پادویش

امکان جدید مکالمه صوتی واتس اپ در آینده برای اندروید طراحی می شود

امکان جدید مکالمه صوتی واتس اپ در آینده برای اندروید طراحی می شود : واتس اپ یکی از برنامه های گفتگوی محبوب در میان کاربران اندرویدی و IOS می باشد که می توانند کمک زیادی به کاربران داشته باشد. امکانات و قابلیت های زیادی در این برنامه وجود دارد اما وجود امکان مکالمه صوتی در این برنامه بیشتر احساس می شود. یکی از خبرهایی که برای دارندگان اندروید واتس اپ داریم این است که به زودی قابلیت مکالمه با دوستان خودشان فراهم می شود.

whatsapp-voice-call1

حالا همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید امکان جدیدی برای مکالمه صوتی کاربران اندرویدی بوجود آمده است که در آپدیت بعدی اپلیکیشن به آن اضافه می شود. همان طور که در تصاویر می توانید مشاهده کنید با رفتن به پروفایل دوستانتان از تاریخچه مکالمات از جمله ساعت و تاریخ گفتگو مشاهده کنید.

whatsapp-voice-call2

این مکالمه صوتی که در واتس اپ طراحی شده است می توان گفت شباهت زیادی به مکالمه صوتی وایبر دارد چون بیشتر امکانات آن را شامل می شود و این در حالی است که تمامی مکالماتی که با واتس اپ انجام می دهید رایگان بوده و فقط از ترافیک اینترنت کم می شود.

whatsapp-voice-call3

در حال حاضر واتس اپ محبوب ترین سرویس چت و گفتگو در جهان به شمار می رود که با این امکان جدید محبوبیت آن دوچندان خواهد شد. هنوز اطلاعی از انتشار این قابلیت در آپدیت واتس اپ منتشر نشده است ولی امیدواریم در آینده نزدیک بتوان از آن استفاده کرد.

منبع : bgr

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : امکان جدید مکالمه صوتی واتس اپ در آینده برای اندروید طراحی می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *