جالبترین تصاویر برج عظیم الجثه تاریخ امپایر استیت The Empire State Building

امپایر استیت - The Empire State Building

The Empire State Building امپایر استیت نام برجی در کشور ایالات متحده امریکا و شهر نیویورک است ، این برج 102 طبقه فلزی و با 450 متر ارتفاع به عنوان یکی از بزرگترین برج های زمان خود بحساب می آید. امپایر استیت یکی از نمادهای کلان‌شهر نیویورک می باشد. این برج با تصاویری از کارگران خود در طبقات بلندش شهرت یافته است. تصاویری جالب از کارگران این ساختمان فلزی در زیر برای شما عزیزان ارائه شده است ، جالب این جاست که عکاس این تصاویر به دلیل خطر جانی بالای این کارکنان مورد مزمت قرار گرفته و جریمه سنگینی برای مجموعه به دلیل این عمل خطر پذیر اعمال شده است. مطمئنم با دیدن تصاویر جذابیت مراحل ساخت این برج بزرگ را درک خواهید کرد . با ما همراه باشید.

کارگران مشهور پروژه امپایر استیت The Empire State Building

امپایر استیت The Empire State Building

این تصویر از کارگران این برج قدیمی گرفته شده است که عکاس پس از گرفتن این عکس جریمه شد. گفتنی است این برج عظیم الجثه قبل از برج های دوقلوی به عنوان بزرگ ترین و مرتفع ترین ساختمان جهان بشمار می رفت. جالب اینجاست این برج بزرگ 102 طبقه در سال 1930 در عرض 14 ماه ساخته شد. ساخت این برج عظیم الجثه را با ساخت ساختمان های امروزی در ایران مقایسه کنید!

The Empire State Building با  ارتفاع ۴۴٨ دارد . بقیه ارتفاع این ساختمان به آنتن تلویزیونی بالای آن مربوط می‌شود. کل هزینه ساخت The Empire State Building با زمین آن در حدود ۴۱ میلیون دلار است. که تنها ٢۴ میلیون دلار از این هزینه ، خرج سازه بنا شده است.

تصاویر جالب و موقعیت های خطرناک کارگران در The Empire State Building

امپایر استیت The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building The Empire State Building The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building The Empire State Building The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building امپایر استیت The Empire State Building The Empire State Building The Empire State Building The Empire State Building The Empire State Building

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : جالبترین تصاویر برج عظیم الجثه تاریخ امپایر استیت The Empire State Building

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *