برنامه اندروید رابین هود اجازه معامله ی سهام را میدهد ، آن هم مجانی

برنامه اندروید رابین هود اجازه معامله ی سهام را میدهد ، آن هم مجانی

شاید اگر در حال خرید سهام به ارزش هزاران دلار باشید کمیسیون های معامله ی سهام چندان به چشم نیایند اما اگر می خواهید به صورت جزئی به معامله ی سهام بپردازید یا فقط از سر کنجکاوی می خواهید آن را امتحان کنید، به احتمال زیاد بیشتر از چیزی که کتاب های تجارت به شما پیشنهاد کرده اند به خرید و فروش خواهید پرداخت بنابراین ممکن است کاهش و به حداقل رساندن هزینه های کمیسیون یکی از آرزو های شما باشد.

وارد رابین هود (Robinhood ) شوید. مدتی است که این برنامه برای کاربران iOS موجود است و حالا با قابلیت های بهتر در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است. برنامه ی رابین هود امکان معامله ی مجانی را برای اکانت های سرمایه گذاران جزئی فراهم می کند و به زیبایی برای استفاده از طریق دستگاه موبایل طراحی شده است. با این حال این بدان معنا نیست که چیزی از قابلیت های در اختیار شما کم می شود. شما می توانید نقل قول ها را در همان زمان دریافت کنید، جایگاه بازار، محدودیت ها، اتمام ضرر، برداشته شدن محدودیت ها، و سفارش هایی را که تا قبل از کنسل شدن خوب و مناسب به نظر می رسیدند را مشاهده کنید، یک لیست از سهام هایی را که می خواهید آن ها را دنبال کنید، تهیه کنید، چارت ها و داده های قدیمی را مشاهده کنید.

بازار های باز و بسته با رنگ های متفاوت از یک دیگر جدا شده اند. امنیت این برنامه با سیستم تایید دو مرحله ای تامین می شود. باید به این نکته اشاره کرد که Robinhood Financial عضو سازمان حفاظت از سرمایه گذار اوراق بهادار (SIPC) است، بنابراین اکانت شما تا مبلغ 500 هزار دلار حفاظت شده است. اگر می خواهید در مقیاس های پایین و با پول کم دستی در معاملات داشته باشید، این برنامه را امتحان کنید. در مقیاس های پایین در معاملات، ممکن است حتی هزینه ی کمیسیون ها مرز بین سود و یا ضرر باشند. و یا حتی اگر صرفا می خواهید یک پلت فرم خوب و مناسب برای معامله از طریق گوشی داشته باشید، باز هم ما به شما پیشنهاد می کنیم این برنامه را نصب کنید و از کار با آن لذت ببرید.
شما می توانید این نرم افزار را از لینک زیر دریافت کنید:

لینک:play.google.com

منبع:phonearena.com

3.5/5 - (2 امتیاز)

نظرات در مورد : برنامه اندروید رابین هود اجازه معامله ی سهام را میدهد ، آن هم مجانی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *