آنتی ویروس پادویش

چگونه قهوه درست کنیم ؟

قهوه

چگونه قهوه درست کنیم ؟ قهوه جز یکی از خوشمزه ترین نوشیدنی های است که در سراسر دنیا طرفداران بسیاری داشته است و افراد زیادی از آن در طول روز استفاده می کنند. قهوه را می توانید به روش های مختلفی دم کنید که در ادامه به آن اشاره شده است.

دم کردن قهوه

چگونه قهوه درست کنیم ؟ : برای اینکه قهوه را دم کنیم روش های مختلفی وجود دارد که تفاوت میان این روش ها به نحوه ی اضافه کردن آب بستگی داشته است.از قدیم اینگونه قهوه را دم کرده اند که قهوه را به همراه آب ، درون قوری می ریخته و صبر می کردند تا به تدریج جوش بیاید. این نوع قهوه ی را اغلب به صورت شیرین مصرف می کنند و چند تکه قند را به درون قوری می ریزند تا با قهوه جوش بیاید. البته در قهوه از هل هم استفاده می شود که قهوه ترک را به این روش تهیه می نمایند. قهوه که آماده می شود به عنوان یک نوشیدنی غلیظ می باشد که بر روی آن کف داشته و در ته فنجان ، پودر قهوه ته نشین می گردد. تهیه قهوه اسپرسو با تحت فشار قرار دادن آب داغ شکل می گیرد. معمولا از این روش برای تهیه کردن انواع نوشیدنی های قهوه استفاده می شود. طعم قهوه اسپرسو متفاوت است و بر روی آن ماده ی شبیه خامه جمع می گردد.


مقالات مرتبط :


قهوه فوری

درست کردن قهوه از جمله کارهای است که به سادگی و راحتی انجام می شود اگر می خواهید قهوه فوری درست کنید باید موارد زیر را تهیه نمایید:

  • یک شیشه قهوه فوری
  • مقداری شیر یا یک بسته کافی مِیت
  • آب جوش
  • شکر

روش ساده آماده کردن آن بدین صورت است که شما باید 1) مقداری آب جوش را درون مایکروویو  یا کتری بجوشانید 2)حالا یک قاشق از پودر قهوه فوری را درون یک فنجان بریزید 3) دو قاشق شکر را درون فنجان بریزید 4)فنجان را تقریبا پر از آب جوش نمایید 5) دو قاشق کافی میت یا شیر به آن اضافه نمایید.

بیشتر بخوانید  آموزش لاغری با مصرف قهوه سبز به همراه ویدئو نحوه دم کردن قهوه سبز

آیا مقاله چگونه قهوه درست کنیم ؟ برای شما جذاب بود ؟ منتظر نظرات سازنده شما در مورد این مقاله هستیم.


مقالات مرتبط :

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه قهوه درست کنیم ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *