زوم شو : جذابترین گجت های دنیای تکنولوژی آوریل 2015

جالبترین گجت های آوریل

بخش زوم شو سایت وظیفه ردیابی جالب ترین و جذابترین گجت های دنیای تکنولوژی را بر عهده دارد ، در زوم شو این هفته با ما همراه باشید چرا که چند تکنولوژی عجیب و غریب رو برای شما آماده کردیم که مطمئنم براتون جالب خواهد بود.

جذابترین گجت های دنیای تکنولوژی آوریل 2015

خب بریم سراغ گجت های جالب زوم شو این هفته ، این زوم شو از بین گجت های کاربردی و جالب دنیای تکنولوژی از سایت های مطرح جهان برای شما عزیزان انتخاب شده امیدوارم مورد توجه شما عزیز قرار گیرد.

ماوس بی سیم انگشتی

ماوس بی سیم انگشتی

این انگشتر کوچک سفید رو که می بینید در حقیقت یک ماوس بی سیم انگشتی است که کار شما رو راحت تر کرده و در هنگام تایپ مطالب برای انتخاب یا کلیک روی یک قسمت از دستکتاپ دیگه نیاز نیست شما دستتون رو از روی کیبورد بردارید و ماوس رو استفاده کنید . شما می تونید اطلاعات بیشتری از این گجت رو اینجا مشاهده کنید.

گجت جالب دست بند هوشمند

گجت جالب دست بند هوشمند

این گجت پوشیدنی با اتصال به گوشی شما می تواند تمامی عملکرد های گوشی شما را روی دستتان نشان دهد دیگر وقتی گوشیتان در کیف یا جیبتان است نیازی نیست گوشی را از جیبتان بیرون آورید این دستبند این نیاز را برای شما برطرف می کند.

دندان الکترونیکی

دندان هوشمند

این دندان الکترونیکی توسط یک تراشه الکترونیکی ساخته شده است ، اما تراشه در دندان فرد به چه درد میخورد . این دندان الکترونیک در دهان انسان با یک عمل جراحی کوتاه کاشته می شود ، عملکرد این دندان الکترونیکی ارسال پیام های صوتی به صاحب دندان است ، بطور مثال وقتی دندان های فرد دچار فشار است و فرد خوابیده این دندان با فرمان های صوتی فرد را از خواب بیدار میکند البته این تنها یکی از عملکرد های این دندان الکترونیکی است.

ربات توپی

Original Sphero Robotic Ball

این ربات توپی می تواند به گوشی های هوشمند شما متصل شود و با اتصال به گوشی می توانید کنترل آن را در اختیار داشته باشید ، این ربان یکی از جالبترین گجت های هوشمند در دنیای تکنولوژی است ، این ربات توپی عجیب غریب دارای 20 اپلیکیشن مختلف برای کاربرد های گوناگون دارد که میتوانید به گوشی اندرویدی یا آی اوس خودتان نصب کنید. این گجت جالب Original Sphero Robotic Ball نام دارد شما می تونید این گجت جالب رو به قیمت 80 دلار از اینجا خریداری کنید.

بیشتر بخوانید  زوم شو : کفش های زنده ! عجیبه اما ممکنه

شارژر سلول های خورشیدی

Levin Solpad – 3000mAh Travel Solar Charging Kit for iOS/Android

این شارژر یکی از جالبترین گجت های کاربردی در دنیای تکنولوژی است ، مخصوصا برای کسانی که اغلب در مسافرت یا کارشان ایجاب میکند در گشت و گذار باشند این گجت بهترین گزینه برای آن ها است. این شارژر دارای دو خرجی برق دارد که می توان به گوشی های اندرویدی و یا آی اوس متصل کرد . یعنی هر دو گروه میتوانند از یک شارژر خورشیدی استفاده نمایند.

چمدان هوشمند

چمدان هوشمند

بدون شرح

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : زوم شو : جذابترین گجت های دنیای تکنولوژی آوریل 2015

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *