تان هال 11 + هیرو جدید / همه چیز درباره بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

Clash of clans townhall11

بازی Clash OF Clans این روزها جای خود را به خوبی در میان جوانان و حتی افراد با سن بالاتر باز کرده است و در هر گوشه و کناری صحبتی از تان هال،اتک،هیرو و… شنیده می شود!
مدتی بود که آن دسته از افراد که مدت زیادی است این بازی را انجام داده و به درجه های نهایی در بازی رسیده بودند (تمامی آیتم ها فول آپدیت) دیگر این بازی برایشان کسل کننده شده بود و انگیزه ای برای بازی (و به تبع آن انگیزه ای برای خرید جم که به ضرر سوپرسل است) نداشتند،تا اینکه بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز تا به امروز ارائه شد.همانطور که می دانید همه چیز در این بازی به تان هال بستگی دارد،پس با ارائه تان هال 11 کوله بازی از ویژگی های جدید نیز در بازی وارد شده اند که از مهمترین آن ها می توان به هیرو و یک آیتم دفاعی قدرتمند جدید اشاره کرد.

انتظار می رفت با آمدن تان هال یازده و به تبع آن ساختمان دفاعی جدید و همچنین افزایش تعداد سایر آیتم های دفاعی (مثل آرچر تاور و …) سطح زمین دهکده افزایش یابد و از همین رو سطح زمین به اندازه قابل توجهی افزایش یافته است.به تبع این افزایش فضا،مطمئنا حمله زمان بیشتری می طلبد و به همین دلیل زمان حمله نسبت به قبل 30 ثانیه افزایش یافته است.

1ازدیگر تغییرات مهم مرتبط با وضعیت دفاعی روستا که در مورد آپدیت جدید وعده داده شده بود تا برخی مشکلات مربوط به شیلد را برطرف کند،ایجاد یک سیستم دفاعی جدید به نام گارد است.این عامل مانع حمله کردن دشمنان به روستا شما می شود اما به مدت زمان محدود، و در مقابل شما در این مدت زمان می توانید به هر تعداد که می خواهید به روستاهای دیگر حمله کنید.گارد به صورت خودکار پس از افلاین شدن در زمانی که شیلد ندارید و یا اینکه شیلد شما به پایان می رسد فعال می شود ولی شما می توانید خودکار بودن آن را غیر فعال کنید.

2این سیستم دفاعی برای رفع یکی از مشکلات اساسی در بازی ایجاد شده است.حین بازی،اگر حتی برای مدت کوتاهی به دلیل مشغول شدن به کاری دیگر و حتی دلایل غیر ارادی مثل قطع شدن اینترنت از بازی خارج شوید،در همان مدت دیگران می توانند به شما حمله ور شده و به شما خسارت وارد کنند.ولی حالا وقتی شما به هر دلیلی مجبور به افلاین شدن می شوید گارد فعال شده و مانند شیلد، ولی به مدت زمان محدود از دهکده شما محافظت می کند.این سیستم دفاعی کاربردی به دو صورت قابل دریافت است:
1- در روز تنها یک بار با دادن 10 جم می توانید 2 ساعت گارد دریافت کنید.
2- گارد رایگان در هر 24 ساعت به صورت زیر اهدا می شود:
1-2- برای لیگ های چمپیون و پایین تر از آن روزانه 15 دقیقه
2-2- برای تایتان 3 یک ساعت
3-2- برای تایتان 2 دو ساعت
4-2- برای تایتان یک و لیگ افسانه روزانه 3 ساعت به هر دهکده اهدا می شود

در گذشته اگر شما به مدت زیادی آنلاین می بودید،بازی شما را به ترک زمین مجبور می کرد.حالا سیستم استراحت شخصی (Personal Break) به این صورت کار می کند:

3پس از سه ساعت آنلاین بودن بدون وقفه بازی شما را به مدت 6 دقیقه به صورت اجباری آفلاین می کند.اگر در این مدت به شما حمله ور شوند و شما شیلدی دریافت نکنید بازی به شما 15 دقیقه وقت می دهد تا آیتم های دفاعی خود (مثل ایکس بو و بمب ها) را شارژ کنید و مجددا شما را اخراج می کند تا حمله دیگری به شما شود.این ویژگی برای مقابله با ربات های بی شماری که امروزه برای کلک زدن به بازی طراحی شده اند به بازی اضافه شده است.

بیشتر بخوانید  قسمت دوم / همه چیز درباره بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

هیرو جدید با نام Grand Warden

4مطمئنا بازی با 3 قهرمان بیش از پیش به جذابیت بازی می افزاید.
“نگهبان بزرگ” ویژگی خاصی دارد که آن جان بخشیدن به سربازان زمینی و هوایی است.
این قهرمان در دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد:
1- بر روی زمین راه برود که در این صورت تنها به سربازان زمینی می تواند جان ببخشد و مانع از صدمه رسیدن به آن ها شود.

52- در هوا پرواز کند و این گونه به سربازان هوایی مانند دراگون،بالن و لاواهوند جان ببخشد.

6وظیفه اصلی گرند واردن در واقع جان بخشی و جلوگیری از صدمه رساندن وسایل دفاعی به سربازان در محدوده خود است اما به ساختمان ها نیز با قدرتی کم آسیب می زند.اگر ویژگی این هیرو را فعال کنید،در اطراف آن (محدوده ای معین) به صورت اسپل هیل با قدرت زیاد عمل کرده و نیروی ویژه آن مانع از صدمه رسیدن به سربازان موجود در محدوده آن می شود،به طوری که اینفرنو در مقابل سربازان موجود در محدوده گرند واردن بی تاثیر است!
گرند واردن که با اکسیر ساخته می شود و ارتقا می باید، 20 لول دارد که آخرین لول آن فقط در تان هال 11 موجود است.

7گفتنی است قابلیت هوایی یا زمینی بودن آن را قبل اتک باید مشخص کرد و این نکته را در نظر داشته باشید که در حالت هوایی این هیرو سلاح ها و تله های هوایی و درحالت زمینی سلاح ها و تله های زمینی به آن آسیب می رسانند.

در مورد وقتی که حمله ای در کار نیست…

8این هیرو اگرچه قبل اغاز حمله به شما به شکل عادی و متحرک است،اما در دفاع مانند مجسمه ی سنگی درآمده و به ساختمان ها،هیرو و سربازان کستل شما که در محدوده آن هستند جان می بخشد.

9درست مانند حالت تهاجمی در اینجا نیز از قبل از اینکه برای دفاع آماده شویم باید تعیین کنیم که گرند واردن در حالت دفاع،زمینی یا هوایی دفاع کند.اگر حالت زمینی تعیین شود تنها به سربازان زمینی آسیب می زند و اگر هوایی باشد تنها به سربازان هوایی.
اما در هر دو حالت به جان بخشی به ساختمان ها،هیرو و سربازان درون کستل موجود در محدوده آن متوقف نمی شود.

سیستم دفاعی جدید

10عقاب با هدف آسیب رسانی گروهی به سربازان دشمن در آپدیت جدید قرار داده شده است که تنها در تان هال 11 می توان آن را ساخت.شعاع برد این سیستم دفاعی کل دهکده است که نقطه کور هم دارد.

11نکته حائز اهمیت این است که این آیتم زمانی فعال می شود که تعداد سربازان دشمن به مقداری مشخص برسد و برای یک یا دو سرباز حمله کرده به زمین شما اقدامی نمی کند.عقاب در هر بار شلیک خود سه خمپاره پرتاب می کند که توانایی آسیب رساندن هم به سربازان زمینی هم هوایی را دارد.

همانطور که اشاره کردیم،این آپدیت قسمت های زیادی را شامل می شود که در اینجا فقط به برخی از آن ها اشاره کردیم.برای اطلاع از قسمت های دیگر در خبرهای بعدی با ما همراه باشید.
مشاهده قسمت دوم

 

4.2/5 - (6 امتیاز)

نظرات در مورد : تان هال 11 + هیرو جدید / همه چیز درباره بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. خیلی خوبه، ان شاالله باگ هایی هم که به واسطه ساخت آپدیت بروز کرده رو هم رفع کنه و دیگه بشینیم یک سال دیگه بازی کنیم.