معاوضه کلیه با آیفون 6s !!

آیفون 6s

با توجه به روزنامه Chaina Daily دو مرد چینی به نام های وو و هوانگ خواهان خرید آیفون 6s بودند. تا اینجا هیچ مشکلی وجود ندارد به جز اینکه آنها پول لازم برای این خرید را نداشتند. بنابراین ایده ای به ذهن هوانگ رسید. آن دو تصمیم گرفتند یک کلیه خود را بفروشند تا بودجه لازم را بدست آوردند. به هر حال آنها با یک کلیه هم میتوانند به زندگی ادامه دهند اما بدون آیفون 6s نه.

وو و هوانگ با جستجو در اینترنت، نماینده ای را که مایل برای ترتیب دادن این معامله بود، یافتند. نماینده از دو مرد خواست تا برای بررسی و چک آپ به بیمارستان نانجینگ بروند تا ازسالم بودن کلیه اطمینان حاصل شود. شنبه گذشته هر دو مرد در بیمارستان حاضر شدند ولی نماینده نیامد. وو عدم حضور نماینده در بیمارستان را نشانه ای برای تجدید نظر او از این کار غیر قانونی گرفت. او به رفیقش گفت که از این کار منصرف شوند ولی هوانگ نپذیرفت. در نهایت وو تصمیمش را گرفت و با پشیمانی نزد مقامات مسئول رفت. هوانگ از بیمارستان گریخت و تاکنون خبری از او یافت نشده است.

اگر شما هم آیفون های جدید 6S و 6Sپلاس را میخواهید، بدانید که تنها نیستید. اپل میگوید نشانه ها حاکی از آن است که فروش این گوشی ها در اولین هفته بیش از 10 میلیون دستگاه بوده که از پارسال خیلی بیشتر است. اما قطعا راه های بهتری از فروش کلیه برای تامین بودجه خرید آیفون های جدید وجود دارد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اعلام رسمی تاریخ رونمایی از آیفون 7

نظرات در مورد : معاوضه کلیه با آیفون 6s !!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *