آنتی ویروس پادویش

معرفی بازی MOTO GP 2015

The introduction of MOTO GP 2015 game

ابر قدرت های بازی های کامیوتری آرام آرام با ورژن جدیدشان هورادان را غافلگیر میکنند . از Battlefield Hardline بریتان گفیتم و ترلیر بازی ریسینگ The Crew را به شما معرفی کردیم. اینبار هم به سراغ بازی موتورسواری محبوب moto gp 2015 رفته ایم. تا قابلیت های اضافه شده و ویژگی های آن را عنوان کنیم.

The introduction of MOTO GP 2015 game

بازی moto gp 2015 سومین ورژن این بازی است که بازار آمده و بسیار طرفدار دارد.این بازی یک بازی موتور سواری است که تمام قابلیت های قبلی از تیم ها و موتور ها قهرمان هایی که در ورژن های قبلی بودند در این ورژن هم حضور دارند

The introduction of MOTO GP 2015 game

بعلاوه شما میتوانید در بخش جدید که تازگی به این بازی اضافه شده است ، تیم شخصی خود را بسازید و بعد هم طراحی و شخصی سازی هایی که در همه ی بازی های مشابه وجود دارند از قبیل اسم ، لگو ، رنگ و هر چیز دیگر را برای تیمتان هر گونه که دوست دارید تغییر دهید.

The introduction of MOTO GP 2015 game

یک قسمت جدید دیگر هم به این بازی اضافه شده است به نام «بید د تایم» که شما میتوانید با یک موتور سیکلت مخصوصی بازی کنید و پیوسته رکورد بزنید و رکورد خود را افزایش دهید و به مرور زمان رکورد بهتری بر جای بگذارید. با این حال علاقه مندان به بازی های motogp نا امید شدند . چرا که نسبت به ورژن قبلی چندان به آن پیشرفتی نداده اند.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی بازی MOTO GP 2015

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *