پادویش

معرفی بازی جذاب فروت کرفت

بازی اندرویدی فروت کرفت

گیم شو : چندیست که بازی های آنلاین در حال تسخیر بازار هستند،منطقی هم هست،شما ترجیح می دهید با دوستانتان بازی کنید،تیم تشکیل دهید،رقابت کنیدو…در این نوشتار میخواهیم بازی ای آنلاین و طراحی شده توسط تیمی از بازی سازان کشورمان را به شما معرفی کنیم.

بازی اندرویدی فروت کرفت بازی ایرانی

بازی ایرانی فروت کرفت از سبک بازی های کارتی است و در دو نسخه ی اندروید و نیز آی او اس به صورت رایگان در دسترس می باشد و به گفته ی سازندگان با توجه به طراحی بهینه ی آن با اینترنت های ضعیف هم به راحتی قابل استفاده خواهد بود.

در این بازی 200 نوع کارت با شخصیتهای مختلف موجود است که هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند،در ابتدا بازی مقداری کارت را برای شروع بازی به عنوان هدیه به شما می دهد،شما باید از این کارتها برای پیشرفت در مسیر بازی استفاده کرده و اگر موفق باشید می توانید کارتهای خود را بیشتر کرده و آنها را قوی تر نمایید.

بازی اندرویدی فروت کرفت

یکی از مهمترین شاخصه های موجود بازی آن است که شما می توانید با دوستان خود تشکیل قبیله را بدهید و با کمک یکدیگر به جنگ قبایل دیگر رفته و از نبرد تیمی لذت ببرید،همچنین میتوانید به هم قبیله ای هایتان کارت قرض بدهید و یا در شرایطی که به کارت نیاز دارید از دوستانتان کمک بگیرید.

گالری تصاویر از محیط بازی فروت کرفت

یکی دیگر از ویژگی های برجسته ی فروت کرفت وجود لیگهای هفتگی آن است که می توانید قدرت خود را در مقابل رقیبان محک بزنید و اگر عملکرد خوبی از خود نشان دهید می توانید خود را به قسمت بازیکنان برتر برسانید.

محیط بازی شاد بوده و طراحی های گرافیکی آن رضایت بخش است و اگر بخواهیم منصفانه در موردش قضاوت کنیم باید بگوییم که در میان بازیهایی که از در این سبک طراحی شده اند از بقیه چیزی کم ندارد.

همچنین اگر در طی روند تکاملی بازی به کارتهای بیشتر و قوی تر نیاز پیدا کردید سامانه ای به منظور خرید سریع و آسان کارت برای کاربران طراحی و اجرا شده است.

در نهایت باید بگوییم که این بازی نقطه ی روشنی در کارنامه ی بازی های آنلاین کشورمان است که ثابت می کند که سطح developer های ما از آنچه خیلی ها گمان می کنند بالاتر بوده و امیدواریم به روزی برسیم که گیمرهایمان بازی های ساخت داخل را به نمونه های دیگر ترجیح دهند.

بیشتر بخوانید  Soccer Champion ( بازی فوتبال ) + دانلود

دانلود از بازارشخصیت های اصلی بازی  اندروید فروت‌کرفت:

بازی اندرویدی فروت کرفت

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی بازی جذاب فروت کرفت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *