باز هم فناوری چاپ سه بعدی / ساخت پیشرفته ترین کفش ورزشی دنیا

پیشرفته ترین کفش ورزشی دنیا

مدت زیادی از ارائه فناوری چاپ سه بعدی نمی گذرد، اما این اختراع به واقع صنایع گوناگون را با تغییر و تحولی بنیادین مواجه ساخته و توانایی زیادی به تولید کنندگان در زمینه های مختلف بخشیده است.از قرار معلوم تولید کنندگان لوازم ورزشی استفاده کنندگان بعدی این فناوری هستند و تصمیم دارند تا محصولات شگفت انگیزی در زمینه های فعالیت خود ارائه کنند.
به عنوان آخرین محصول تولیدی به کمک این فناوری محققان توانسته اند کفش ورزشی جدیدی ارائه کنند که نه تنها از فناوری چاپ سه بعدی در ساخت آن استفاده شده، بلکه در این فرآیند یکی از نرم افزارهای رایانه ای پیشرفته نیز به کار برده شده است.

پیشرفته ترین کفش ورزشی دنیامحققان شرکتUnder Armour همپای سایرغول های شناخته شده عرصه تجهیزات ورزشی نظیر آدیداس و نایک وارد عمل شده و با بهره گیری از تازه ترین دستاوردهای این عرصه، یکی از پیشرفته ترین کفشهای ورزشی جهان را تولید کرده است.

به کار بردن نرم افزار رایانه ای برای طراحی و در نهایت چاپ حرفه ای این کفش موردی است که چشم نوازی کرده و آن را به محصولی متفاوت از سایر رقبا تبدیل می کند.به عنوان نمونه تولید کننده این کفش مدعی شده که با استفاده از این نوآوری محصولی ارایه شده، ورزشکاران در حین استفاده از آن بالاترین پایداری و راحتی را احساس خواهند کرد.

پیشرفته ترین کفش ورزشی دنیااگر به خرید این محصول خلاقانه علاقمند شده اید، بد نیست بدانید که این کفش ورزشی به تعداد بسیار محدود تولید شده و با قیمت ۳۰۰ دلار به فروش خواهد رسید، اما در آینده ای نچندان دور کار تولید انبوه این محصول فناورانه در آمریکا آغاز خواهد شد.

پیشرفته ترین کفش ورزشی دنیااستفاده از این فناوری در تولید محصولات آتی شرکت قدم بعدی است که Under Armour برای خود در نظر گرفته است.

منبع : 3ders

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  استفاده از قطعات ساخته شده پرینتر سه بعدی در هواپیماهای انگلستان

نظرات در مورد : باز هم فناوری چاپ سه بعدی / ساخت پیشرفته ترین کفش ورزشی دنیا

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *