پادویش

Google Play چیست و هر آنچه باید بدانید

Google Play یک فروشگاه متفرقه برای برنامه های Android ، بازی ها ، موسیقی ، اجاره و خرید فیلم و کتابهای الکترونیکی شما است. برنامه فروشگاه Google Play به طور پیش فرض در هر دستگاه Android وجود دارد و دسترسی به کل پیشنهادات ویترین فروشگاه را ارائه می دهد. برنامه های استاندارد در سینی سیستم Android ظاهر می شوند ، اما بازی ها ، موسیقی ، کتاب ها ، فیلم ها و تلویزیون همه کتابخانه های محتوای قابل دانلود هستند. آنچه شما باید بدانید اینجاست.

پیشنهادهای Google Play

Google Play محتوای خود را به برنامه ، موسیقی ، کتاب و فیلم و تلویزیون تقسیم می کند. می توانید محتوا را مستقیماً از طریق فروشگاه Play روی دستگاه Android بارگیری کنید یا از وب سایت Google Play برنامه را به دستگاهی ارسال کنید.

اپلیکیشن ها

فروشگاه Google Play در جولای 2013 از یک میلیون برنامه پیشی گرفت و در حال حاضر بیش از 2.8 میلیون برنامه دارد. برخی از برنامه ها می توانند از قابلیت های سخت افزاری دستگاه مانند سنسورهای حرکتی (برای بازی های وابسته به حرکت) یا دوربین جلو (برای تماس ویدیویی آنلاین) بهره ببرند.

کتاب ها

بخش Books از Google Play یک سرویس توزیع کتاب الکترونیکی است که در آن می توانید کتابهای الکترونیکی و کتابهای صوتی را در دستگاه Android خود بارگیری و بخوانید یا به آنها گوش دهید. در حال حاضر بیش از پنج میلیون پیشنهاد کتاب الکترونیکی وجود دارد.

نکته: کتابهای Google Play با پایگاه داده آنلاین Google Books که شامل کتابخانه ای از کتابهای اسکن شده از مجموعه کتابخانه های عمومی و دانشگاهی است ، متفاوت است.

فیلم ها و برنامه های تلویزیونی

اجاره و خرید فیلم از طریق بخش فیلم و تلویزیون Google Play در دسترس است. همچنین از نمایش هایی که در شبکه ها و کانال های ممتاز نمایش داده می شوند ، به طیف گسترده ای از قسمت های تلویزیونی دسترسی دارید.

نکته: “پلی” در Google Play مردم را گیج می کند. “بازی” نشان دهنده بازی و سرگرمی است ، اما برنامه ها موارد بسیار بیشتری را در بر می گیرند. آرم Google Play شبیه دکمه Play video است ، بنابراین شاید Google Play به این معنی است که زمان آن فرا رسیده است که کاوش و یادگیری محتوای موجود را شروع کنید.

بیشتر بخوانید   8 راهکار برای رفع نمایش ندادن برنامه های نصب شده در فروشگاه Google Play

 

تاریخچه گوگل پلی 

Google Play در تاریخ 6 مارس 2012 با گردهم آوردن بازارهای قبلی Android Market ، Google Music و Google Books تحت یک مارک ، راه اندازی شد. Google Play قبلاً یک زبانه دستگاه در فروشگاه Play ارائه می داد ، اما با گسترش پیشنهادهای دستگاه Google و نیاز به پشتیبانی بیشتر مشتری ، این شرکت دستگاه ها را به مکان خود با نام Google Store تبدیل کرد. اکنون ، Google Play کاملاً برای برنامه ها و محتوای قابل دانلود است.

منبع

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Google Play چیست و هر آنچه باید بدانید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *