باگ اپ استور امتیازات 20 میلیون کاربر را یک هفته ای پاک کرد

باگ اپ استور امتیازات 20 میلیون کاربر را یک هفته ای پاک کرد

اخیرا حدود امتیازات و رتبه بندی های 10 میلیون کاربر آمریکایی و بیشتر از 20 میلیون نفر در تمام دنیا توسط باگ اپل استور در عرض یک هفته پاک شد. در این اقدام باگ ال استور که امتیازات 20 میلیون کاربر را یک هفته ای پاک کرد ، مشاهده شده که این باگ توسط شرکت تحلیلگر نیویورگ به نام Appfigures کشف و گزارش شده است. علاوه بر اپ استور، شرکت هایی مثل گوگل، نایک، دیزنی، گوگل، گزند و مایکروسافت نیز تحت تاثیر این باگ قرار گرفتند. به گفته شرکت اپل، بیشتر از 300 برنامه از تقریبا 200 توسعه دهنده تحت تاثیر این باگ قرار گرفته اند که در نتیجه باعث حذف امتیازات 20 میلیون نفر از کاربران در عرض یک هفته شده است.  اپل در بیانیه ارائه شده به Trends Digital گفت: “امتیازها و بررسی های اپ استور یک راه مهم برای مشتریان است تا تجربیات خود را در مورد برنامه هایی که دانلود کرده اند به اشتراک بگذارند.”

باگ اپ استور امتیازات 20 میلیون کاربر را یک هفته ای پاک کرد

وی ادامه داد : شرکت Appfigures در پستی در وبلاگ خود در مورد این واقعه نوشت :” این شرکت در پستی در مورد این واقعه نوشت: “به طور متوسط​​، برنامه ها شاهد کاهش 50 درصدی در امتیازات در کشورهای آسیب دیده بودند.” همینطور اشاره کرد که برخی از برنامه ها بیشتر از بقیه مورد آسیب قرار گرفته، به عنوان مثال برنامه های هولو و دراپ باکس به ترتیب حدود %95 تا 85% از امتیازات خود در ایالات متحده را از دست دادند.

باگ اپ استور امتیازات 20 میلیون کاربر را یک هفته ای پاک کرد

چرا امتیازات اهمیت دارد؟

امتیازات میتواند بر میزان دریافت برنامه ها در اپ استور تاثیر بگذارد که به نوبه خود میتواند منجر به دانلود بیشتر یا کمتر شود. بدیهی است که حذف امتیازات میتواند به هر دو روش کار کند، به عنوان مثال اگر بیشتر امتیازات حذف شده برای یک برنامه منفی یا با یک یا دو ستاره باشد، میتوان مشخصات برنامه را تقویت کرد، اما اگر بررسی ها هم حذف شوند، آسیب بیشتری وارد می شود. در نتیجه برنامه هایی هم که دانلود بیشتری داشتند با دانلود کمتر روبرو می شوند.

در حالی که برنامه های مربوط به شرکت های بزرگ تر از جمله Starbucks ، Amazon Prime Video و Walgreens نمیتوانند در این میان آسیب ببینند اما باگ اپ استور که امتیازات 20 میلیون کاربر را یک هفته ای پاک کرد روی توسعه دهندگان کوچکتر تاثیر گذاشته که اصلا قابل درک نیستند.

بیشتر بخوانید  چگونه ریفربیش بودن آیفون ها را تشخیص دهیم ؟ | آیفون ریفربیش

چرا امتیازات اهمیت دارد؟

منبع : digitaltrends.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : باگ اپ استور امتیازات 20 میلیون کاربر را یک هفته ای پاک کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *