پادویش

Threads، اپلیکیشن جدید اینستاگرام

Threads، اپلیکیشن جدید اینستاگرام

چند روز پیش، فیسبوک از اپلیکیشن جدید خود به نام Thread رونمایی کرد. این برنامه یک پیام رسان جدید با دوربین بوده که به شما این امکان را میدهد تا با دوستان صمیم خود در ارتباط باشید. در طی چند سال گذشته، اینستاگرام چندین روش جدید برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و ارتباط با افرادی که به آن ها علاقه دارید، معرفی کرده است، از اشتراک گذاری لحظات روزمره در استوری گرفته تا پیام های تصویری در دایرکت. اما برای جمع کوچکتر دوستانه شما، اینستاگرام نیاز به ارتباط بیشتر شما در طول روز را مشاهده کرد و سرانجام برنامه ای ارائه داد که بتوانید از طریق عکس و فیلم با دوستانتان بیشتر ارتباط داشته باشید. به همین دلیل Threads را ساخت، یک روش جدید برای ارسال پیام به دوستان نزدیک در یک محیط اختصاصی و خصوصی. Threads یک برنامه مستقل است که با حفظ حریم خصوصی، سرعت و ارتباطات نزدیک شما ساخته شده است. می توانید عکس ها، فیلم ها، پیام ها، داستان ها و موارد دیگر را با لیست دوستان نزدیک اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. همچنین میتوانید کنترل کنید که چه کسی میتواند با شما در این برنامه ارتباط برقرار کند و میتوانید این تجربه را برای کسانی که بیشترین اهمیت را دارند سفارشی سازی کنید. سال گذشته ویژگی Close Friends معرفی شد تا کاربران لحظات شخصی بیشتری را بتوانند با گروهی از افراد برگزیده به اشتراک بگذارند. اکنون میتوانید برای ارسال پیام به آن افراد از لیست دوستان صمیمی اینستاگرام خود استفاده کنید. این برنامه یک صندوق ورودی و اعلان ها اختصاصی برای خود خواهد داشت. اگر همچنان لیستی از دوستان نزدیک خود تهیه نکرده اید، میتوانید در Threads، اپلیکیشن جدید اینستاگرام مستقیما یکی ایجاد کنید.

Threads، اپلیکیشن جدید اینستاگرام

عکس ها و فیلم های خود را به سرعت در Threads به اشتراک بگذارید

Threads سریعترین راه برای به اشتراک گذاشتن عکس یا فیلم با دوستان نزدیک خود در اینستاگرام است. به این صورت که به طور مستقیم دوربین باز شده و به شما امکان میدهد که میانبر اضافه کنید. بنابراین میتوانید کارهایی که انجام میدهید تا تنها با دو لمس به اشتراک بگذارید.

عکس ها و فیلم های خود را به سرعت در Threads به اشتراک بگذارید

وضعیت آنلاین یا آفلاین دوستانتان را ببینید

اینستاگرام متوجه شد که کاربران میخواهند روشی آسان برای پیگیری وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن دوستان خود در طول روز، به خصوص هنگامی که حرفی برای گفتن ندارید. به همین خاطر اینستاگرام استاتوس را در این برنامه ایجاد کرد. شما میتوانید برای خود یک استاتوس انتخاب کنید. فقط نزدیکترین دوستان شما وضعیت شما را خواهند دید و این کاملاً انتخاب شده است.

وضعیت آنلاین یا آفلاین دوستانتان را ببینید

همچنان از دایرکت اینستاگرام استفاده کنید

Threads یک محیط اختصاصی برای مکالمات شما ارائه میدهد. پیام های موجود در لیست دوستان نزدیک شما، هم در Threads، اپلیکیشن جدید اینستاگرام و هم در Direct نشان داده می شود، بنابراین شما روی تمام ارتباطات خود در این دو مکان کنترل خواهید داشت.

همچنان از دایرکت اینستاگرام استفاده کنید

منبع : instagram-press.com

چقدر از این مطلب خوشتان آمد ؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات در مورد : Threads، اپلیکیشن جدید اینستاگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *