پادویش

Instagram Lite با حجمی کمتر از اپلیکیشن اصلی اینستاگرام منتشر شد

Instagram Lite

Instagram Lite | همانطور که می دانید اپلیکیشن شبکه ی اجتماعی محبوب اینستاگرام پس از دریافت بروزرسانی های اخیر از حجم بسیار بالایی پیدا کرده که در گوشی هایی با حافظه ی کم سبب اشغال فضای ذخیره سازی می گردد. در این میان اپلیکیشن هایی از قبیل اینستاگرام که دانلود خودکار دارند، اطلاعات ذخیره شده در حافظه ی نهان آن ها سبب افزایش حجم آن ها در گوشی های هوشمند می گردد.

شبکه ی اجتماعی اینستاگرام نسخه‌ ای نسخه ای با حجم کم از شبکه ی اجتماعی محبوب خود را به نام Instagram Lite به صورت کاملا مخفیانه انتشار داد. این اپلیکیشن تنها دارای حجمی برابر با ۵۷۳ کیلوبایت می باشد، یعنی حدودا حجم آن 1.5 برابر کمتر از اپلیکیشن اصلی!. هدف این کمپانی از انتشار نسخه لایت دسترسی به بازار کشورهای در حال توسعه است که از اینترنت ضعیفی استفاده می کنند.

Instagram Lite

اپلیکیشن Instagram Lite خیلی سریع نصب می گردد و فضای بسیار کمی را در حافظه گوشی هوشمند شما تصرف می نماید و علاوه بر تمامی این ویژگی ها به غیر از قابلیت ارسال دایرکت تقریبا تمام امکانات نسخه اصلی را دارا می باشد. حجم پایین اپلیکیشن Instagram Lite نه تنها باعث شده که فضای کمتری از حافظه ی گوشی شما را اشغال نماید، بلکه سرعت بارگذاری محتوا نیز در آن افزایش پیدا کرده است و در عین حال دیتای کمتری برای بارگذاری محتوای موردنظر مصرف خواهید کرد. اگر شما نیز از مصرف دیتای اپلیکیشن اصلی اینستاگرام خسته شده اسد، نسخه لایت قطعا همان چیزی است که به دنبالش می گشتید.

یکی از مقامات اینستاگرام در یکی از گفتگوهای خود اذعان نموده که Instagram Lite کار خود را به صورت آزمایشی در کشور مکزیک آغاز نموده و در طی هفته‌ های آینده برای سایر کشورها نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین ایشان در ادامه گفته که امکان پست ویدیو نیز در هفته‌ های آینده نیز به این اپلیکیشن افزوده خواهد شد. در چند روز گذشته اعلام شد که کاربران فعال اینستاگرام هم اکنون به یک میلیارد نفر رسیده‌ اند. اکنون به نظر می‌ رسد که خود اینستاگرام به آمار و ارقام فعلی راضی نبوده و قصد دارد یک میلیارد نفر دیگر را نیز به تعداد کاربرانش اضافه نماید؛ موضوعی که پیش‌ بینی می گردد اینستاگرام قصد دارد طی دو سه سال آینده به آن دسترسی داشته باشد.

 

دانلود از گوگل پلی

برای دانلود کلیک کنید

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

4/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : Instagram Lite با حجمی کمتر از اپلیکیشن اصلی اینستاگرام منتشر شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *