پادویش

اطلاعاتی جدید در باره گلکسی نوت 4 که اطلاعات قبلی را نغض می کنند

گلکسی نوت 4

رفته رفته به مراسم IFA نزدیک می شویم. و برند های معروف که هر کدام قرار است در این مراسم از گوشی های جدید خود رو نمایی کنند، کم کم خود را برای بر گزاری و شرکت در این مراسم بزرگ آماده می کنند. تا در آن هنگام از اسمارت فون های خود رو نمایی کنند. اما در این میان طرف مقابل ما شرکت سامسونگ هست.

همه ی شما می دانید که یکی از مهم ترین گوشی های IFA گلکسی نوت 4 است. و شاید عکس ها و حدیث هایی از این گوشی چند اینچی شنیده اید. ولی اگر هم اکنون بشنوید که تمام اطلاعاتی که از گلکسی نوت 4 کسب کرده اید ، اشتباه است. چه کار می کنید؟ برای پاسخ به این سوال تا ادامه مطلب با گروه خبری زوم تک همراه باشید.

حدود 5 ساعت پیش بود که خبری مبنی بر گوشی جدید سامسونگ (گلکسی نوت 4 ) در سایت GSMArena درج شد. و این تمام اطلاعاتی که تا کنون شنیده بودیم را نغض کرد. در این سایت نوشته شده بود عکس این گوشی با عکس پیشین آن که دیده بودید فرق می کند. و همچنین اشاره شده بود که اگر عکس آن فرق کند ، حتما سخت افزار و دیگر امکانات آن هم فرق خواهد کرد. ولی چیزی که در عکس روئیت می شود این است که صفحه نمایش نوت 4 کمی انحنا دارد. و این قابلیت باعث می گردد تا امکانات جدیدی به گوشی افزوده گردد.

از دیگر امکانات این گوشی که احتمال می رود صحت داشته باشد این است که نوت 4 ضد آب است. همان گونه که در عکس می بینید مقابل درگاه یو اس بی و شارژر یک در پوش قرار دارد. که این بدان معنی می باشدکه گوشی جدید شرکت سامسونگ ضد آب است.

قابلیت دیگر گلکسی نوت 4 ، سنسور ضربان سنج آن می باشد. از دیگر تفاوت های این گوشی نسبت به عکس قبلی آن می توان به قاب پشتی آن اشاره نمود. چون قاب پشتی بسیار شبیه به قاب گلکسی اس 5 است.

به نظر شما این اطلاعات درست است ، یا این مطالب هم مانند سایر مطالب دروغی بیش نیست؟ یا شاید هم این اطلاعات اشتباه بوده و اطلاعات قبلی درست است؟ نظر شما چیست؟

بیشتر بخوانید  سنسور UV گلکسی نوت 4 به شما درباره خطر اشعه خورشید به گوشی هشدار میدهد

منبع : GSMArena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اطلاعاتی جدید در باره گلکسی نوت 4 که اطلاعات قبلی را نغض می کنند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *