آموزش دانلود فایل تورنت با idm

IDM

آموزش دانلود فایل تورنت با idm : تورنت به عنوان یکی از فرمت های فایلهای بیت تورنت می باشد که می توانیم آن را پروتکلی بدانیم که برای اشتراک گذاری فایل ها به صورت سریع و امن می توان از آن استفاده کرد. البته برخی از افراد زمانی که می خواهند فایلی را دانلود نمایند زمان زیادی را باید به دانلودشان اختصاص بدهند ولی با استفاده از دانلود منیجرها شما می توانید خیلی سریع یک فایل را دانلود کنید چون آنها با تقسیم بندی فایل های دانلود ، سرعت دانلود را افزایش میدهند. حتما چگونه فایل های تورنت را دانلود کنیم را هم بخوانید.

شما می توانید برای دانلود فایلهای تورنت از IDM استفاده نمایید که در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است . با زوم تک همراه شوید…

استفاده از Bitport برای دانفود فایل تورنت با idm

شما می توانید به وسیله Bitport فایل های تورنت را با IDM دانلود نمایید. این کار به سادگی انجام می شود تنها کافی است شما بتوانید یک اکانت رایگان را در Bitport ایجاد نمایید و سپس ایمیل تان را تایید کنید. حالا از سایت بیت تورنت لینک فایلی را که می خواهید ، کپی نمایید و سپس در سایت Bitport پیست نمایید. تقریبا کار تمام شده و باید صبر کنید تا فایل اپلود گردد. پس از اینکه زمان کوتاهی سپری شد شما این امکان را دارید که با دانلود منیجر به شکل مستقیم لینک خودتان را دانلود نمایید.

Bitport

استفاده از Bitport مزیت های را برایتان به همراه داشته که می توانیم به امکان استریم نمودن ویدئو در همه ی دستگاهها، امکان آپلود فایل تا حجم های حداکثر دو گیگابایت، امکان دانلود فایلها با دانلود منیجر تا سرعت صد مگابایت بر ثانیه اشاره نماییم.

فراموش نکنید که اگر اکانت شما غیر رایگان باشد، این امکان برایتان محیا است که به صورت همزمان حتی پنج فایل را هم دانلود نمایید و حتی سرعت های بالاتری را برای دانلود تجربه نمایید.

استفاده از OffCloud

یکی دیگر از روش های که می تواند برای شما موثر و کارآمد باشد استفاده از سایت OffCloud می باشد. برای استفاده از این وب سایت کافی است که وارد این سایت شده و یک اکانت رایگان را برای خودتان ایجاد نمایید پس ازآن یک ایمیل برایتان ارسال می شود که حتما در ایمیلتان آن را تایید نمایید.

در این جا باید آدرس فایل تورنت خودتان را کپی نمایید و در سایت مورد نظر پیست نمایید. پس از آپلود فایل شما می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید. زمانی که شما اکانت رایگان داشته باشید می توانید تا حداکثر هفت روز حدود پنجاه گیگابایت فایل را دانلود کنید. اما پس از سپری شدن این زمان، باید برای خریداری کردن اکانت پرمیوم اقدام نمایید.

 OffCloud

با داشتن اکانت پرمیوم شما برای حجم آپلود و سرعت دانلود ، هیچ محدودیتی ندارید. کانکشن به وسیله SSL ایمن شده و پس از اینکه فایل را دانلود نمودید می توانید آن را از حالت زیپ خارج نمایید.

استفاده از ZbigZ

استفاده از سایت ZbigZ می تواند در دانلود اینگونه فایل ها به شما کمک کند. برای استفاده باید وارد این وب سایت ZbigZ شده و برای خودتان یک اکانت رایگان ایجاد نمایید. سپس ادرس فایل دلخواه را کپی و در سایت پیست کنید. بدون اینکه به سایت یا حساب کاربری تان را وارد نمایید می توانید لینک ایجاد شده را با نرم افزار IDM دانلود نمایید.

ZbigZ

استفاده از این سایت مزیت های را برای شما دارد که می توانیم به امکان آپلود فایل تا حداکثر یک گیگابایت، امکان دانلود دو فایل به صورت همزمان در دانلود منیجر ، سرعت دانلود محدود و … اشاره نماییم.

علاوه بر راهکارهای که در قسمت های فوق به آنها اشاره کرده ایم ، روش های دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید برای دانلود فایل تورنت نیز از آنها استفاده کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آموزش دانلود فایل تورنت با idm

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. لطفا سرویس بیتسو bitso.ir رو که یه مستقیم کننده تورنت هستش و ایرانی هم است و همه امکانات این سرویس های خارجی مستقیم کننده تورنت رو داره هم معرفی کنید. ممنون