سامسونگ گوشی galaxy s4 zoom به اندروید کیت کت آپدیت می شود.

سامسونگ گوشی galaxy s4 zoom به اندروید کیت کت

سامسونگ گلکسی S4 Zoom به اندروید کیت کت آپدیت می شود : آپدیت اندروید کیت کت برای سامسونگ گلکسی S4 Zoom از جولای گذشته منتشر شد . با این وجود به طرز عجیبی شامل ورژن های AT&T این دیوایس نمی شد. اما اکنون پس از گذشت چندین ماه آیا می توانیم مطمئن باشیم که گلکسی S4 Zoom که در AT&T به فروش می رسد در روند دریافت نرم افزار جدید است؟

البته توجه به این نکته ضروری است که دیگر کیت کت آخرین ورژن اندروید نیست. اگر چه این اولین آپدیت اندروید آن است که S4 Zoom های موجود در AT&T دریافت می کنند ، اما نمی توان قول داد که دیگر به این زودی ها اندروید 5 Lollipop را نخواهیم دید.

گلکسی S4 Zoom ماه نوامبر گذشته در AT&T قرار گرفت و اندروید 4.2.2 Jelly Bean را اجرا می کرد. و حالا بدون هیچ گونه آپدیت موقتی به اندروید 4.3 Jelly Bean ، مستقیما به اندروید 4.4.2 KitKat ارتقا یافته است که دلایل آن مشخص نیست.

متاسفانه AT&T هیچ گونه گزارشی از تغییرات اعمال شده صادر نکرده است و ترجیح داده به سادگی فرض کند که اندروید 4.4.2 ورژن جدید دیوایس پس از آپدیت شدن است.

پس از آپدیت دیوایس ذکر شده شما ساخت C105A KKUCUBNI 1را خواهید داشت. احتیاط های معمول راجع به ارتقا و به روز رسانی قطعات جدید در این مورد هم برقرار است بنا بر این اگر تا به حال مطلع نشده بودید که آپدیت جدید برای نصب و دانلود موجود است خودتان را مقصر ندانید. احتمالا چند روزی طول خواهد کشید تا به همه ی دیوایس ها برسد.

گفته شده که AT&T به طور مضحکی تاریخ انتشار این آپدیت را 28 نوامبر ثبت می کند. برای این که ببینید گوشی شما از کدام نرم افزار استفاده می کند می توانید دستور العمل زیر را انجام دهید:

1- از صفحه ی Home قسمت Menu > Settings > More > About Device را انتخاب کنید.

2- build number و based version نرم افزار اجرا شده روی موبایل شما را نشان می دهند.

می توانید برای تطبیق آن به لینک های روبرو مراجعه کنید : آموزش آپدیت اندروید و  samsung و gsmarena

 

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  دستبند Gear Fit 2 Pro سامسونگ

نظرات در مورد : سامسونگ گوشی galaxy s4 zoom به اندروید کیت کت آپدیت می شود.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *