چیزی به نام iPhone 6s وجود نخواهد داشت

چیزی به نام iPhone 6s وجود نخواهد داشت

دیروز، مخابرات چین تعدادی از مشخصات گوشی های iPhone 6s و 6s Plus را تایید کرد –  برای مثال رم 2 گیگا بایتی، چیپ ست A9، ارتقای دوربین، و استفاده از تکنولوژی لمس فشاری (Force Touch ) که البته تمام این ها در نمونه ی اولیه ی گوشی iPhone 6s وجود داشتند. امروز ما جزئیات دیگری درباره ی این گوشی دریافت کردیم که این بار به جای تایید، شایعات پیشین را رد می کند.

خب، ممکن است به یاد داشته باشید که شایعاتی در فضای نت پخش شده بود که می گفت اپل تصمیم دارد گوشی صورتی رنگی شبیه به مدل گلدی که در طول سال های عرضه ی آن بسیار پر طرفدار بوده است، وارد بازار کند. چند سال است که چنین شلیعه ای راجع به کمپانی اپل پخش می شود و نسخه ی سال 2015 نیز چندان تفاوتی ندارد. البته از آن جایی که اپل ساعت اپل واچ خود را با این رنگ عرضه کرده شاید این که این کمپانی بخواهد چنین رنگی را وارد لیست رنگ های آیفون کند چندان بعید به نظر نرسد مخصوصا این که اپل واچ های صورتی بسیار پر طرفدار هستند. خب، حالا، یک منبع خبری که خود را کارمند مخابرات چین معرفی کرد می گوید که طرفداران این رنگ باز هم نا امید خواهند شد، چون هیچ گوشی صورتی رنگی وجود نخواهد داشت.

همان طور که گفتیم این رنگ از زمان شروع عرضه ی اپل واچ صورتی، توجه زیادی را به خود جلب کرده است و طرفداران زیادی نیز برای خود جمع کرده است. به همین دلیل فکر نمی کنیم این که اپل واقعا به ساخت گوشی هایی با رنگ صورتی فکر کند، اتفاق بدی بیافتد. مطمئنا این گوشی ها نیز مانند نسخه ی اپل واچ خود، فروش بالایی خواهند داشت.

ما شک داریم این موضوع دل کسی را بشکند، اما با این حال، اگر اپل چنین گوشی را وارد بازار می کرد، آیا شما آن را می خریدید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع:www.phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  حل مشکل سرچینگ آیفون

نظرات در مورد : چیزی به نام iPhone 6s وجود نخواهد داشت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *