پادویش

دنیای هوشمند تکنولوژی به آشپزخانه هم راه پیدا کرد

دنیای هوشمند تکنولوژی به آشپزخانه هم راه پیدا کرد

وسایل هوشمند رفته رفته و باگذر زمان و به لطف سرعت غیرقابل تصور پیشرفت دنیای تکنولوژی، به هر مکانی راه پیدا کرده اند و در جای جای خانه، محل کار، صنعت و… ردی از آن ها پیدا می شود، به طوری که جدایی از آن ها به امری ” غیر ممکن ” بدل شده است.گوشی های هوشمند که امروزه حداقل یکی از آن ها در دست تمامی افراد یافت می شود، کوچکترین مثالی است که می توان آورد و همگان می دانیم که با جدایی از آن ها حتی برای مدتی کوتاه، چه حس غریبانه ای پیدا خواهیم کرد!

حال این بار نوبت به آشپزخانه رسیده تا یک شرکت اروپایی دستگاه هوشمندی را بسازد که می تواند غذاهای متنوعی را طبخ کند.این دستگاه هوشمند ” Gourmia ” نام گرفته و قادر است تا همچون یک سرآشپز به کمک افراد برای تهیه غذا بیاید.

دنیای هوشمند تکنولوژی به آشپزخانه هم راه پیدا کرد

از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان امکان اتصال آن به اینترنت را نام برد که از این طریق و به وسیله یک نرم افزار به گوشی همراه متصل و کنترل می شود.این محصول همچنین از صفحه نمایشگر LCD برخوردار است.

گورمیا مجهز به سیستم دستور پخت و ترازویی در داخل خود است که می تواند با دریافت یک دستور غذا و گذاشتن مواد مورد نیاز در داخل آن، مواد را خرد، ترکیب و برای شما غذای مورد نظر را طبخ کند.

از جمله مواردی که این سرآشپز تازه کار اکنون قادر به پخت آن ها است می توان به برنج، پاستا، خوراک سبزیجات، سوپ و دیگر غذاها اشاره کرد، ضمن اینکه ” Gourmia ” قادر است تا خمیر را نیز ورز دهد و نان تازه طبخ کند!

از دیگر ویژگی های منحصربفرد این دستگاه، امکاناتی است که اپلیکیشن آن در اختیار کاربر قرار می دهد.به عنوان نمونه با متصل شدن این دستگاه به گوشی همراه می توان دید که چه مقدار از مرحله پخت باقی مانده است و همچنین با اتصال به اینترنت می توان دستور غذاها را به روز رسانی کرد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دنیای هوشمند تکنولوژی به آشپزخانه هم راه پیدا کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *