ساعت هوشمند GEAR LIVE سامسونگ

ابزارهای پوشیدنی یکی از موادی است که کمپانی های بزرگ درصدد تولید با کیفیت آن با هم در رقابت هستند اما مسئله ای وجود دارد که هیچ وقت به محصول نهایی که صددرصد جواب گو باشد نرسیده اند یکی از این محصولات که همواره هر کمپانی تولید کننده ان می باشد ساعت های مچی هوشمند می باشد که  شرکت هایی از جمله  اپل و ال جی و سامسونگ در حال ساخت و تولید انها میباشند اما این چیزی را عوض نمی کند چندی پیش شرکت اپل اعلام کرده ساعت خود را در شهریور ماه رونمایی خواهد کرد و برخی شایعات هم درباره ی مشخصات فنی آن به گوشی رسید.

samgearlead

اما اینک شرکت سامسونگ از ساعت جدید هوشمند خود رونمایی کرد که شاید به این امید که در این راستا گامی مهم بردارد .ساعت هوشمند gear live سامسونگ بعد از رونمایی اعلام شد که از طریق گوگل پلی به فروش خواهد رسید و میدانید که گوگل پلی در ایران هم قابل دسترسی شده است.

رونمایی از این گجت پوشیدنی به گونه ای بود که هنوز اطلاعات چندان زیادی پیرامون ان منتشر نشده است ولی به نظر gear live به مانند gear2 خواهد بود gera 2 به سیستم عامل تایزن که ساخت سامسونگ است مجهز میباشد که به نظر gear live نیز از این سیستم عامل پیروی کند و نسخه ی android wear را دران مشاهده کنیم. این درحالی است که هنوز مشخص نیست از چه توع سیستم عاملی در ساعت خود استفاده خواهد کرد. اندروید ویر به گونه ای طراحی شده که یکپارچگی خود را برای ارتباط با تبلت و گوشی های هوشمند اندرویدی حفظ کند و شما بتوانبد تقابلی میان این دو برقرار کنید .

gearlive22

این درحالی است که به نظر میرسد پیشرفت های زیادی در این مسیر برداشته میشود به امید این که شاید محصول پوشیدنی باکیفیت تری را شاهد باشیم . اضافه کنم که ساعت هوشمند ال جی نیز از امروز به فروش خواهد رسید.

منبع: engadget

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سامسونگ و معرفی دو گوشی W23 5G و W23 Flip

نظرات در مورد : ساعت هوشمند GEAR LIVE سامسونگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *