نقد و بررسی بازی Battlezone: Combat Commander

نقد و بررسی بازی Battlezone: Combat Commander

نقد و بررسی بازی Battlezone: Combat Commander: همانطور که در استیم می توان مشاهده کرد، بازی جدیدی در سبک اکشن و جنگی منتشر شده است که نظر بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب کرده است.

در این بازی، ایالات متحده و روسیه دست در دست همدیگر، سعی بر مقابله و ضرب و شتم دشمنان فضایی می کنند. آنها سعی دارند، تخیب و نابود شدن نژاد بشر خود را بگیرند.

شما در این بازی، می توانید در نقش سرباز ها و نیروی های کمکی مختلفی، نقش آفرینی کنید!

بازی Battlezone: Combat Commander، دارای 24 ماموریت بسیار هیجان انگیز و جذاب می باشد، که داستان هر ماموریت، با ماموریت های دیگر فرق می کند که همین امر باعث شده، بازی حالت تکراری پیدا نکند. همچنین در بازی، شما در 6 جهان متفاوت و عجیب غریب مبارزه می کنید، و باید در این جهان های مختلف، میدان های جنگ را برای ادامه زیستن، نابود کنید!

فرماندهی بیتالن، به شما این امکان را می دهد که بتوانید بیش از 30 واحد نیرو را کنترل کنید، نیرو هایی مانند تانک های کشنده و واحد های سخت دفاعی! همچنین می توانید در بازی، از مانور های افراطی استفاده کنید و در صورت لزوم هم می توانید به جنگ پایان دهید و عقب نشینی کنید!

سیستم AI پیشرفته در بازی، به شما این امکان را می دهد که واحد ها و نیرو های خود را بتوانید ارتقا دهید و سطح مبارزه آنها را تقویت کنید. همیشه این را به یاد داشته باشید، نیرو های با تجربه، بیشتر می توانند در جنگ ها پیروز شوند.

همچنین در بازی، موزیک های مخصوصی پخش می شود که هیجان بازی را چندین برابر می کند!

همچنین در بازی، شما می توانید دوستان خود را جهت دفاع از مناطق خود دعوت کنید تا با همکاری یکدیگر، بتوانید دشمان خود را شکست دهید. این قابلیت، یکی از بهترین قابلیت های این بازی بوده که بسیاری از کاربران، به آن اشاره کرده بودند.

گرافیک بازی، فوق العاده جذاب و بی نقص بوده و می توان آن را به عنوان یک بازی با گرافیک ارزان در نظر گرفت. گرچه افکت و انیمیشن سازی در این بازی کمی ضعیف باشد اما در کل اگر بخواهیم به نکات مثبت گرافیکی و افکت بازی نگاه کنیم، مشکلات بزرگی نمی بینیم.

گیم پلی بازی بسیار عالی بوده و همچنین می توانید گیم پلی بازی را به نحو دلخواه خود تنظیم کنید که باز هم این قابلیت، یک نکته مثبت برای بازیکنان می باشد تا بتوانند به دلخواه خود، بازی را اجرا کنند.

هم اکنون، بازی Battlezone: Combat Commander در استیم، با 10% تخفیف و با قیمت 17.99$ به فروش می رسد که تا کنون، توانسته فروش خوبی را کسب کند. همچنین گفته شده، تخفیف این بازی، در تاریخ 8 مارس برداشته خواهد شد.

 

مشاهده تریلر این بازی

تهیه شده در زوم تک.
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نقد و بررسی بازی Battlezone: Combat Commander

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *