آنتی ویروس پادویش

آیفون 6 اس چه مشکلاتی دارد ؟

آیفون 6 اس چه مشکلاتی دارد ؟

طی مطلبی در چند روز پیش اعلام کردیم که حدودا اپل توانسته است 13 میلیون آیفون 6 اس و 6 اس پلاس به فروش برساند. اما خوشبختانه هنوز دچار مشکلی جدی نشده است تا فروش آن را تحت تاثیر قرار دهد. مشکلاتی که در گذشته برای آیفون های پیش آمد خم شدن آیفون 6 پلاس بود و البته چند سال قبل از آن مشکل آنتن دهی وجود داشت. گفتیم که تا کنون مشکلی جدی وجود نداشته است اما این موضوع به این معنی نیست که مشکلی وجود ندارد چرا که در حال حاضر گزارشاتی مردمی منتشر شده است که برخی از مشکلات موجود در آیفون های جدید را مشخص کرده است.

آخرین گزارش مشکلی که اعلام شده ، راجب به گرمای بیش از حد در بخش تاچ آی دی آن میباشد. بر اساس گفته هایی که وجود دارد ، این سنسور بیش از حد گرما تولید میکند که گاهی اوقات موجب به تشخیص داده نشدن اثر انگشت میشود. اما این مشکل تنها برای برخی از دستگاه ها بوده و نمیتوان آن را به همه ی گوشی های موجود نسبت داد.

گزارش دومی که منتشر شده است راجب به خالی شدن شارژ این آیفون ها میباشد و گاهی اوقاب سخت روشن میشود که احتمالا به مشکلات نرم افزاری مربوط خواهد بود.

اما دیگر گزارشات موجود،  حاکی میزان صدای زیاد در هنگام اعلام نوتیفیکیشن است که در برخی در دستگاه های وجود دارد. گفته میشود که فناوری تاچ سه بعدی هم برخی مشکلاتی را دارد و در مرورگر سافاری برخی از لینک های را باز نمیکند که البته با انجام عمل ریستارت بر طرف خواهد شد.

این گزارشات اعلام شده صرفا برای چند دستگاه از آیفون های 6 اس میباشد و اصلا مشکلات بزرگی به حساب نمیایند. اگر تمام این مشکلات صحت داشته باشند که احتمال آن کم است ؛ اپل میتواند با ارائه یک به روزرسانی نرم افزاری آنها را بر طرف کند. به این موضوع هم توجه داشته باشید که با فروش 13 میلیون دستگاه کمی کنترل کیفیت مشکل میشود اما با خدماتی که اپل بعد از فروش ارائه میکند حتما همه ی این مشکلات بر طرف خواهند شد.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  طراحی آیفون 15 شاید به آیفون 5C شبیه باشد

نظرات در مورد : آیفون 6 اس چه مشکلاتی دارد ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *