقراری مکالمه تصویری را در دل خود دارد،به احتمال زیاد 2.12.16.2 خواهد بود.از دیگر ویژگی هایی که خبر می رسد WhatsApp مشغول کار کردن بر روی آن ها است،قابلیت باز کردن چندین تب چت در کنار هم است که کاربر را قادر می سازد تا بدون نیاز به برگشت به منوی قبل،همزمان با چند نفر به گفتگو بپردازد.خوشبختانه اضافه شدن این امکان به اندازه قابلیت قبلی یعنی مکالمه صوتی زمان بر نخواهد بود و به زودی می توانید آپدیت جدید را دریافت کنید.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آپدیت جدید WhatsApp / افزوده شدن قابلیت مکالمه تصویری در این پیام رسان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *