زوم شو : جذابترین ویدئو های دنیای تکنولوژی

تکنولوژی

زوم شو زوم تک همیشه جذابترین تکنولوژی های روز دنیا را برای شما کاربران عزیز زوم تک انتخاب می کند . این بار هم با سری ویدئو های دنیای تکنولوژی در کنار شما عزیزان خواهیم بود. با ما همراه باشید.

ربات دوست داشتنی سونی

ربات دوست داشتنی سونی که Sony Roll نام دارد با حرکات شیرین و دوست داشتنی خود توجه تمامی کاربران را بسوی خود جلب میکند. در زوم شو این هفته دو ویدئو از این ربات دوست داشتنی برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم . در ویدئوی اول شیرین کاری های این ربات را خواهید دید و در ویدئوی دوم رقص مایکل جکسون این ربات با برادرانش را خواهید دید.

رقص مایکل جکسن توسط ربات دوست داشتنی سونی

این ویدئو به یاد مایکل جکسن اجرا شد هاست ، مطمئنا ویدئوی جالبی برای شما خواهد بود ، چند ربات بصورت هماهنگ رقص مایکل رو تکرار میکنند. منتظر نظرات شما عزیزان در مورد این ویدئو هستیم.

گوشی خمیده سامسونگ

دومین سوژه این هفته مال کمپانی سامسونگ هست ، یک گوشی هوشمند کاملا خمیده ! اگر توجه کنید سامسونگ در این گوشی هوشمند خود خواسته توجه همه کاربران دنیای تکنولوژی رو بسوی خودش جذب کنه! این ویدئو رو به تماشا بشینید. حتما نظراتتون رو در مورد این گوشی هوشمند در بخش نظرات مطرح کنید.

موتور سیکلت های عجیب غریب آینده

آخرین ویدئوی این هفته نمایش یک موتورسیکلت فوق العاده حرفه ای است ، مطمئنم این موتور سیکلت را همیشه در فیلم های هالیودی دیده اید اما می خوام این بار این موتور سیکلت جالب رو در زوم تک ببینید. چرا منتظرید ؟ این ویدئو منتظر شماست.

دوستان عزیز کانال آپارات زوم تک مرجعی برای ویدئو های جذاب از دنیای تکنولوژی است ، اگر دوست دارید ویدئو های جالب دنیای تکنولوژی را دوست دارید حتما صفحه آپارات زوم تک رو مشاهده کنید. همچنین اگر دوست دارید تصاویر شگفت انگیز رو مشاهده کنید صفحه اینستاگرام زوم تک رو هم به آدرس @zoomtech.ir فالو کنید.

منبع : کانال آپاراتی زوم تک

2.5/5 - (2 امتیاز)

بیشتر بخوانید  بلک بری با افزایش نیروی استخدامی اش به دنبال گسترش گوشی های هوشمند جدید خود است .

نظرات در مورد : زوم شو : جذابترین ویدئو های دنیای تکنولوژی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *