آنتی ویروس پادویش

معرفی31 بازی پولی اندروید برای کسب درآمد واقعی

31 بازی اندرویدی برای بدست آوردن پول

اگر بازی‌های اندرویدی بازی کرده‌اید، شاید بدانید که چقدر می‌توانند اعتیادآور باشند. اما در اینجا صحبت از اجرای بازی های اندروید برای کسب درآمد واقعی است. در مقایسه با قبل، گوشی های اندرویدی فقط برای عملکردهای اولیه ای که پشتیبانی می کنند نیستند. امروز، شما می توانید خیلی بیشتر از اینها   با گوشی خود انجام دهید، مانند کسب درآمد واقعی از بازی های پولی .

بازی اندروید برای کسب درآمد

بسیاری از برنامه‌های بازی به شما امکان می‌دهند بازی‌های کلاسیک را در دستگاه‌های تلفن همراه خود انجام دهید و به شما فرصتی می‌دهند که جایزه‌های باورنکردنی را برنده شوید. شما می توانید به سادگی برنامه ها را دانلود کنید، شروع به انجام بازی ها کنید و حتی اگر مهارت ندارید، درآمد واقعی کسب کنید. اگر به کمک نیاز دارید تا بفهمید از کجا شروع کنید، ما اینجا هستیم. اگر دوست دارید برای پول معامله کنید، می توانید این بازی های پولی را بررسی کنید.

اگر تصمیم به اجرای بازی‌های اندروید برای کسب درآمد واقعی گرفته‌اید، اجازه دهید به شما بگوییم که پیدا کردن بازی‌های اپلیکیشن مناسب می‌تواند مشکل باشد. بازی های موجود در مقاله ما را بررسی کنید و آنچه را که به دنبال آن هستید خواهید یافت. ما بازی‌های آرکید، بازی‌های پازل، بازی‌های کارت اندروید و بسیاری دیگر را داریم که مناسب هر سبک بازی هستند. بنابراین، بیایید، مجموعه ای از بازی ها را بازی کنیم و شانس بردن جوایز شگفت انگیز را داشته باشیم. فقط شناخته‌شده‌ترین برنامه‌های بازی با رتبه‌بندی مثبت خوب در اینجا فهرست شده‌اند.

Bingo

اگر شما یک استاد یکنوع بازی شبیه لوتو هستید که در جستجوی بازی های اندروید برای کسب درآمد واقعی هستید، چرا شانس خود را در قدرت خود امتحان نکنید؟ Blackout Bingo بسیار شبیه یکنوع بازی شبیه لوتو کلاسیک است، اما برای به دست آوردن بیشتر پول خرج خواهید کرد. این یک بازی یک نوع بازی شبیه لوتو مبتنی بر مهارت است که در آن مسابقات نقدی برگزار می شود و مهارت های بازیکنان را در ذهن نگه می دارد.

این بازی مسابقات هفتگی و جوایز را برای بازیکنان برای برنده شدن جوایز نقدی ارائه می دهد. می توانید پول خود را از طریق روش پرداخت انتخابی، PayPal یا چک فیزیکی دریافت کنید. متأسفانه، مسابقات در چند ایالت در دسترس نیست. بنابراین بررسی کنید که آیا واجد شرایط بازی برای پول از محل خود هستید یا خیر.

Dominoes Gold

بازی پولی-Dominoes Gold

برنامه بازی Dominoes Gold به شما امکان می دهد تا مقداری پول واقعی در دست داشته باشید در حالی که از گیم پلی بازی نیز لذت می برید. اگر از طرفداران بازی کلاسیک دومینو هستید، مطمئناً این بازی را دوست خواهید داشت. شما می توانید در تورنمنت های مختلف شرکت کنید که هر کدام با هزینه ورودی هستند. خوشبختانه اگر برنده شوید آن را پس خواهید گرفت.

همانطور که از نامش مشخص است، در اینجا شما با دومینوی طلا بازی خواهید کرد. از آنجایی که با دیگر بازیکنان واقعی بازی خواهید کرد، سطح مهارت های شما باید با آنها مطابقت داشته باشد. این تنها راه برای برنده شدن در مسابقات برای جوایز نقدی است. شما می توانید نحوه پرداخت خود را انتخاب کنید – فرم اصلی سپرده، پی پال یا چک کاغذی.

Bubble Cash

Bubble Cash

Bubble Cash یکی از بازی های اندروید برای کسب درآمد واقعی است که با دریافت آن از اپ استور در iOS نیز قابل بازی است. این یک بازی تیراندازی حباب است که در آن بازیکنی که ابتدا تمام حباب ها را شلیک کند برنده جوایز نقدی می شود.

Bubble Cash یک بازی آرکید است که در آن جایی برای شانس وجود ندارد. این تمرکز و دقت شماست که اهمیت دارد. تجربه کسب کنید و شانس بیشتری برای برنده شدن جوایز واقعی خواهید داشت. این یک بازی است که سرعت شما را آزمایش می کند، اما باز کردن تمام آن حباب های رنگارنگ همچنان سرگرم کننده است.

Klondike Solitaire

Klondike Solitaire

بازی Klondike Solitaire در قالب Solitaire Cube برای ارائه جوایز ملموس به عنوان جوایز نقدی عرضه شده است. این بازی با ورق که توسط شرکت Skillz توسعه یافته است به شما امکان می دهد با سایر بازیکنان برای دریافت پول اضافی رقابت کنید. و اگر ابتدا بازی را تمام کنید، امتیاز جایزه دریافت خواهید کرد.

بازی را روی دستگاه اندرویدی خود بازی کنید و خواهید دید که گیم پلی سریعتر شما را به پاداش هایتان می برد. برخلاف بازی سنتی، می توانید بازی Solitaire Cube را با دیگر بازیکنان بازی کنید. شما و حریفتان با یک دسته کارت روبرو می‌شوید و کسی که حداکثر امتیاز را داشته باشد برنده می‌شود. اگر این یکی را دوست دارید، باید چند بازی کارت اندروید دیگر را امتحان کنید.

Bingo Cash

Bingo Cash

Bingo Cash یکی از بازی‌های محبوب اندروید برای کسب درآمد واقعی است که در آن می‌توانید حتی بدون سپرده پول نقد کنید. و اگر آماده سرمایه گذاری 5 دلاری باشید، برنده شدن شما افزایش می یابد. تنها نقص این است که بازی فقط برای سامسونگ و iOS در دسترس است.

سطوح مهارت خود را با بازیکنان دیگر تطبیق دهید و در بازی برای مبارزه واقعی ادامه دهید. تورنمنت‌های چند نفره بسیار هستند که به شما اجازه می‌دهند برای پول یکنوع بازی شبیه لوتو بازی کنید. قدرت‌های بزرگ برد شما را آسان می‌کنند، اما باید تصمیمات عاقلانه‌ای بگیرید تا سریع‌تر دریافت کنید. Bingo Cash یک بازی منحصر به فرد است که شما را به شهرهای مختلف جهان می برد و جوایز نقدی واقعی را ارائه می دهد.

AppStation

AppStation

مستقیماً به AppStation بروید تا نه تنها یک، بلکه بسیاری از بازی‌های پول واقعی برای اندروید را پیدا کنید. این یک برنامه بازی های موبایلی است که برای دانلود رایگان است. به بازیکنان زمانی که برنامه را دانلود می‌کنند و شانس خود را برای دریافت پول نقد برای انجام بازی‌ها امتحان می‌کنند، پاداش‌های واقعی دریافت می‌کنند.

هنگامی که برنامه را دریافت کردید، بازی ها را شروع کنید و پس از مدتی، پاداش ها ظاهر می شوند. می توانید آن ها را به عنوان پاداش کارت هدیه بردارید یا به صورت نقدی برداشت کنید. برای به دست آوردن آنها، ممکن است مجبور شوید به سطح خاصی برسید. این برنامه بدون تبلیغات و خریدهای درون برنامه ای است که یک نعمت بزرگ است.

PCH

PCH

برنامه PCH از Publishers Clearing House یک برنامه بازی محبوب است که از زمان عرضه آن به دلیل ارائه میلیون‌ها دلار جایزه مشهور است. بسیاری از بازی های اندروید را برای کسب درآمد واقعی ارائه می دهد. از این واقعیت مشهود است که هر روز برندگان زیادی را با پاداش های برنامه می بیند.

می‌توانید بسیاری از بازی‌های PCH از جمله بازی‌های Slots، Solitaire و بسیاری دیگر را در برنامه بازی کنید. بنابراین اگر چیزی مانند «جایی که آمریکا برای بردن بازی می‌کند» شنیدید، شک نکنید. این در مورد برنامه PCH است که بسیار بیشتر از هر برنامه بازی دیگری برای ارائه دارد.

Zynga Poker

Zynga Poker

لیست بازی های اندروید فقط با یک بازی پوکر کامل می شود و در اینجا یکی از آنها وجود دارد. Zynga یک بازی نقدی آنلاین است که در آن میزها و مسابقات میدان عالی برای برنده شدن بزرگ را فراهم می کند. مسابقات نقدی معروف هستند و طرفداران پوکر برای سرگرمی بی پایان به میزها می روند.

در Zynga، بازیکنان حس بازی پوکر Texas Hold’em را دارند، جایی که می‌توانند هر میزی را انتخاب کرده و با دوستان خود به رقابت بپردازند. هنگامی که از تلفن همراه خود وارد شوید، شانس بردن جکپات ها را خواهید داشت. بنابراین آن را در تلفن همراه خود بازی کنید و با سایر بازیکنان هدایایی مبادله کنید. و به یاد داشته باشید که برای مشاهده رتبه بندی ، جدول امتیازات را بررسی کنید.

Mistplay

Mistplay

Mistplay دارای طیف گسترده ای از بازی های اندروید برای کسب درآمد واقعی است. ما مطمئن هستیم که با لیست بازی های موجود در برنامه تلفن همراه طلسم خواهید شد. اگر در مورد بخش پولی بازی خاص هستید، قبل از انتخاب بازی بررسی کنید که چقدر سریع می توانید درآمد کسب کنید. برخی از بازی‌ها زمان بیشتری را نسبت به سایرین برای فعال کردن پرداخت‌ها صرف می‌کنند.

Jackpocket Lottery

هنگامی که بازی را شروع می کنید، واحد کسب خواهید کرد. سپس این واحدها می توانند به عنوان جوایز نقدی تبدیل شوند. علاوه بر این، پول جایزه را می توان به عنوان کارت هدیه به فروشگاه گوگل پلی، آمازون و موارد دیگر منتقل کرد. برای سرگرمی، می توانید از ویژگی چت برنامه برای چت کردن با دوستان خود در اوقات فراغت خود استفاده کنید.

Jackpocket Lottery یک برنامه صرفاً برای امتحان شانس شما در بلیط های بخت آزمایی است. ممکن است بلیط های بخت آزمایی را به روش های مختلفی خریداری کرده باشید، اما گرفتن آنها در محل خود با چند کلیک چیز جدیدی است. علاوه بر این، این برنامه به شما امکان می دهد بازی های بخت آزمایی را با خیال راحت از خانه خود انجام دهید.

می‌توانید به برنامه اعتماد کنید زیرا بازیکنان میلیون‌ها دلار جایزه دریافت کرده‌اند. می‌توانید بلیط خود را انتخاب کنید و تا زمانی که به تلفن شما تحویل داده می‌شود، کار خود را ادامه دهید. بلیط ها از خرده فروشان محبوب خریداری می شوند، بنابراین کل تجارت امن است.

GAMEE prizes

GAMEE prizes

برای کسب درآمد واقعی با GAMEE prizes، چند بازی کاملاً رایگان اندروید را بازی کنید. بیش از 70 مینی بازی وجود دارد و هر ماه بازی های جدیدی اضافه می شود تا بازیکنان را درگیر خود نگه دارد. هیچ هزینه ورودی یا هزینه دیگری وجود ندارد، بنابراین می توانید از بازی کردن و برنده شدن پول نقد لذتی پایدار داشته باشید.

بازی‌ها به شما امکان می‌دهند توکن‌ها را به دست آورید و در بازی ادامه دهید. همچنین می توانید هر روز چرخ را بچرخانید و جوایز نقدی و بیشتری جمع آوری کنید.

Draftkings Fantasy

Draftkings Fantasy

اگر یک بازی وجود داشته باشد که بتواند در برابر ورزش های فانتزی معروف Fanduel مقاومت کند، آن بازی Draftkings Fantasy است. بازیکنان در سراسر جهان برای انجام این ورزش فانتزی جوایز نقدی قابل توجهی دریافت کرده اند. علاوه بر این، تورنمنت های پولی و مسابقات رایگان وجود دارد که به بازیکنان مختلف ارائه می شود.

قبل از آماده شدن برای مسابقات، بررسی کنید که آیا این ها در ایالت شما موجود هستند یا خیر. مسابقات مبتدی که بخشی از این ورزش است برای بازیکنان جدید است و بازیکنان با تجربه نمی توانند آن را بازی کنند. شما می توانید پول جایزه خود را از طریق PayPal یا روش واریز خود برداشت کنید.

Money Well

Money Well

Money Well یکی از بهترین بازی های اندروید برای کسب پول واقعی و کارت هدیه است. ابتدا، برنامه مدت زمانی که در بازی فعال بوده اید را پیگیری می کند. شما فرصت کافی برای جمع آوری بلیط از ابتدا تا انتهای بازی سرگرم کننده دارید. در نهایت می توانید این کارت ها را با گیفت کارت تعویض کنید.

تنها عیب این است که ممکن است با بازی کردن پول کمتری کسب کنید، اما کمی پول نقد اضافی در جیب شما همیشه خوب است. همچنین، پاداش‌های کوچک‌تر، بازی را ثابت نگه می‌دارند و انتظارات بالایی را برای بازیکنان ایجاد نمی‌کنند.

Cash’em All

Cash’em All

آیا می خواهید فقط برای انجام بازی های مورد علاقه خود پول دریافت کنید؟ سپس، Cash’em All برای شماست. هر ثانیه از گیم پلی شما کیف پول شما را پر از پول واقعی می کند. می توانید آن را به صورت نقدی یا کارت هدیه دریافت کنید. علاوه بر این، شما می توانید هر بازی را که دوست دارید برای کسب دلار واقعی انتخاب کنید.

خوشبختانه، هیچ خرید یا واریز درون برنامه ای وجود ندارد. بنابراین می توانید بازی خود را انتخاب کنید، بنشینید و بازی کنید تا زمانی که خسته شوید. سپس، با دوستان خود تماس بگیرید تا به آن بپیوندند و راه را برای جوایز بیشتر باز کنید. Cash’em All یک برنامه فقط اندروید است که می توانید آن را از فروشگاه Google Play دریافت کنید.

Rewarded Play

Rewarded Play

باز هم برنامه ای که فقط با گوشی های اندرویدی کار می کند، Rewarded Play یکی از بهترین بازی های اندروید برای کسب درآمد واقعی است. این برنامه دارای تعداد زیادی بازی موبایل است، بنابراین می توانید ساعت ها خود را سرگرم کنید. بازی هایی مانند Wheel of Fortune و Solitaire از جمله بازی های مورد علاقه هستند.

اکثر بازی ها وظایف ساده ای برای بازیکنان دارند. پس از اتمام هر کار، امتیاز دریافت می کنید. وقتی مقدار خوبی امتیاز جمع کردید، آنها را با پول واقعی یا کارت های هدیه به Best Buy، آمازون و موارد دیگر مبادله کنید. ممکن است مجبور باشید تا 48 ساعت برای کارت های هدیه صبر کنید، اما ارزش صبر کردن را دارند.

Willy Wonka

Willy Wonka

این برنامه دارای بازی‌های سبک کازینو است که پول واقعی پرداخت می‌کنند. با بازیگران ویلی ونکا و کارخانه شکلات سازی بازی کنید و جوایز بزرگی را در این فرآیند جمع آوری کنید. علاوه بر این، می توانید در هنگام بازی در کارخانه شکلات سازی نیز گشت بزنید.

بازی های اسلات دروازه های شما به بازی های سنتی کازینو مستقیماً از لاس وگاس هستند. موسیقی متن فیلم شما را در حالی که مشغول چرخیدن و جمع آوری سکه در بازی کازینو اندروید هستید، شاداب می کند. می توانید روی ماشین های بازی بچرخید و مواد اولیه کارخانه و مقداری پول را جمع آوری کنید.

Bingo Clash

Bingo Clash

می‌توانید بازی قدیمی شانسی را فراموش کنید و برای کسب درآمد واقعی به جدیدترین بازی‌های اندروید بینگو بپردازید. همه چیز به سرعت شما در علامت گذاری اعداد و تکمیل بازی بستگی دارد.

Bingo Clash برای دانلود رایگان است و به شما امکان می دهد در مسابقاتی که در برابر بازیکنانی که دارای مجموعه مهارت های مشابهی هستند شرکت کنید. این یک پلتفرم امن است که نوید گیم پلی عادلانه را برای همه بازیکنان می دهد. اما اگر در ایالت های خاصی هستید، فقط می توانید بازی های رایگان انجام دهید.

21 Blitz

21 Blitz

بازی قانونی 21 Blitz را بازی کنید و یک تجربه 2 در 1 داشته باشید. بله، ما در اینجا در مورد دو بازی صحبت می کنیم  Blackjack و  Solitaire راندهای سه دقیقه ای فرصت های خوبی برای به دست آوردن پول های کلان هستند. علاوه بر این، با حداقل سپرده، می توانید در مسابقات شرکت کنید و پرداخت های کمتری دریافت کنید.

اگر تجربه کافی ندارید، قبل از انجام حرکت بزرگ ابتدا بازی رایگان را امتحان کنید. برای هر بازی یک دسته کامل کارت دریافت می کنید و مرحله برای اثبات مهارت های خود و بردن جوایز در اختیار شماست. علاوه بر این، اگر یک عرشه را قبل از زمان تکمیل کنید، پاداش زمانی دریافت می کنید. اگر به بازی با ورق علاقه دارید، این بازی مناسب شما است.

Solitaire Cash

Solitaire Cash

بازی Solitaire Cash از شرکت بازی سازی Papaya فقط در دستگاه های iOS و سامسونگ در دسترس است. با این حال، ما آن را به دلیل عنصر سرگرم کننده آن در لیست بازی های اندروید قرار دادیم تا درآمد واقعی کسب کنیم. طرفداران بازی های ورق هرگز نمی توانند بر شوق خود برای بازی Solitaire Cash غلبه کنند اگر به روش صحیح بازی شوند.

مهارت‌ها برای برنده شدن در Solitaire Cash و به دست آوردن برخی از اسکناس‌های دلاری واقعی ضروری هستند. دانلود این برنامه رایگان است و می‌توانید مستقیماً به مسابقات نقدی بروید، انگار که یک حرفه‌ای هستید. اگر تجربه ای در بازی یک نفره معتبر دارید، این یکی بی دردسر خواهد بود.

Gamehag

Gamehag

اگر به دنبال بازی های آنلاین رایگان برای بازی در اندروید هستید، Gamehag برای شما مناسب است. و بازی به شما نیز پرداخت می کند. شما می توانید فقط در سه مرحله به جوایز نقدی خود برسید – بازی هایی را که با آنها آشنا هستید انجام دهید، ماموریت ها را کامل کنید و پاداش دریافت کنید.

هنگام انجام بازی و برقراری ارتباط در جامعه، جواهرات روح را جمع آوری می کنید. اینها را با نقاط شورش، کلیدهای بازی و جوایز مورد علاقه خود معاوضه کنید. برنامه اندروید بسیار کاربرپسند و سرگرم کننده است. بنابراین، اگر برای یک ماجراجویی آماده هستید، بازی کنید.

Cashyy

Cashyy

بازی‌های اندروید برای کسب درآمد واقعی می‌توانند به چیزهای زیادی مباهات کنند، اما تقریباً هیچ ارائه نمی‌دهند. اما Cashyy یک برنامه بازی نقدی قانونی است که با بسیاری از بازی های جدید برای علاقه هر بازیکن بارگذاری شده است. علاوه بر این، برنامه ماموریت های مختلفی را به بازیکنان ارائه می دهد. تکمیل اینها پول می آورد.

شما پول را به صورت سکه دریافت می کنید و می توانید آن را به پول نقد تبدیل کرده و به حساب PayPal خود واریز کنید. جوایز را می توان به عنوان کارت هدیه به فروشگاه Google Play، آمازون و بسیاری دیگر نیز جمع آوری کرد.

MyPoints

MyPoints

انجام بازی‌ها برای بردن پول واقعی فوق‌العاده است، اما می‌توانید بسیاری از کارهای دیگر را نیز در MyPoints انجام دهید که پاداش‌های نقدی برای شما به همراه دارد. برای بازی‌ها، ممکن است مجبور شوید برای بازی خرید کنید. با این حال، شما می توانید تورنمنت های روزانه را با هزینه ورودی 1 دلار بازی کنید و چهار امتیاز کسب کنید.

برخی از بازی هایی که می توانید در این برنامه بازی کنید عبارتند از Scrabble، Angry Birds، Spades و Wheel of Fortune. علاوه بر بازی کردن، می‌توانید با تماشای ویدیو، نظرسنجی و آزمایش برنامه‌های جدید نیز پول نقد به دست آورید. یکی از پاداش های اضافی شامل یک جایزه ثبت نام 5 دلاری پس از پنج نظرسنجی است. بنابراین اگر می‌خواهید زمان بازی همراه با برخی کارهای هیجان‌انگیز دیگر را داشته باشید، MyPoints را امتحان کنید.

Block Blitz

MyPoints

برای کسب درآمد واقعی باید با یک بازی پازل در لیست بازی های اندرویدی خود کار کنیم. Block Blitz بسیار شبیه تتریس قدیمی است، جایی که برای پاک کردن بلوک ها امتیاز می گیرید. شما می توانید امتیازهای بیشتری را با پاور آپ ها به دست آورید که به شما پاداش های نقدی بیشتری می دهد.

با تاکتیک های خود باید خطوط بلوک را پاک کنید و به سمت پاکسازی تمام بلوک ها حرکت کنید. با پاک کردن یک یا چند خط پشت سر هم امتیاز بیشتری دریافت می کنید. و اگر چندین خط در یک حرکت پاک شوند، درآمد زیادی کسب خواهید کرد. این بازی برای iOS و اندروید در دسترس است.

Money RAWR

Money RAWR

اگر نیازی به سپرده گذاری نباشد، بازی با پول واقعی می تواند هیجان انگیز باشد. شما می توانید هر چقدر که می خواهید بازی کنید و به جمع آوری پول نقد در Money RAWR ادامه دهید. در اینجا بازی های مختلفی را خواهید یافت و موارد جدید به عنوان بازی های روزانه اضافه می شوند.

در هر ثانیه از گیم پلی، سکه هایی به دست می آید که می توانید آنها را به عنوان کارت هدیه بردارید. هر چه بیشتر بازی کنید تعداد سکه ها افزایش می یابد. بازی بسیار سرگرم کننده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازی کنید، سکه جمع کنید و برای بازی کردن پول دریافت کنید.

Long Game

Long Game

در مورد بازی های اندرویدی برای کسب درآمد واقعی به علاوه مقداری سود بانکی چطور؟ خب، این بازی طولانی است. این برنامه دارای دو بانک شریک است و می تواند در هر یک از آنها به حساب بانکی شما متصل شود. اگر به اندازه کافی پس انداز فعلی داشته باشید، می توانید سکه های بیشتری کسب کنید.

شما می توانید بازی های مورد علاقه خود را با سکه های کسب شده انجام دهید و جوایز واقعی را برنده شوید. پول جایزه به حساب بانکی شما واریز می شود. کل ایده این است که به روشی سرگرم کننده پس انداز کنید. بنابراین، اکنون برنامه را دریافت کنید و در جهت اهداف مالی خود تلاش کنید.

 Bingo Win Cash

 Bingo Win Cash

یک بازی چند نفره بی‌درنگ، Bingo Win Cash، به شما امکان می‌دهد در یک محیط امن و مطمئن بازی کنید. شما می توانید بین بازی های اسلات و یکنوع بازی شبیه لوتو کلاسیک یکی را انتخاب کنید تا بهترین زمان بازی خود را داشته باشید. برنده شدن به شما پول نقد پاداش می دهد که می تواند به پول نقد واقعی تبدیل شود.

هنگامی که یک Bingo Win Cash را دانلود می کنید، فرصت های زیادی برای برنده شدن یک جکپات خواهید داشت. با صحنه های خیره کننده و گیم پلی هیجان انگیز، هرگز نمی خواهید این یکی را از دست بدهید.

App Flame

App Flame

اگر بتوانید به سادگی بازی کنید و کسب درآمد کنید، دوست دارید بازی های اندروید پول واقعی کسب کنید. از بین چندین بازی موجود در App Flame انتخاب کنید و با پول واقعی بازی کنید. این به شما پول می دهد زیرا وقت خود را برای بازی می دهید.

یکی از چیزهایی که بازیکنان در مورد برنامه دوست دارند این است که هیچ تبلیغاتی برای منحرف کردن بازی وجود ندارد و خرید درون برنامه ای وجود ندارد. هنگامی که زمان بازی شما افزایش می یابد، سکه دریافت خواهید کرد که می تواند با پول نقد واقعی یا کارت هدیه مبادله شود. از بازی های معمولی گرفته تا بازی های استراتژیک و آرکید، همه چیز را در اینجا خواهید یافت.

Pool Payday

Pool Payday

Pool Payday به صورت آنلاین و هدفش شکست دادن سایر بازیکنان برای پول نقد است. می‌توانید با دوستانتان بپیوندید و یک بازی سرگرم‌کننده داشته باشید یا با پول جیبی واقعی در مسابقات نقدی شرکت کنید. با پرداخت هزینه ورودی، می توانید از مزایای این مسابقات استفاده کنید.

می‌توانید روش‌های پرداخت مختلفی مانند Apple Pay، PayPal یا هر کیف پول دیجیتال دیگری را انتخاب کنید. علاوه بر این، برای وظایف بازی در این بازی اعتیاد آور امتیاز جایزه وجود دارد. در نهایت، می توانید یکی از دو گزینه را برای امتحان شانس خود انتخاب کنید.

Verydice

Verydice

Verydice یکی از ساده ترین بازی های اندروید برای کسب درآمد واقعی است. تنها کاری که باید در بازی معمولی انجام دهید این است که تاس بیندازید. بله درست خواندید! برای انداختن تاس روی دکمه ROLL ضربه بزنید و فشار دهید. تاس بیندازید و هر بار که این کار را انجام می دهید بلیط دریافت می کنید.

هنگامی که بلیط ها را دریافت کردید، می توانید آنها را با وسایل، وسایل الکترونیکی و بسیاری موارد دیگر تعویض کنید. مردم این بازی برد فوری را به دلیل سادگی و لذت آن دوست دارند.

Big Buck Hunter

Big Buck Hunter

Big Buck Hunter سالهاست که یکی از بهترین بازی های شکار بوده است. یک بازی مورد علاقه که اغلب در بارها و رستوران ها دیده می شود، اکنون در تلفن هوشمند شما در دسترس است. کار ساده است – شما به عنوان یک شکارچی باید برای جمع آوری امتیاز به گوزن نر شلیک کنید.

به یاد داشته باشید که نمی توانید به گوزن ماده شلیک کنید. اگر این کار را انجام دهید، امتیاز از دست خواهید داد. ممکن است در ابتدا بازی کردن برای شما آسان باشد، اما با پیشرفت بازی، سخت‌تر می‌شود. برنده شدن در رقابت آسان نیست. اما اگر برنده شوید، پول زیادی دریافت خواهید کرد.

Brain Battle

Brain Battle

اکنون، آخرین موردی است که چالش نهایی را به مغز شما می دهد. Brain Battle یکی از بهترین بازی های اندروید برای کسب درآمد واقعی است که عملکرد مغز شما را بهبود می بخشد. این یک برنامه برای بازی های ویدیویی است که برای دریافت جوایز واقعی نیاز به مهارت های ریاضی دارد.

زمانی که بلیت کسب می کنید، واجد شرایط قرعه کشی جایزه نقدی هستید. اما برای واجد شرایط بودن برای جایزه بزرگ، به بلیط های زیادی نیاز دارید. این برنامه قبلاً هزاران دلار به عنوان جایزه اهدا کرده است. حالا نوبت شماست که بازی را امتحان کنید.

سخن پایانی

اگر می خواهید به طور همزمان کمی پول دربیاورید و سرگرم شوید، بازی های پولی اندروید را برای کسب درآمد واقعی امتحان کنید. توسعه دهندگان بازی های محبوب بازی های خود را به پلتفرم اندروید پورت کرده اند تا همه بتوانند با پول بازی کنند. برخی از برنامه های بازی، برنامه های اختصاصی برای یک بازی هستند، در حالی که برخی دیگر بازی های سرگرم کننده زیادی دارند.

لیست برنامه های ما هر گیمر را راضی می کند. با این حال، برخی از گزینه های بازی برای ورودی پول درخواست می کنند و برخی دیگر بازی های بدون سرمایه گذاری هستند. این تصمیم شماست که انتخاب کنید کدام بازی پاداش برای شما مناسب است و چقدر پول واقعی می خواهید به دست آورید.

به این پست امتیاز بدید

https://www.technorms.com/93063/android-games-to-earn-real-money

نظرات در مورد : معرفی31 بازی پولی اندروید برای کسب درآمد واقعی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *