گجت شگفت انگیز برای دوچرخه سواران

گجت دوچرخه سواری

تا حالا دوچرخه سواری کردید ؟ اگر تجربه دوچرخه سواری داشته باشید مطمئنا با برخی از مشکلات دوچرخه سواری آشنا باشید. یکی از مشکلات دوچرخه سواران انحنای ابجاد شده در گردنشون در هنگام دوچرخه سواری است ، محققان امریکایی برای حل این مشکل راه حلی جالب پیشنهاد کرده اند.

گجت شگفت انگیز برای دوچرخه سواران حرفه ای

راه حل پیشنهادی محققان امریکایی ساخت یک گجت کاربردی در این حوزه است ، گجت ساخته شده از یک منشور ساخته شده است که مسیر پیش روی فرد را به او نشان می دهد. ساختار و عملکرد این گجت بدین گونه است که فرد برای استراحت دادن با گردن خود می تواند برای چند لحظه گردن خود را بصورت عادی نگر دارد در این حالت فرد براحتی می تواند در صفحه نمایش این گجت مسیر پیش رویش را مشاهده نماید.

گجت شگفت انگیز برای دوچرخه سواران

دوچرخه سواری برای ساعت های طولانی برای کسانی که بصورت حرفه ای در مسابقات دوچرخه سواری شرکت ی نمایند مطمئنا مقداری مشکل است ، این گجت این مشکل را بطور کامل برطرف می نماید و فرد بدون هیچ مشکلی می تواند مسیر را بدون خطر ادامه دهد.

نام گجت

نام این گجت طراحی شده Pedi-Scope می باشد که توسط یک محقق بنام مایک لین طراحی شده است . وی این گجت را برای دسته فرمان جلوی دوچرخه طراحی کرده است. که دوچرخه سوار هنگام درد گردن و خستگی گردنش می تواند با نگاه کردن به این منشور مسیر پیش رویش را بصورت کامل مشاهده نماید.

گجت شگفت انگیز برای دوچرخه سواران

محققان این گجت کاربردی را از سه منشور که تصویر را در سه خط عمودی تقسیم می کند ساخته اند که درصددند در نسخه نهایی این گجت از یک منشور پهن استفاده نمایند ، براساس اطلاعات منتشر شده از این گجت کاربردی این گجت با مبلغ 39 دلار امریکا در بازار بفروش خواهد رسید.

منبع : kickstarter

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گجت شگفت انگیز برای دوچرخه سواران

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *