دوج چلنجر و چارجر در سال 2016

دوج چلنجر و چاجر در سال 2016

پیش از اینها ، دوج عادت داشت که برخی از وحشی ترین رنگ ها را برای ماشین های عضلانی خود انتخاب کند ، ماشین هایی مثل دوج چلنجر ، چارجر و دیگر خوردو ها . برخی از این رنگ های که در فرم دوج چارجر مدرن هم استفاده شده بود رنگ سبز و دیگر رنگ های این چنینی بود که ارئه شد.

دوج چلنجر و چاجر در سال 2016

رنگ بنفش روشن یکی از بهترین رنگ هایی اس که میتواند در عصر خودرو های عضلانی استفاده شود و من به شخصه از طرافداران این رنگ هستم . در حال حاضر دوج اعلام کرده است قصد دارد باز هم از همان رنگ های به خصوص خود برای خودرو های جدیدش استفاده کند که مدتی به عنوان Plum Crazy یا آلوی دیوانه لقب گرفته بود. به هر حال دوج حتما با این رنگ ها قصد دارد که بیشتر دل طرافداران خودرو های خاص خودش را به دست آورد . دوج تصمیم دارد که این رنگ را در سری های آینده ی دوج چلنجر و چاجر خود پیاده کند.

دوج در رابطه با این که چه مدل هایی از دوج چلنجر و چاجر با این رنگ در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت ، این اسامی را ذکر کرده است ، SXT Plus  ، R/T Hemi Scat Pack shaker SRT 392 و همچنین SRT Hellcat trims این ها مدل هایی از خودروی دوج چلنجر هستند ، اما در رابطه با دوج چاجر گفته شده است که علاقه مندان میتوانند این مدل جدید را با چرخ های 20 اینچی با نام های R/T ، ST 392 و SRT Hellcat  دریافت کنند. تمام اتومبیل های Plum Crazy ، در سپتامبر قابل پیش سفارش هستند.

منبع : geeky-gadgets

4.8/5 - (33 امتیاز)

بیشتر بخوانید  تعمیر کیسه ی هوای خطرناک Takata توسط دوج

نظرات در مورد : دوج چلنجر و چارجر در سال 2016

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *