پادویش

ویژگی های بازی Call of Duty: Black Ops 4 که توسط اکتیویژن گفته شده است

بازی Call of Duty: Black Ops 4

چندین روز پیش، کمپانی بازی سازی اکتیویژن، در توییتی اعلام کرد که سری جدید بازی “کال آف دیوتی” نسخه بلک آپس 4 در حال ساخت می باشد. همچنین، در توییتی که منتشر کرد، گفته شده، سازنده این سری از بازی، “تری آرک” یا به لاتین “TreyArch” می باشد که سری های قبلی بلک آپس را هم این کمپانی ساخته است.

کمپانی بازی سازی اکتیویژن، خبری را انتشار کرد که در آن خبر، احتمال منتشر شدن بازی Call of Duty: Black Ops 4 در سال جاری میلایدی را تکذیب کرد و گفته، بازی Call of Duty: Black Ops 4 به احتمال زیاد در سال آینده میلادی منتشر می شود و در دسترس عموم قرار می گیرد. سبک بازی هم مانند سری قبلی، حالت جنگ نزدیک به آینده دارد که با سلاح های تخیلی و وسایل مختلف جنگی مدرن، ساخته می شود.

بازی Call of Duty: Black Ops 4

ناگفته نماند که کمپانی تری آرک و اکتیویژن، اعلام کردند که بازی Call of Duty: Black Ops 4 مانند سری های قبلی، دارای حالت زامبی خواهد بود. البته، به گفته خود اکتیویژن، این حالت زیاد جالب انگیز برای کاربران نیست، زیرا در نسخه های قبلی این حالت وجود داشته. خیلی از وب سایت ها و منابع مختلف، نظر سنجی هایی برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 گذاشته اند که آیا این بازی می تواند مانند سری های قبلی، موفق بشود؟!

نظر شما راجب این بازی چیست؟!

منبع: زوم تک

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ویژگی های بازی Call of Duty: Black Ops 4 که توسط اکتیویژن گفته شده است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *