طولانی ترین و وحشتناک ترین پل معلق جهان

طولانی ترین و وحشتناک ترین پل معلق جهان

پل های معلق جذابیت های خاصی را برای افراد دارد ، اما کدام پل به عنوان بزرگترین و وحشتناکترین پل معلق جهان مشهور است؟ در این مقاله به معرفی طولانی ترین پل معلق جهان خواهیم پرداخت این پل به تازگی افتتاح شده است. زیبایی و جذابیت این پل به معلق بودن و طولانی بودنش است. وقتی قدم در ابتدای این پل گذاشتید دیگر راهی برای بازگشت وجود ندارد  و تا پایان باید بروید. در ادامه اطلاعات بیشتری از این پل و تصاویرش ارائه می شود. با زوم تک همراه باشید.

این پل معلق که 500 متر طول دارد در کوهستان‌های شهر زرمات سوییس افتتاح شد. سازندگان این پل معلق نامش را پل اروپا نامیدند. جذابیت و وحشتناک بودن این پل زمانی برای عابرینش لمس می شود که ارتفاع 85 متری آن را تجربه میکنند.

آخرین پل معلقی که رکورد طولانی ترین را به خود نسبت داده بود در کشور اتریش بود که در ارتفاع 110 متری قرار داشت و طولش 405 متر بود . اما این پل در سوییس این رکورد را شکسته است.

این پل ازجدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است ، براساس اعلام سازندگان این پل ، کل وزن آن 8 تن است که کابل های مهار کننده قدرتمندی آن را نگه داشته است. آماده اید ؟ شما را به دیدن این پل زیبا دعوت میکنم.

2.7/5 - (4 امتیاز)

نظرات در مورد : طولانی ترین و وحشتناک ترین پل معلق جهان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *