آیفون 7 ضخامت 6 میلی متر خواهد داشت

آیفون 7 ضخامت 6 میلی متر خواهد داشت

به زودی مراسم رسمی اپل برای معرفی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس برگذار خواهد شد. اما پیش از این مراسم بزرگ ، مینگ چی کو  یکی از تحلیلگران بزرگ در ای تی که با موسسه ی کی جی آی کار میکند راجب آیفون 7 پیش بینی ها و گمانه زنی هایی را منتشر کرده است.

این تحلیلگر موسسه ی کی جی آی به شکل تشریحی به ویژگی های احتمالی نسل بعدی آیفون از نظر خود پردازخته است. در این تحلیل بزرگترین مشخصه ی آیفون 7 این است که ضخامتی 6.0 تا 6.5 میلی متری خواهد داشت.

آیفون 7

اگر این گفته ها به حقیقت بدل شوند آیفون 7 حتی باریک تر از باریکترین آیپد اپل یعنی آیپد ایر 2 خواهد بود ، چرا که این آیپد ضخامت 6.1 میلی تر دارد. اپل در نسل قبلی آیفون 6 را با ضخامتی برابر با 6.9 میلی متر ارائه کرد. اما در نسل جدیدی که به زودی  معرفی خواهد شد با وجود آلومینیوم سری 7000 به احتمال زیاد ضخامت گوشی های 6 اس و 6 اس پلاس از 7 میلی متر به بالا خواهد بود.

این تحلیلگر همچنین عنوان کرد  که آیفون 7 با وجود کاهش ضخامت فناوری فورس تاچ هم خواهد داشت او به این موضوع اشاره کرد که اپل در سال های آینده برای پیاده سازی این فناوری از نوع دیگری با نام Glass-On-Glass استفاده خواهد کرد. تنها موضوعی که میتوان از آن مطمئن بود ، برای رسیدن به این ضخامت اپل مجبور است که فناوری فورس تاچ خود را با تغییراتی همراه کند.

کو همچنین گفته است که در سال آینده اپل شاستی آیفون خود را دگر گون خواهد کرد. بر اساس استراتژی اپل ، طراحی آیفون های این شرکت هر دو سال با تغییر رو به رو خواهد شد.

انتظار میرود که اپل در تاریخ 9 سپتامبر ، چهارشنبه هفته جاری آیفون های جدید خود را با نام آیفون 6 اس و 6 اس پلاس معرفی کند. در این نسل های جدید اپل تراشه خود را تغییر داده و از A9 استفاده خواهد کرد همچنین به جای یک گیگابایت رم در آن دو گیگابایت رم قرار داده شده است. دوربین آن 12 مگاپیکسلی خواهد بود و در آخر همانطور که گفیتم جنس بدنه ی آن آلومینیوم سری 7000 است.

بیشتر بخوانید  پگاترون مونتاژ آیفون 14 را در هند آغاز کرد

منبع : appleinsider

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیفون 7 ضخامت 6 میلی متر خواهد داشت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *