آپدیت Google Photos می تواند حافظه ی شما را تمرین دهد

آپدیت Google Photos می تواند حافظه ی شما را تمرین دهد

اکانت Google Photos روی شبکه ی Google+ امروز خبری را منتشر کرد که نشان می داد قرار است این برنامه آپدیت جدیدی را دریافت کند. گفته شده است که این آپدیت فقط برای کاربران اندرویدی خواهد بود. اگر این آپدیت را دریافت کنید، با استفاده از قابلیت جدیدی که به برنامه اضافه می شود، Google Photos در حالت دستیاری، کارت هایی را برای شما می فرستد که از عکس هایی پر شده اند که شما در همان محدوده ی زمانی سال ها قبل در این برنامه آپلود کرده بودید. و شما همچنین از طریق پاپ آپی که برنامه برای شما نمایش می دهد می توانید این عکس ها را از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

تصور کنید که شما حدود سه سال پیش در ماه سپتامبر به دنیای دیزنی رفته بوده باشید. اگر شما این قابلیت را فعال کنید، در سالگرد این سفر، Google Photos کولاژی از عکس هایی را برای شما نمایش خواهد داد که شما دقیقا در همان روز از مکان ها و اشخاصی که با شما بودند، گرفته اید.

این آپدیت در حال حاضر برای ورژن iOS برنامه ی Google Photos وجود دارد و این قابلیت قبلا به آن اضافه شده است. کاربران اندرویدی که این برنامه را دانلود کرده و روی دستگاه خود نصب کرده اند، می توانند آپدیت این برنامه را روی گوگل پلی استور در زیر پوشه ی ” برنامه های من ” پیدا کنند. اگر هنوز این برنامه را دانلود و نصب نکرده اید و می خواهید آن را در لیست برنامه های خود داشته باشید، می توانند آن را از لینک زیر دانلود کنید.

لینک:play.google.com

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آپدیت Google Photos می تواند حافظه ی شما را تمرین دهد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *