پادویش

به جای عدد، تصاویر دلخواهتان را در قفل گوشی آیفون قرار دهید

به جای عدد، تصاویر دلخواهتان را در قفل گوشی آیفون قرار دهید : یکی از امکاناتی که در گوشی های لمسی هوشمند و خصوصا گوشی های اپل برای قفل کردن گوشی وجود دارد اعداد امنیتی قفل Passcode می باشد که با زدن رمز عبور می توانید قفل گوشی خودتان را باز کنید. اما شما نیز می توانید این قفل گوشی خودتان را سفارشی تر نیز بکنید و به جای اعداد، عکس هایی از دوستان خودتان یا تصاویر دلخواه جایگزین آن بکنید.

البته در سری های قبلی، توضیحاتی مربوط به جیلبریک کردن یا فرار از زندان اپل داده بودیم و دارندگان وسایل اپل می توانند برای استفاده از تمامی امکانات این گوشی اقدام به جیلبریک کردن بکنند. به همین دلیل استفاده از این آموزش فقط برای گوشی های جیلبریک شده امکان پذیر خواهد بود.

برای این کار ابتدا توصیه می شود که بعد از جیلبریک کردن، برنامه Cydia را روی گوشی نصب کنید سپس در آن، برنامه ی Simple Passcode Buttons را جستجو و نصب کنید. این برنامه اعداد روی صفحه قفل گوشی را حذف و تصاویر را روی آن ظاهر می کند.

unlock-your-iphone-with-custom-images-instead-numbers

سپس دوباره وارد برنامه cadiya شوید و این بار برنامه ی Faces را جستجو و دانلود کنید.این برنامه وظیفه ی گذاشتن تصاویر دلخواه خودتان را روی اعداد رمز عبور بر عهده دارد.

unlock-your-iphone-with-custom-images-instead-numbers2

بعد از این که دو برنامه را نصب و دانلود کردید، گوشی خودتان را دوباره راه اندازی کنید، به تنظیمات برنامه بروید و SimpleKeypadButton Preference را انتخاب کنید و سپس Button Style را انتخاب کرده و سپس Hide everything را بزنید سپس گوشی خود را دوباره راه اندازی کنید.

unlock-your-iphone-with-custom-images-instead-numbers3

همان طور در زیر مشاهده میکنید تمامی اعداد پاک شده اند و باید در مرحله بعد تصاویر را جایگزین نمایید.

unlock-your-iphone-with-custom-images-instead-numbers4

این بار به سراغ تنظیمات اپلیکیشن Faces بروید و Faces Preference را انتخاب کنید سپس Choose Images را بزنید و براساس اعدادی که نشان شما میدهد تصاویر را وارد کنید. بعد از این کار تصاویر جایگزین اعداد در رمز عبور گوشی شما می شود.

unlock-your-iphone-with-custom-images-instead-numbers5

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید.

منبع : wonderhowto

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : به جای عدد، تصاویر دلخواهتان را در قفل گوشی آیفون قرار دهید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *