پادویش

نسل بعدی گوشی های هوشمند کمپانی سونی با طراحی کاملا جدیدی معرفی خواهند شد

کمپانی سونی

سونی برای طراحی تمام گوشی های هوشمند خود براساس مجموعه ای از اصول طراحی که به طور رسمی به اسم OmniBalance شناخته شده است استفاده می کند. در صنعتی که اکثر برند ها به طور اساسی تقریبا هر ساله طراحی های خود را تغییر می دهند، سونی نیز تصمیم به بروزرسانی طراحی دستگاه های خود گرفته است.

در عین حال تعهد به طراحی خوب چیزی است که باید مورد تحسین قرار گیرد و این کار از شرکت سونی بعید نیست. این شرکت همیشه به خاطر طراحی هایی که در دستگاه هایش به کار برده است تحسین شده است و همیشه مورد رضایت کاربران بوده است.

قبلا شایعاتی شنیده ایم که قرار است سونی OmniBalance را به نفع یک طراحی جدید کنار بگذارد که گفته می شود نام این طراحی جدید Mirai نام دارد. با این حال در این زمان ممکن است تمام شایعات واقعا درست باشند. طبق گفته های یکی از مدیرهای اجرایی سونی در حال حاضر رسما تایید کرد که؛ آری، ما به زودی شاهد یک طراحی کاملا جدید گوشی های هوشمند سونی خواهیم بود.

کمپانی سونیاین خبر از مصاحبه ای بین Kenichiro Hibi (مدیرعامل سونی هند) و The Indian Express بروز پیدا کرد. وقتی خبرنگار پرسید که آیا سونی یک زبان طراحی جدید را اتخاذ می کند Hibi به این صورت پاسخ داد: ما طراحی omnibalance را تا زمانی که سری X در بازار موجود باشد استفاده می کنیم و همچنین قصد داریم نسل جدیدی از محصولات را معرفی کنیم و شما می توانید یک طراحی کاملا جدید از دستگاه های آینده انتظار داشته باشید.

در حالی که او از توضیح جزئیات اجتناب کرد، اطمینان داد که این واقعیت را باید بیان کند که بسیاری از رقبای این شرکت به سمت طرح های ارزان قیمت و نسبت ابعاد نمایشگرهای بزرگ نگاه می کنند.

همان طور که میدانیم سونی از گذشته گوشی های اصلی خود را دو بار در سال ارائه می دهد، یکی در کنگره جهانی موبایل در اوایل سال و دیگری در نمایشگاه IFA که در اواخر تابستان برگزار می شود. بنابراین در حالی که ما هیچ تاریخ رسمی برای انتشار نسل بعدی تلفن های هوشمند سونی نداریم انتظار داریم که آن ها را در ماه فوریه ی آینده شاهد باشیم.

بیشتر بخوانید  انتشار تصویر رندر هدفون سونی WF-1000MX5

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نسل بعدی گوشی های هوشمند کمپانی سونی با طراحی کاملا جدیدی معرفی خواهند شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *