پادویش

نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب

آیین نامه

نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب : آیین نامه به مقرراتی گفته می شود که این مقررات توسط مقامات مرتبط تعیین می شوند.زمانی که افراد برای گرفتن گواهینامه به آموزشگاه های رانندگی مراجعه می کنند پس از طی کردن جلسات آموزشی موظف به دادن امتحان آیین نامه هستند. در ادامه این پست برای سهولت کاربران عزیز و موفق شدن در امتحان آیین نامه اقدام به جمع آوری نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب نموده ایم که شما عزیزان می توانید در ادامه این پست برای دانلود اقدام نمایید.

تفاوت امتحان آیین نامه مقدماتی و آیین نامه اصلی

همه ی هنرجویانی عزیزی که به آموزشگاه های رانندگی مراجعه می کنند باید دو امتحان آیین نامه شامل مقدماتی و اصلی را سپری کنند و در صورت موفقیت در آنها می توانند پس از امتحان شهری ، گواهینامه بگیرند.

بین دو این امتحان در واقع تفاوت های اساسی وجود نداشته است ولی اگر بخواهیم دقیق تر این موضوع را بررسی کنیم باید بگوییم که امتحان آیین نامه مقدماتی یک هفته بعد از کلاس آیین نامه و پس از کلاس فنی توسط مربیان آموزشگاه از شما گرفته می شود و اگر شما در این امتحان موفق شوید می توانید در کلاس های شهری نیز شرکت کنید و ادامه روند گرفتن گواهینامه را سپری نمایید.

امتحان ایین نامه اصلی ، پس از کلاس های شهری از شما گرفته خواهد شد و این امتحان در همان محل آموزشگاه اما توسط افسر راهنمایی و رانندگی است. لازم است بدانید بین سوالات این دو تفاوت تفاوت های وجود نداشته است و شما برای بدست آوردن گواهینامه باید رتبه قبولی را در هر دو امتحان بدست بیاورید.

دانلود نمونه سوالات آیین نامه

برای دانلود نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود : نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب

دانلود : اپلیکیشن آزمون آیین نامه رانندگی 

کاربران عزیز نظرتان را در مورد پست ” نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب ” در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی

نظرات در مورد : نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *