چتر هوشمند جدید در هوای بهاری به کمک کاربران می آید

چتر هوشمند

لوازم هوشمند الکترونیک مدت ها است که به تمامی قسمت های زندگی ما نفوذ کرده اند و زندگی ما را به “زندگی هوشمند” تغییر داده اند.مفهوم اینترنت اشیاء درست همینجا بود که متولد شد، مفهومی که با اجرایی شدن آن در سطح وسیع سبک زندگی ای که در همین لحظه محال تلقی می شود به واقعیت تبدیل خواهد شد.آخرین اختراع دنیای هوشمند اگرچه بسیار پیچیده و نوآورانه نیست، اما در هر صورت یک ایده نو به شمار می رود که می تواند کمک شایانی به کاربران کند.

اخیرا چتر هوشمندی ساخته شده که با متصل شدن به گوشی هوشمند عملکردی جالب را رقم خواهد زد.
با داشتن این چتر هوشمند دیگر نیازی به حمل چتر برای استفاده احتمالی در برابر بارندگی نیست و می توان تنها در زمانیکه بارندگی قطعی است از چتر استفاده کرد.
در واقع حسگرهایی که در دسته این چتر قرار دارند قادرند تا رطوبت، دما، فشار و نور موجود در هوا را اندازه گیری کنند و با پردازش اطلاعات، زمان وقوع بارندگی را به کاربر خود اطلاع دهند.

اپلیکیشنی که برای گوشی های هوشمند در نظر گرفته شده اطلاعات را پردازش می کنند و ۱۵ دقیقه قبل از وقوع بارندگی به کاربر خود پیام هشدار می فرستد تا چتر را با خود حمل کند.
علاوه بر آن در صورت عدم نزدیک بودن کاربر به گوشی خود از روی علائم دسته چتر متوجه زمان بارندگی شود.قیمت این چتر 33 دلار اعلام شده است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چتر هوشمند جدید در هوای بهاری به کمک کاربران می آید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام
  ممنون به خاطر مطالب داغ و دست اول
  سال نو رو هم به مدیریت محترم سایت و بازدید کننده گان عزیز تبریک عرض میکنم
  سایت بسیار زیبایی دارید
  به ما حتما سر بزنید
  ما منتظر شما و نظراتتان هستیم
  رسانه آگهی90
  با سپاسی بیکران